Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previse riskira, poklonio je sad frame, ako ne uzme oba sljedeca mislim da se oprasta, tesko ce biti nadoknadit 4 frame zaostatka u zadnjem sessionu. Gledam jutros intervju popravio Ding i engleski


    Neda se Sullivanu bas je u banani
    Last edited by Mrkela; 25-04-17, 21:12.

    Comment


    • Bojim se da za Ronija nema povratka, ovo ce biti ogromna prednost. Bolji Ding trenutno.

      Comment


      • Lose skroz igra. Neprepoznatljiv je. Kao da mislima nije nikako u mecu. Ding veoma blizu vodstva od 10-5.

        Sent from my Samsung using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Bojim se da za Ronija nema povratka, ovo ce biti ogromna prednost. Bolji Ding trenutno.
          Ajde barem da osvoji zadnji frejm veceras. Valjda cemo ga sutra gledati u izdanju na koja nas je navikao. Raketa mora da krene, losije od ovog ne moze.

          Ajmooooo 10-6

          Sent from my Samsung using Tapatalk
          Last edited by Rossonero; 25-04-17, 21:19.

          Comment


          • Kako on to brzo rjesava kad hoce u 5 min rjesio frame

            Comment


            • Jedva cekam sutra nastavak meca. Higgins unistava Wilsona, vodi 10-5, a moguce vrlo brzo da bude 11-5. Ocekivao sam dosta jaci otpor Wilsona.

              Sent from my Samsung using Tapatalk

              Comment


              • Jel sam ti rekao Rosso sinoć da učitelj nadvladava učenika

                Roni u baš nezavidnoj situaciji ali evo ovaj poslednji frejm rešio lagano, ako sutra nastavi ovako preokret je izvediv.. GG John Higgins

                Što se tiče ovog kome je ko drag, meni je antipatičan nešto Robertson

                Comment


                • Stari macak je Higgins. Opet ponavljam da me Wilson razocarao.

                  Sent from my Samsung using Tapatalk

                  Comment


                  • Ronnie danas od 15:30 krece u akciju.

                    Comment


                    • Teško da će se O'Sullivan izvući iz ovoga. Mislim da Ding ide dalje, nije on neki neiskusan igrač, pa makar i sa suprotne strane bio O'Sullivan.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ne moze ni Ronnie nikako da ponovi igru od sinoc, jer od onog losije ne moze.

                        Raketa da ce poleti danas.

                        Comment


                        • Eh, nadam se i ja.

                          Po meni, Higgins je trenutno prvi favorit, s kakvom lakoćom čovjek igra, uz dužno poštovanje Wilsonu, nije on Higginsu još ni blizu.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ma lose igra Wilson, a Higgins je stara iskusnjara koja to ne oprasta

                            Comment


                            • Higgins je profesor, a Wilson je jos uvijek ucenik. Wilson ima tek 25. godina. Samo neka nastavi da trenira. Siguran sam da je svijetla buducnost pred njim.

                              Selby - Fu 7-2

                              Higgins - Wilson 12-5

                              Sad ce ovo stari macak da zavrsi pa se prebacujemo na Selby-a.

                              Kakvu crvenu ubaci Wilson u srednju rupu.
                              Last edited by Rossonero; 26-04-17, 10:36.

                              Comment


                              • Porodi se Higgins za pobjedu

                                Comment

                                Working...
                                X