Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja im se jebeno divim, kakvu koncetraciju imaju posle teškog promašaja. Nemoj slučajno da je neko dobio sada sa dva razlike hoću 13:12!

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Ja im se jebeno divim, kakvu koncetraciju imaju posle teškog promašaja. Nemoj slučajno da je neko dobio sada sa dva razlike hoću 13:12!
      Dobit ces 13:12, samo mi reci za koga trenutno navijas od ova dva igraca? Ili si mozda neutralan?

      Comment


      • Za mašinu Fua sam normalno, gde da budem neutralan

        Comment


        • Povede masina 12-11.

          Comment


          • Gledaj sada kada dobije ovaj frejm i uskrati nam zadovoljstvo da gledamo 25 frejm

            Comment


            • Malo mi uzdrmano izgleda Robertson.

              Comment


              • Kakav faul gotovo je ovo, a i draze mi je gledat kako Selby skoluje Fua, nije lijepo da to radi Robertsonu


                Jel gledo ko Sulju? Kako igra, vidim da je relativno lako dobio Murphya? Gledo sam Wilsona cijelo vrijeme dok su njih dva igrala

                Comment


                • Ovaj frejm je tek poceo. Po cemu si ti zakljucio da je ovo gotovo?

                  Comment


                  • Da li je bio reracka ili mi se čini, izašao sam na kratko i vidim sad samo 10:0

                    Comment


                    • Nije bio rerack, ovaj frejm ce malo duze da traje to je ocigledno. Puno razmisljanja i taktike.

                      Comment


                      • Kako ih ne zaboli glava?

                        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Pa jel moguce ovo!?!

                          Comment


                          • Auuu kakav promasaj

                            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Jbg kik na crvenoj kugli nije toliko njegova greska

                              Comment


                              • Ne sme ovakve zicere da maši može skupo da ga košta, a imao je otvoreno sve da završi meč

                                Comment

                                Working...
                                X