Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roni imao saobraćajnu nesreću jutros u blizini Leicestera...a iz Leicestera je Selby...on i sin su prošli bez težih povreda

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post


        daj provjeri svega ti da ovo nije stara vijest,jer se lijechio prije,pokvari mi dan ovo skroz.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Stephen Maguire osvojio je danas Svetsko prvenstvo u snukeru sa 6 crvenih kugli (Six-red World Championship).
          Škot (33) je u neizvesnom finalu savladao Engleza Ricky-ja Waldena, i to tek u odlučujućem frejmu (8-7). Na putu do finala on je, između ostalih, savladao i Shauna Murphy-ja, a u polufinalu je bio bolji od amatera Kritsanuta Lertsattayatthorna (7-2).
          Ricky Walden je takođe sjajno igrao tokom turnira, pobedio Barry-ja Hawkinsa i Marka Williamsa, a u polufinalu je bio bolji od Velšanina Dominica Dalea (7-1).
          Osvajač ovog šampionata iz 2008. godine Ricky Walden bio je bliži tituli, vodio je sa 6-3, međutim svetski broj 13 Stephen Maguire je sa dva uzastopna frejma smanjio na 5-6. Tada je Walden povećao na 7-5 i bio na frejm od pobede i titule. Međutim, sjajni Maguire je osvojio poslednja tri frejma za potpuni preokret i titulu, 8-7.
          Maguireu je ovo druga titula na nerangirnim turnirima. Uz pet rangirnih titula i dve manje rangirne, ovom titulom došao je do ukupno 9. titule u karijeri dugoj 16 godina.
          Ovom titulom on je zaradio i oko 48.000 evra, dok je Waldenu pripalo oko 19.000 evra.
          Nakon turnira, obojici igrača sledi let ka Kini, gde već od ponedeljka počinje treći rangirni turnir u sezoni, Shanghai Masters. Dakle, ovaj turnir će se održati od 8. do 14. septembra u Šangaju (Kina). Glavna nagrada iznosi 85.000 evra, a titulu brani domaći igrač Kinez Ding Junhui. Na turniru će učestvovati većina igrača sa vrha liste, branilac titule Kinez Ding Junhui (njegovo prvo učešće na rangirnim turnirima ove sezone), svetski šampion i broj 1 Mark Selby, Neil Robertson, Ronnie O'Sullivan, John Higgins, Judd Trump, Shaun Murphy, Barry Hawkins, Mark Allen, Stephen Maguire, Ricky Walden i drugi.
          Upravo će tema 4. epizode šoua Ronnie O'Sullivana, između ostalog, biti i Shanghai Masters 2014, njegov prvi rangirni turnir ove sezone. Ta epizoda će se premijerno emitovati drugog dana turnira, 9. septembra oko 16.30h. Direktan prenos turnira biće na Eurosportu.

          Comment


          • Roni ponovo napravio maksimalan brejk

            inace ubio nekog nesrecnika Selta sa 6:0
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Velemajstor stvarno,Maguire prekinuo tradicionalno svoj mec da bi gledao oca igrice
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kao od sale...

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Upravo gledam i uzivam. Naklon do poda po ko zna koji put ovom sampionu
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • GENIJE
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • U finalu!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Jedva!! Voleo bih da Dzad prodje veceras, pa da gledam omiljene igrace u borbi za trofej
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Sunce ti poljubim, ludji mec odavno nisam gledao.. sta li bi se tek desilo da turnir nije osakacen smanjivanjem broja frejmova

                          Dva najveca talenta modernog snukera u borbi za drugi najvazniji trofej sporta, bolje nije moglo. Takodje, bice ovo bez sumnje najgore obuveni igraci u finalu ikada, Ronijeve patike deluju kao da ih je kupio na buvljaku od Poljaka za 15 funti, dok Dzadove cipele sa siljcima ne treba ni komentarisati
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Te cipele sa siljcima kostaju ako sam ja dobro skontao oko 5 k funti
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Roni je sjebao zglob par dana pred pocetak turnira, cak je bilo pitanje da li ce igrati, tako da verujem da mu je udobnost bila presudna kod onih patika.

                              A Trumpa necu da komentarisem, ono je ocajno....
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kostaju sigurno boga oca, ali su ruzne do bola

                                Prvi mec odigrali su pre nesto vise od 6 godina, a zanimljivo je da su rivastvo otvorili na nacin koji ni jednom ni drugom nije bio omiljen, taktiziranjem i safety udarcima, pa im je za 4 frejma trebalo skoro dva sata, posebno je cetvrti bio dugacak. Niko se nije secao poslednjg O'Salivenovog frejma od preko 40 minuta, ali je sigurno zeleo i licno da se uveri sta sve moze momak koji mu je preuzeo neke age rekorde, posebno onaj za najmladjeg igraca koji je ostvario maksimum

                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X