Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta reci o danasnjoj partiji, vise vinera, bolji procenat osvojenih poena posle prvog servisa, bolji procenat osvojenih poena posle drugog servisa, vise aseva, manje neizanudjenih, bolji procenat iskoriscenih brejk lopti. David Ferrer defanzivac vise vinera od super agresivnog na ovom turniru Haasa. Ovo se mora nazvati svojim imenom, sve je crno bijelo, a kad je tako onda je ovo teniska lekcija, cas tenisa, ubijanje protivnika u pojam.

    Skromni, iskreni, vrijedni, radni David Ferrer. Rutinska pobjeda i pored losije partije. Za obraz, za trenutnu eru. VAMOS!
    sigpic

    Comment


    • Sta nas dugih izmjena veceras ceka
      Last edited by luka; 29-03-13, 23:17.

      Comment


      • Sad se opasno lomim, za tenis je naravno mnogo bolje da pobijedi Murray i da se izvuce turnir, ali sa druge strane David ce lagano protiv narkomana, protiv Andya moze ali bice mnogo, mnogo teze.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sta reci o danasnjoj partiji, vise vinera, bolji procenat osvojenih poena posle prvog servisa, bolji procenat osvojenih poena posle drugog servisa, vise aseva, manje neizanudjenih, bolji procenat iskoriscenih brejk lopti. David Ferrer defanzivac vise vinera od super agresivnog na ovom turniru Haasa. Ovo se mora nazvati svojim imenom, sve je crno bijelo, a kad je tako onda je ovo teniska lekcija, cas tenisa, ubijanje protivnika u pojam.

          Skromni, iskreni, vrijedni, radni David Ferrer. Rutinska pobjeda i pored losije partije. Za obraz, za trenutnu eru. VAMOS!
          To moze reci samo onaj ko je ili potpuno ostrascen/ogranicen ili blage veze nema o tenisu i gleda ga iskljucivo kroz statistiku, mada je i ona ovde neumitna.
          No, zbog takvi ne treba akati tastaturu.

          Sad da vidimo koliko je Skot oran za igru, ako bude u elementu mislim da ce Gaske zazaliti sto se nije dobro uradio pred mec jer bi tako lakse podneo gazenje. Medjutim, ni Skot nije blistao na ovom turniru i ako bude u slicnom modu i veceras mozda ce Gaske i imati neku sansu.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • HAhahah , kako igra majstor !

            Izgleda da su se sve kockice poklopile ove godine , dvije titule vec , ostali rezultati isto dobri , ocekujem neki veliki rezultati na grand slamu
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • I onda neko mene treba da ubedi da je ovo tvrda podloga a finale ce verovatno igrati Gaske-Ferer
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Šta ovo radi Gasquet ?! Mora da je promijenio dobavljača i nabavio kvalitetniju robu.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Gasquetu podloga nije bitna , kad igra kako moze , svejedno mu je
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Prle! View Post
                    Šta ovo radi Gasquet ?! Mora da je promijenio dobavljača i nabavio kvalitetniju robu.
                    Prva ruka ,od Falle ;)
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Gasquetu podloga nije bitna , kad igra kako moze , svejedno mu je
                      Djavola bi on 10 metara iza linije igrao dobro na iole brzoj podlozi.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Prva ruka ,od Falle ;)
                        od dustina browna on uzima hehhe

                        Comment


                        • On ubija winnerima Murraya .. Ta prica da je 10 metara iza linije je totalno nerealna , ja kad god sam ga ove godine gledao on je protivnike ubijao winnerima ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            On ubija winnerima Murraya .. Ta prica da je 10 metara iza linije je totalno nerealna , ja kad god sam ga ove godine gledao on je protivnike ubijao winnerima ..
                            Ne gledam mec pa necu da sudim oko ovoga , ono sto sam gledao u Majamiju je Juzni-Gaske i covek u teren usao nije , jedino kad ga Juzni pozove DS-om
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Gaske je nevjerovatan. Ali ne moze tako izdrzati 2 seta.

                              Comment


                              • Ni neki dan kad sam ga gledao u set i po nije bio 10% u terenu. Andy treba da ucini mec fizickim i da se osloni na defanzivu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X