Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što je najgore, Tramp iskazuje bez problema svu svoju nervozu pri svakoj grešci, umesto da se smiri i nastavi dalje kao da niša nije bilo. Dot s druge strane veoma smireno i pažljivo odigrava svaki svoj potez i trenutno je u velikoj prednosti da dobije ovaj meč. Medjutim od samog početka turnira je blo dosta velikih prekokreta. Poslednji upravo izmedju Šona Marfija i Džona Higinsa.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ne moze Dzad ovo preokrenuti, od prvog izlaska za sto videlo se da ovo nije njegova nedelja.. dobro je da odmah nije ispao
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Razočarao je. Puno. Ali Bože moj. Dešava se to i većim i mnogo iskusnijim igračima od njega. Sad treba ovo ostaviti iza sebe i da se što bolje psihički pripremi za prvi rangirni turnir, German masters.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • veceras od 19 h Mark Selby

          Selby vodi protiv Marka Williamsa 2/0 u frejmovima
          Last edited by Lord Aleksoni; 18-01-13, 20:23.

          Comment


          • Kako je Williams uopste uspio doci do ovog duela
            Bas je u losoj formi, Selby ocisti sto s njim

            Comment


            • Raspad Dota nakon velikih 4-1 koje je imao, sad je gotov
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Čovek je predodredjen da osvoji ovaj turnir. Koliko god njegovi protivnici pri vodjstvu od 5 i 4:1 kasnije igrali katastrofalno, ne može se osporiti Selbijev trud da zanemari to vodjstvo i dodje do pobede. Alal vera majstore. A sutra spektakl!
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Ipak Selbi na kraju, bio je dosta bolji u finalu za trecu Masters titulu
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Koristi svoje prilike Stevens i okrece na 2:1. Maguire je standardno mrzovoljan ne verujem da sa takvim stavom ima neke sanse danas

                    edit: kako volim kad ovako ureknem
                    Last edited by prskaj; 14-02-13, 15:45.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Igra se veliko finale na Welsh Openu , posle 16 frejma rezultat izmedju Maguire i Binghama je 8:8
                      igrace se poslednji odlucujuci frejm , u 16 frejmu Maguire je iam osansu da zavrsi mec ali je napravio gresku
                      i Bingham se spasio

                      Edit : Maguire osvojio titulu , osvojio je odlucujuci frejm i odneo pobedu
                      Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-13, 22:45.

                      Comment


                      • Pratih 3,4 frejma,misim da je taman za taj 1 odluchujuci bio i bolji Maguire,znachi nijansa je u pitanju !
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          Pratih 3,4 frejma,misim da je taman za taj 1 odluchujuci bio i bolji Maguire,znachi nijansa je u pitanju !
                          Pa jeste , ali u 16 frejmu je imao sansu da ga zavrsi mao je cini m ise 55 poena ali je Maguire pogresio tj, promasio je crvenu kuglu
                          i Bingham je preokrenuo ali u poslednjem frejmu je Maguire zavrsi oposao kako treba

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Pa jeste , ali u 16 frejmu je imao sansu da ga zavrsi mao je cini m ise 55 poena ali je Maguire pogresio tj, promasio je crvenu kuglu
                            i Bingham je preokrenuo ali u poslednjem frejmu je Maguire zavrsi oposao kako treba
                            ZNash li kako se zove komentator koji je prenosio ovih dana i noci,ne ovaj nocas shto je prenosio finale,vec onaj od sinoc ...? Chovjek poznaje snooker savrsheno dobro i odlichno komentarishe,za svaku pohvalu !
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Ne znam , ja sam gledao strim na Britanskom Eurosportu

                              Comment


                              • Ok,gledaj tj. slushaj sledeci put i njega,uchinice ti mech puno zanimljivijim,tachno zna shta ce koji igrach u datom trenutku uradit


                                P.S. znachi samo za tenis su NEZNALICE,ostalo sem snookera na Es i rijetko kad pratim
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X