Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Snooker

    Ali bar si je pronasao. $#^%RT
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      Re: Snooker

      [quote author=AK47 link=topic=1157.msg233867#msg233867 date=1295644016]
      [quote author=ClayWarrior link=topic=1157.msg226934#msg226934 date=1294866299]
      Ne znam od kad pratite Snooker ali ste Ronijeve najbolje dane odavno propustili


      Nikad se i nije preterano cimao ali danas mu vise nije stalo da li ce napraviti maksimalni brejk ako za to nema dobre novcane nagrade ili,kao protiv Alena,da juri jedan snuker zaostatka (ziherasi Ding i Higins jure i po 4)


      Mogao je da ostvari duplo bolju karijeru ali ne verujem da je bilo kome zao sto nije uradio vise,ono sto je on radio kada je bio u formi i dobrog raspolozenja nece vise nikad niko. Samo se nadam da ce igrati jos koju godinu jer bez njega igra vise nikad nece biti ista
      [/quote]
      Kao nedavno kada ga je King(Mark) zamolio da nastavi do maksimalnog break-a jer nije htio,ali ipak je zavrsio na kraju! #%d*
      Snooker pratim od kada je Shaun Murphy osvojio WC!
      A gledao sam i meceve od ranije,jer mi se svidjelo,al to finale mi je prvo!
      [/quote]


      Zavrsio je opalivsi je tako da je mogla bez problema i da izadje. On je jedini igrac na planeti koji se ne cima oko najteze stvari u ovom sportu koja je do sad postignuta samo 76 puta


      Odavno je poceo da prica o potrebnim promenama u igri i nekim novinama ali u ovako tradicionalnom sportu to nece proci. Zato u Premier ligi i na ovoj novoj egzibiciji po potpuno drugacijim pravilima vidimo kako moze da igra kad mu das dobar izazov i lepu kintu
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #78
        Re: Snooker

        Od tog broja on i Steven cak 19 puta,al dobro i sad ima po neki bljesak bude,kao prosle godine protiv Higginsa 2:8,onda 8:8,al onda poraz bez veze,morao je pobijediti!
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #79
          Re: Snooker

          Neko bi slavio 10 dana sto je napravio vise maksimuma od jednog Stivena Hendrija ali Ronija boli uvo


          Roni je inace pokrenuo veoma lepu akciju u kojoj ce se klinci do 16 godina boriti za njegovo poducavanje i 5000 funti za pomoc u razvoju karijere. Nekih 120 igraca ce se boriti sve dok ih ne ostanu samo osmorica i oni ce za vreme Svetskog prvenstva u maju morati da se nose sa Ronijevim zadacima koji ce testirati njihovu tehniku sa stapom i pozicioniranje bele kugle


          Prosle godine, na prvom takmicenju, pobedio je Dzoel Voker koji je radio sa Ronijem i hvali se da su igrali par tensih frejmova h5g6k8 Dobio je i WC za World Open igran u septembru
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #80
            Re: Snooker

            Opalo je malo postovanje prema Stevenu nakon onih 17:6!
            Ma on samo nesto izmislja da mu ne bude dosadno!
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #81
              Nesto smo mnogo zapostavili ovu temu,evo od 27. marta do 4. aprila se igra China Open

              Evo rasporeda:



              1st Round


              Mark Williams -Stephen Lee

              R. O´Sullivan- Ryan Day

              Stephen Hendry- M. Stevens

              Junhui Ding- Kurt Maflin

              Ali Carter- Stuart Bingham

              Mark Allen- M. Campbell

              Jamie Cope- Robert Milkins

              Mark Selby- Tian Pengfei

              John Higgins- Nigel Bond

              Ricky Walden- Martin Gould

              Graeme Dott- Li Hang

              Shaun Murphy- Joe Perry

              S. Maguire- Mark Davis

              Marco Fu- Judd Trump

              Peter Ebdon- Gerard Greene

              Neil Robertson- Barry Hawkins
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #82
                Neki mecevi su se zavrsili ovako

                Ding-Marflin 5-4
                Davis-Maguire 5-3
                Lee-Williams 5-4


                Igraju se sad mecevi

                Murphy-Perry 4-3
                Campbell-Allen 4-3
                Hang-Dott 4-3

                Mecevi su jos u toku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  Znali se kad igraju o`sulliven i day?Mislim da ce to biti dobar mec,malu prednost po meni ima roni,ali mislim da je day dobio u njihov zadnji mec.

                  Comment


                  • #84
                    Svetsko Prvenstvo u snooker-u kreće 16. aprila i traje do 2. maja, to se isplati da se gleda ;)

                    http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Wo...r_Championship

                    Inače održava se u Sheffield-u kao i obično...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #85
                      Da to se isplati,ja cu sigurno gledati

                      @Fedex ba, sutra ali ne znam u koliko sati ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #86
                        Svetski sampionat je nesto najjace, gledam ga svake godine. Vreme je da Ronnie to osvoji, nije odavno, cak od 2008. Najjaci igrac.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #87
                          Trebalo bi Ronni sutra oko 13:30 na ES1 ili ES2,ali snooker prenose u 8:45 na oba programa i u 13:30 takodje na oba,pa bih pre rekao da je Ronni oko 13:30,ako bude bio prenos njegovog meca ;)

                          A ja jedva cekam Svetski sampionat,navijam za Higginsa,koji je to kralj
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            Kako bije Ronni u ovom frejmu 120 cini mi se
                            Day imao samo 4 poena u ovom frejmu 2-1 za Ronija.

                            Zavrseni mecevi

                            Carter-Bingham 5-1
                            Trump-FU 5-3
                            Higgins-Bond 5-3
                            Ebdon-Green 5-2
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #89
                              Izgubi Ronnie od Daya
                              Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                              Comment


                              • #90
                                Auuu Roni izgubio,nisam se tome nadao...Sjajn mec je bio izmedju Mark Selbya i Tian Pengfei-a, 5-3 na kraju za Selbyja..

                                Od nosioca ispali za sada: Williams,O' Sullivan,Mark Allen,Jamie Cope,Dott i Marco Fu...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X