Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezvanicno prvenstvo svijeta u dvorani-Sarajevo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican je momak, odusevljen sam...mada manje kad kazes da vec ima 20 godina

    Comment


    • Ne vredi, moji snovi da cemo u narednih par godina videti tinejdzera sa ATP titulom otisli su u oktobru sa Bernardom.. sad treba sakupljati sta se moze, a tu spada po neka pobeda u ovom rangu takmicenja cak i od najboljih

      Jos mi reci da si ga slikao i sve ce biti super
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Nisam uspio, jer nisam ponio aparat

        Ugl, bit ce prilike da ga slikam sutra...a i prekosutra...nece valjda od Brkica ispast

        Visi je od Dzumhura tacno za glavu...igrali su u dublu samo da odigraju...ali su barem dobro izgledali, u istoj opremi

        Comment


        • Nisam ni gledao sa kim sad igra, moze da dobije Brkica i jako bih voleo da gledam njegov mec sa Bekom, ako i Slovak prodje
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Brkic mu samo servisom moze parirati, u razmjenama nema dileme ko je bolji

            Comment


            • Jesi li gledao Erbera?
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ma jesam, sve sam ih gledao...i bas sam te htio pitati dal je i on U20?

                Po kvalitetu je tu negdje sa Veselim. Ima odlicnu tehniku servisa koja mu ne oduzima previse energije...a poprilicno je ucintkovit. Lopticu kupi sigurno metar i po iz terena. Odlicno se krece, izuzetno dobro gradjen za tenisera i poprilicno dobro fizicki pripremljen. Ima jako dobar retern, odlicno se krece, ravni udarci a problem mu nisu ni voleji....Vjerovatno najveca kvaliteta mu je psihicka snaga! Izuzetno brzo zaboravlja stvari koje su se desile i bodri se sve vrijeme. Kad kaze alezzz, kao da izbrise u potpunosti prethodne poene.

                Danas je bio izuzetno blizu poraza...spasio se servisom u drugom setu, a onda na kraju treceg vezao 4 gema...mislim da je spasio i mec lopte

                Sve ovo sto govorim vrijedi za Sarajevo, i nepoznanica mi je kako svaki od ovih igraca igra na sporijoj podlozi, jer je ova stvarno specificna...ali sve u svemu odlican je igrac

                Comment


                • Stariji je on, '91. godiste

                  Gledao sam ga u Italiji na tepihu i bas je dobro igrao, isto je bio tesan mec na jednu loptu. Nije spasio mec loptu ali je gubio 5-3 u trecem i bio na dva poena od poraza u desetom gemu. Tu je napravio brejk, odrzao svoj servis u narednom gemu i napravio jos jedan u 12. posle djusa. Potrudicu se da mu pogledam naredni mec
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Jap, pomijesao sam meceve...sudio sam to na kraju

                    Bas je dobro odreagovao na kraju meca...ni u jednom trenutku nije odustao, sve se vrijeme bodrio

                    Comment


                    • http://www.saopen.ba/index.php?optio...d=188&lang=en#

                      Dzumhur i Veseli

                      Comment


                      • Inace, danas smo gledali vjerovatno najbolji tenis. Kvalitet u kontinuitetu raste svakim danom. Izuzetno zanimljiv mec su odigrali Manarino i Desein...pogotovo u trecem setu. Manarino odigrao dosta bolje nego u prvom mecu. Par dana treninga na najzahtjevnijoj podlozi svijeta su pomogli da digne nivo igre. Fascinantno je kako covjek ima mekanu ruku. Pogotovo je fascinantan BH koji konstantno prelazi samo par centimetara iznad mreze! Servis mu je danas odlicno funkcionisao, retern je bio bolji nego protiv Damira...a i u relijima je bio dosta sigurniji. Cini mi se da mu podloga savrseno odgovara. Kandidat za titulu, definitivno

                        Brown danas poprilicno lose servirao, ali svejedno uspio lako proci. Nije prikazao nista vrijedno pomena. Prvi ozbiljniji protivnik bi ga sa lakocom mogao izbaciti. Izuzetno sretno dosao do breaka na startu meca, kada je dva reterna poslao u vrh mreze i spustio lopticu na drugu stranu
                        Danas nije bilo sudijskih gresaka, pa je bio miran

                        Korolev je stijena covjek! Gromada. Udara nevjerovatno jako i ako nastavi u ovom ritmu niko mu nista nece moci do kraja turnira! Puno, puno bolje drzi lopticu u terenu nego prosle godine. Lajovic je igrao sasvim ok, ali se s tom snagom na ovakvom terenu tesko ko moze nositi. Svejedno je pokazao i svoju njeznu stranu, kada je covjeka u prvom redu publike upozorio da bi bilo bolje da svoju malu djevojcicu pomjeri s tog mjesta da ne bi nastradala od servisa

                        I za kraj Veseli
                        Odlican je! Visok oko 190, ima jako dobar servis i odlicno kretanje za svoju visinu. FH udara izuzetno jako i sve ono sto bi trebao lako pretvori u viner. Posjeduje i dobar FH iz trka kojim moze naci odlican ugao. BH je cini im se cak i bolji udarac. Izuzetno mekan, bas kao i Manarinov. Iz jako kratkog zamaha svejedno izvuce dosta snage, a u stanju je odlicno gadjati i po dijagonali i po paraleli uglom kojim pozeli! Pogodio je 2 strasna kratka BH pasinga. Jak dojam je ostavila i psihicka pripremljenost. Pravi ratnik! Kavcic poprilicno razocarao, opet! Energicnost je donio u samo par gemova prvog seta. U ostalim je bio posmatrac. Posebno je bio los na reternu u trecem setu. Mislim da nije osvojio ni 7-8 poena.

                        Priliku za nove bodove u mecu protiv Brkica ne bi smio propustiti. Bolju priliku vjerovatno nece imati

                        Comment


                        • dodao bi samo na shminkin post da u Sarajevu redovno igraci koji su top 100 ili blizu, ne pruzaju neke partije, valjda i sami budu iznenadjeni brzinom podloge tako je bilo bar u zadnjih 6-7 godina koliko se mogu sjetiti... dalje Vesely me malo podsjeca na Delpa cisto zbog jako dobrog kretanja s obzirom na visinu, ostalo je shminka manje vise popratio
                          ne bi se slozio oko Dustina, jer koliko god bio ogranicen igrac, ova podloga savrseno odgovara njegovom ubitacnom servisu, slabo ko moze solidan return napraviti (mogao je hernych eventualno). BH nema nikako ali i takvi igraci naprave karijere
                          a Korolev me podsjetio na Tursunova: visok oko 180, izuzetno fizicki snazan i mnogo jake udarce ima vidjet cemo dokle moze dogurati: ja mu predvidjam cetvrtfinale gdje bi trebao biti Dustin i tu ce i ispasti vjerovatno

                          sve u svemu, zasad dobar turnir, zanimljivh meceva ima a sto bude sedmica odmicala bice ih jos vise
                          "I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed."

                          Michael Jordan

                          Comment


                          • Jiri je na turnir dosao sa manje od 15 profesionalnih meceva u dvorani ali proradili su geni zemlje iz koje dolazi, tj. njena tradicija dvoranskih igraca

                            Jos samo par imena i turnir bi bio daleko jaci, Muler, zdrav Mau i Struf ucinili bi ga jako zanimljivim, ali i Mihal da je prosao tesan mec
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Nemas ti od Mullera koji ispadne u prvom kolu nista...tako da ce turnir i bez njih biti jako dobar...kvalitet tenisa je sve bolji

                              Comment


                              • Muler je trebao ostati u Evropi, nece se u Americi nakupiti bodova.. nece ni do jednog
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X