Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maestralni Selby
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Juce je trebalo da se zavrsi 12:5 ili 11:6 u najgorem slucaju, ali Roni je bas pao u igri, a Selby skroz zasluzeno osvaja
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Svaka cast Selby-u sasvim zasluzeno

        Comment


        • Svaka čast Selbyju, zasluženo dobio ovo finale. Ronnie svojim greškama umanjio sebi šanse da dobije i sad je mogao da smanji zaostatak ali bzv promašio crvenu i posle ostalo samo Selbyju da dovrši posao.

          Comment


          • Заслужено Шелби, свака част лавовска борба.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Svaka cast Selby, zao mi je sto nisu usli u dramaticnu zavrsnicu da vidimo spektakl
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Bravo Selbi Dominacija poslednje dvije sesije. Volio bih ipak da je Roni uzeo ali Selbi bolji danas.

                Comment


                • Bravo Selby!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Btw, nije los rezultat za nekog ko gubi pre nego sto izadje za sto, sto se vidi po skamenjenoj usranoj faci.

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • selbi mentalna gromada

                      Comment


                      • Selby gubi prije nego što izađe za sto Da slažem se, to je upravo danas pokazao.


                        Sve čestitke Mark
                        Last edited by ognjen; 05-05-14, 23:17.

                        Comment


                        • Ma kakav Selby, Ronnie sam sebe pobjedio. Sve je od Ronnia zavisilo, il pravi strasne breakove ili pravi uzasne greske. Smorio ga Selby safety igrom i onda drugi dan je poceo da ubacuje visok procenat kugli preko stola i pobjedio zasluzeno. Da je Ronnie bio malo vise u elementu, pogodio par kugli koje je trebao stvarno da pogodi, osvojio bi on ovo pjeske.

                          Cestitke Selby na prvoj tituli u Crucible-u
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ma kakav Selby, Ronnie sam sebe pobjedio. Sve je od Ronnia zavisilo, il pravi strasne breakove ili pravi uzasne greske. Smorio ga Selby safety igrom i onda drugi dan je poceo da ubacuje visok procenat kugli preko stola i pobjedio zasluzeno. Da je Ronnie bio malo vise u elementu, pogodio par kugli koje je trebao stvarno da pogodi, osvojio bi on ovo pjeske.

                            Cestitke Selby na prvoj tituli u Crucible-u
                            Čekaj, zar mu nije ovo druga titula ovdje?

                            edit: u pravu si, ovo mu je prva titula u Crucible-u. Sada sam provjerio.
                            Last edited by ognjen; 05-05-14, 23:26.

                            Comment


                            • drugo finale

                              Comment


                              • World Snooker Championship 2014:

                                Izjave nakon meča:

                                Sada već bivši šampion sveta Ronnie O'Sullivan: "Želeo bih da čestitam Marku na fantastičnom turniru jer je bio najbolji u proteklih 17 dana, bilo je mnogo teško, zadavao mi je dosta problema. Na kraju sam se iznenadio koliko je on jak i žilav."

                                "Promašaj roze kugle u 23. frejmu je bio veliki, ali promašaj crne kugle pri rezultatu 10-5 je bio još važniji. Meč je uglavnom bio baziran na defanzivnoj igri tako da nije sve zavisilo od jednog promašaja. Ne mogu da se žalim."

                                "Nikada nisam bio na ovako dobrom mestu, uživao sam ovde poslednjih 17 dana. Možda bih se predao pre par godina ali sada sam dao sve od sebe."

                                Svetski šampion za 2014. godinu Mark Selby: "Ovo je bilo neverovatno. Nije moglo biti bolje. Nema boljeg načina za osvajanje titule od pobede protiv Ronnie O'Sullivana. Nisam igrao lep snuker u početku, ali sam ipak bio zadovoljan rezultatom."

                                "Bilo je veoma teško juče, a poslednja dva frejma su bila vrlo značajna. Smanjenje vođstva sa 5-10 na 7-10 mi je dalo šansu."
                                "Još nisam svestan ovoga, ali otac mi je preminuo kada sam imao 16 godina i uvek sam govorio da želim da osvojim titulu šampiona sveta za njega".

                                "Želim da zahvalim svima koji su me podržavali kada sam imao manjak samopouzdanja."

                                "Vežbao sam poslednjih par nedelja, i nisam igrao prelepo u Kini. Tada sam odmorio od svega, i nakon toga se vratio na trenažni sto čistog uma."



                                Last edited by Lord Aleksoni; 06-05-14, 04:30.

                                Comment

                                Working...
                                X