Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kako uvek namesti belu gde treba, to je nestvarno. Nadam se da će još dugo da dominira na snukeraškim stolovima.

    Comment


    • Koliki je majstor ove igre je upravo kontrola bele kugle, sto je i najvaznije u snukeru. Na WO je postavljen uzasno "brz sto," ali Roni apsolutno nije imao problema sa time... Kao da ju je rukom postavljao kako mu odgovara...

      Comment


      • http://uk.eurosport.yahoo.com/video/...123602819.html

        zanimljiv video

        Comment


        • Kako napeti mechevi Robertsona,koji igra pod jakom prehladom i treci mech za redom je rijeshio u odluchujucem frejmu, veliki majstor ! A trenutno najzanimljivi mech dana,izmedju Jimmy-ja White-a 52 godine,koji je postao pro josh 1980.g, sa Selby-jem,koji tada ni rodjen nije bio
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • ala dominira dzo peri

            Comment


            • Ima dosta problema Ronnie protiv Perryja, trenutno gubi 9-7. Igra se do 13 dobijenih frejmova ..

              Comment


              • jel se nastavlja veceras "?

                Comment


                • Lako se moglo desiti da na ovu pauzu odu sa rezultatom 10-6 za Perija tako da taj rezultat i nije loš za Ronija. Bilo bi mnogo teško za Ronija da je Peri u ovom trenutku sa 4 frejma prednosti.

                  Očekujem ipak da Roni pobijedi u ovom meču jer za njega navijam, ako izgubi nema više smisla gledati ovaj turnir.
                  Last edited by ognjen; 25-04-14, 17:24.

                  Comment


                  • Originally posted by nikola_bg View Post
                    jel se nastavlja veceras "?
                    Sutra ujutro nastavljaju, mislim da je u 11h.

                    Comment


                    • Originally posted by conviction11 View Post
                      Lako se moglo desiti da na ovu pauzu odu sa rezultatom 10-6 za Perija tako da taj rezultat i nije loš za Ronija. Bilo bi mnogo teško za Ronija da je Peri u ovom trenutku sa 4 frejma prednosti.

                      Očekujem ipak da Roni pobijedi u ovom meču jer za njega navijam, ako izgubi nema više smisla gledati ovaj turnir.

                      Pochinju li oko 8 ...?

                      edit-Kasno vidjeh odgovor,neka se obrishe post.
                      Last edited by shpageti; 25-04-14, 17:39.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Previse je lezeran Roni i previse prilika daje nervoznom Periju. Bas me zanima dal Peri moze da izdrzi pritisak jer mi deluje dosta klimavo
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Tesko ce ga izdrzati. I dok je ulazio videlo mu se na faci da je jako nervozan.

                          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Trudi se Roni da ispadne i vjerujem da će mu uspjeti

                            Comment


                            • Bas se trudi al nesto imam osecaj da ce Peri da cokne bahato
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Napravio je on već greške koje bi normalni Roni pretvorio u svoje frejmove, ali djaba kad se njemu ne igra

                                Ne može sad mi Peri griješiti 8 puta u frejmu...a mogao bi se sad i opustiti...baš je blizu, a 11-9 daje odredjenu dozu sigurnosti
                                Last edited by shminka; 26-04-14, 11:32.

                                Comment

                                Working...
                                X