Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al baš su i razvukli sa njihovim mečem...kad skontaš Ronija na 3 dana je baš teško dobiti...nije mogao vala i treći dan zaredom odigrati katastrofalno

    Comment


    • Dakle, slažem se da je ovo jedna od slabijih Ronijevih partija te se usljed toga otvorila šansa Peiju da dođe u neki vid povoljne situacije za pobjedu. To što Peri nije iskoristio ponuđeno od strane Ronija, kako kažete, gledam kao manjak kvaliteta Perija i zbog toga ga ne mogu nazivati kukavicom. Nije uspio mentalno da se snađe u tim momentima i završilo je tako kako je završilo. Mentana snaga igrača je ta koja često odlučuje u važnim momentima meča a Peri je bio mnogo nervozan danas i nije mogao da se izbori sa tim.
      Last edited by ognjen; 26-04-14, 14:12.

      Comment


      • Ali ova dvojica danas, Hawkins i Walden, ja gori mec nisam video jos od njihovog polufinala prosle godine. Katastrofalno

        Comment


        • Generalno je jako loš snooker prikazan na prvenstvu, nikad lošiji rekao bih

          Comment


          • Raspored za sutra


            11:00h

            Shaun Murphy (Eng) v Marco Fu (HK)
            Mark Allen (NI) v Neil Robertson (Aus)

            15:30h

            Judd Trump (Eng) 6-2 Ryan Day (Wal)
            Dominic Dale (Wal) 7-1 Michael Wasley (Eng)


            20:00h

            Shaun Murphy (Eng) v Marco Fu (HK)
            Mark Allen (NI) v Neil Robertson (Aus)




            Novčane nagrade:

            Winner £300,000 (£250,000)
            Runner-up £125,000 (£125,000)
            Semi-finals £55,000 (£52,000)
            Quarter-finals £25,000 (£24,050)
            Last 16 £16,000 (£16,000)
            Last 32 £12,000 (£12,000)
            Last 48 £8,500 (£8,200)
            Last 64 £5,000 (£4,600)
            Last 96 £1,000 (£0)
            Last 128 £0
            High break (Finals) £10,000 (£10,000)
            High break (Qualifiers) £1,000 (£1,000)
            Total £1,214,000 (£1,111,000)

            Comment


            • Roni prosao u SF, unistio je Marfija danas, na kraju je 13:3 dobio mec
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Mogao je Marfi da uzme 2 partije promasio dva zicera. Tesko da ce neko zaustaviti boga na putu do titule

                Comment


                • Očekivao sam od Marfija jači otpor ali kada je Roni u elementu onda se samo on pita. Nema mu ravnog.

                  Comment


                  • Posle prvog dana polufinala Ronnie lagano sa Hawkinsom u prvoj sesiji, 6:2 ..
                    U drugom meču polufinala Selby ima prednost od 5:3 protiv Robertsona. Nadam se da će uspeti Selby da dobije plavušana.

                    Evo rasporeda odigravanja mečeva ..

                    Polufinale će se igrati na 17 dobijenih frejmova i to u četiri sesije (format 8+8+8+9 frejmova). Zbog reparacije stola, danas će svaki polufinalni par odigrati po jednu sesiju, sutra će Ronnie O'Sullivan i Barry Hawkins odigrati još dve sesije a Mark Selby i Neil Robertson jednu, a u subotu će Ronnie O'Sullivan i Barry Hawkins odigrati finalnu sesiju a Mark Selby i Neil Robertson preostale dve sesije svog meča.

                    Comment


                    • Ronnie nastavio istim intenzitetom i u drugoj sesiji protiv Hawkinsa. Doduše malo slabije odigrao ali sigurno odigrao, 5:3 za ukupno 11-5. Treća sesija se igra večeras od 20 h ..

                      Comment


                      • Ronnie rutinski,majstor!
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Lagano

                          Comment


                          • Drugo polufinale neizvesno, Selby drži dva frejma prednosti. Biće gusto ali nadam se da ispada Robertson ..

                            Comment


                            • Roni se baš navikao da štedi po jednu sesiju u svakom meču. Kako me je plašio u prvom meču, tako sada mnogo lakše dišem i očekujem novu titulu. Voleo bih da bude meč protiv Selbija. Ne dopada mi se to što mi se čini da ga Robertson polako davi kao zmija žabu, i da će na kraju izaći kao pobednik. Igraju baš tvrd i naporan meč. Jedva čekam sada poslednju sesiju.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Koliko srece za Selbija...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X