Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za ovakav kraj sezone, nadao sam se da ce Raketa krunisati ovu najbolju sezonu najprestiznijim turnirom
    Ali je odigrao odlicno! Ubacivao je daleke kugle, Roni se tu mucio, sve u svemu velika pobeda za njega
    "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

    Comment


    • Dajte neki link za mobilni telefon ako iko ima, mora meč godine da se gleda.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Skini mobdro app & uživaj..

        Comment


        • Hvala puno. Jel u 20h nastavljaju Trump i Higgins?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Trebalo bi oba meča večeras da se igraju, i završe..
            Kad skineš mobdro, ideš na sports listu i nađi british eurosport, ili još bolje, idi na channels listu i nađi bbc2, otkidaju kako rade prenose! (Davis, Hendry, a možda sad bude i Ronnie-a)

            Comment


            • Od Higginsa i Trumpa nisam ništa drugo ni očekivao, osim ovakvog zanimljivog duela. Veliki šampioni, pogotovo John.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Ljuta borba do samog kraja, John u pohodu na 5. titulu..

                1/2 final
                Higgins - Wilson
                Hawkins- Williams

                Od sutra 1 astal u Crucible-u, a moja projekcija za finale Higgins - Hawkins a.k.a. repriza prošlogodišnjeg polufinala, koji je Higgins dobio sa ubedljivih 17:8!
                Last edited by salelesa; 02-05-18, 22:34.

                Comment


                • Pomalo neocekivana imena u polufinalu, sem Higinsa ostali i nisu bili u nekoj formi do ovog turnira
                  Ali kakav živac ima Higins, nestvarno zaista. Ocekivao sam da ce tramp odigrati losije jer je u proslom mecu skroz pao kada je dosao pritisak za pobedu, ali svaka mu cast na borbi. Medjutim Higins je pokazao koliko je samo hladnokrvan i zasto je jedan od najvecihh ikada uostalom
                  "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Skini mobdro app & uživaj..
                    Ovo nema u Play prodavnici, a kada skinem na kompu, kopiram na telefon i pokušam da instaliram kaže mi "iz bezbednosnih razloga na telefonu je blokirana instalacija aplikacija sa nepoznatih izvora."

                    Comment


                    • Nema na play-u, zaboravih da kažem, nego se skida sa njihovih sajtova..ima ih više. Treba da dozvoliš instalaciju, manuelno.. ja je koristim već 2_3 godine, i na ovom i na prethodnom telefonu, i nisam imao nikakvih problema.

                      Comment


                      • Potvrdjujem to što kaže Lesa.. i sam sam je ranije imao
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Uzima ovo Higins.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Uzima ovo Mark.[emoji3]

                            Retko simpatičan lik.[emoji4]

                            Comment


                            • Koliko sam ja ispratio ovo je namešteno za Higinsa, pojavio se neki video u kom je neko dobio pare da izgubi, barem sam na nekim forumima čitao o tome, nisam stigao da ispratim
                              "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                              Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X