Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Jel video neko sta je to Ronnie uradio pa ga je Michaela Tabb opomenula? Navodno neki "neumesni gest"...

    Inace, ovo je jedno od slabijih SP u poslednje vreme, ovi iz top 10 su bas zakazali, ne pamtim kad je ovako bilo, u finalu ce biti lak posao za Ronnie-a ili Trumpa... Walden je solidan igrac, ali nije to taj nivo, pogotovo ne na 35 frejmova, Barry Hawkins mi je uvek bio gotivan, i navijam da prodje Waldena, ali svakako da ni on nece imati sanse u finalu...

    Sto se tice Ronijeve penzije, jeste tacno da snooker gubi njegovim odlaskom, ali uvek se tu nadje neko novi, Judd je pravi primer, mada ga nesto ne volim, ali mora mu se odati priznanje na igri, pogotovo protiv Murphy-a je pokazao igru koju nisam mislio da poseduje, izdrzao je u dugim taktickim borbama i pobedio jedan napet mec, zaista sampionska igra...
    A kad Ronnie ode najvise ce mi nedostajati njegovo rivalstvo sa Higginsom i brojna finala koja su odigrali medjusobno, to su mi uvek bili najbolji mecevi, imali su neku posebnu draz...
    Bilo je tu par vrlo interesantnih situacija

    Prvo mu je rekla da nacinom dodira sa stapom djeluje vrlo bezobrazno i nepristojno na sto se on pravio lud.Prije toga mu je dosudila jedan vrlo diskutabilan faul tako sto je prslukom dodirnuo jednu crvenu,a zaista je bilo tesko vidjeti jer se ispod njegovog prsluka bukvalno nista nije vidjelo,barem je tako djelovalo meni na TV-u.Zatim je na sebi svojstven nacin on poceo da provocira i reaguje.Poceo je kod svake malo teze situacije da utrpava i kosulju i prsluk ,zatim joj je trazio onaj pomocni most,a ona mu je dala spider i nakon toga se pravio da ne zna koje je koji i trazio da mu objasni koje je koji i kako se zove

    Inace ne znam koliko ste upoznati,ali on je vec ranije imao nekoliko svadja i okrsaja sa njom,velemajstor je to jednostavno...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Barry pojacao i preokrenuo u potpunosti rezultat...jurisa ka finalu

      Comment


      • Kako ce Ronnie ocistiti Hawkinsa u finalu, ako uzme dvocifreni broj frameova treba da dobije isto neki trofej. Bice to sjajno ispisivanje zive legende i coveka bez kojeg snooker nikada ne bi bio atrakcija van britanskih ostrva. Najveci u narednim danima odlazi u legendu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ronni lagano odradjuje ovo finale . Za sada je solidan , vodi 5:3 ali u ovom 9 frejmu Hawkins je ubedljiv

          Edit: Hawkins smanjio na 4:5

          Kako ovaj zicer nije uspeo da ubaci
          Last edited by Lord Aleksoni; 05-05-13, 19:45.

          Comment


          • Ne igra bas Roni kako zna, imao je dosta glupih gresaka i promasenih zicera, ali ipak vodi 7:5.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Cudan mec, nije Barry u par navrata imao srece...moglo je lako biti barem 6-6

              Comment


              • Meni zao sto nije imao srece sada da maximum da napravi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Odlican Barry,nema covjek sta da izgubi...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ja sam ocekivala da ce se uplasiti finala, posebno sto je lose odigrao polufinale, ali on igra odlicno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Neizvesno ce biti do samog kraja . Ne da se Barry , trenutno je 7:7

                      Ronni u svom elementu , bez izgubljenog poena
                      Last edited by Lord Aleksoni; 05-05-13, 21:14.

                      Comment


                      • Lomi ga Manicni.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Barry se unervozio , promasio je 3 puta crvenu

                          Comment


                          • Sta uradi
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pogubio se skroz, napada sad kad su mu se rupe smanjile.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Tata se razigrao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X