Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Raketo majstore
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Zestoko je krenuo Higinson,dobio je 4 uvodna frejma, na pocetku su,10-10

      Comment


      • Srecom pa su mi i Carter i Trump simpaticni, inace bih se bas nervirala, onih par frejmova sto sam gledala, nisu mogli zicere da iskoriste ali nazalost nisam odgledala odlucujuci frejm...

        Roni igra protiv Robertsona, samo njega da dobije, neverovatno je koliko me taj nervira
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A dobro rece komentator, Roni da ima motiv protiv svakog igraca, kao sto ga ima protiv Marka, ne bi ga niko moga pobijediti, pa ni rangirani turnir uzeti, .
          sigpic

          Comment


          • Veliki Hendri na zalost nece uspeti da se plasira u 1/2 ali i ovo je uspeh
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Veliki Hendri na zalost nece uspeti da se plasira u 1/2 ali i ovo je uspeh
              Nemoj da ga otpisujes, nece on tako lako da preda 6 frejmova Maguire-u.

              Comment


              • Ne vredi, na kraju ce biti potucen do nogu

                Nil ocekivano pravi velike probleme Roniju i to nece ici ni malo lako
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • To je to sto se tice velikog Henrdyja...upravo je zavrsio svoj zadnji mec u profesionalnoj karijeri...

                  Comment


                  • Mislio sam da mi je to negde promaklo ali ocigledno nije najavljivao ranije, verovatno da bez dodatnog pritiska odigra ovaj turnir
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Ocigledno ga je to i dotuklo danas,slicno kao Ljubicica na oprostaju,,,sve u svemu,onaj maksimum je najbolji moguci oprostaj

                      Comment


                      • Bas mi je krivo sto ga vise necemo gledati. Jedan od igraca koje sam dosta gotivio.

                        Comment


                        • Samo mi je krivo sto Roni protiv Nila ne igra kao protiv Marka, protiv Marka ima neki poseban motiv, i da ima takav protiv svakog igraca, stvarno bi tesko bilo neko da ga pobijedi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Niko to ne moze da tvrdi, cak i kada je Roni u pitanju. Verujem da uopste nije tesko naci motivaciju za igru i protiv Robertsona, samo je problem sto ce ga on uvek vise muciti od Marka

                            Ovaj sport je toliko tesan i komeptitivan da je skoro nemoguce vezati dve rangirne titule, da ne pricamo o tri. Mislim da je izvesno da ce sampion sveta biti O'Saliven, Robertson ili Megvajer
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • I to sto kazes.
                              Mark jednostavno zablokira kad' igra protiv Ronija, ali nije to taj Roni, kad' igra sa Markom i s ostalim igracima. Nemam ja nista protiv Nila, danas je igrao fenomenalan snuker, ali Roni je danas igrao vise ofanzivno, nego sto je to cinio u mecu protiv Marka. Protiv Marka takodjer ima vise strpljenja.
                              Danas je bila jedna situacija u kojoj su Roniju trebala tri snukera za frejm, pokusao je jednom i odustao. A ako se ne varam protiv Marka su mu trebala 4 snukera, pa je opet igrao.
                              Ali dobro, vidjet cemo sve ujutru, nadam se da ce Roni na kraju izaci kao pobjednik, .
                              sigpic

                              Comment


                              • Malo je glupo reci da O'Sullivan eto ima poseban motiv protiv Williamsa, a protiv ostalih mu je svejedno? Sumnjam da nema motiv protiv npr. Higginsa koji mu je bio najveci rival, i s kojim ima otprilike izjedancen skor, mozda par pobeda vise. Nego se nekako potrefilo da sabija Marka i to je to.
                                Nisam danas uopste gledao meceve, malo sam uhvatio Maguire-Hendry, vidim da ga je Maguire razbio, steta stvarno, i jos se Hendry povukao. Razumem ga, ipak takav igrac ne moze da se motivise za kvalifikacije, ne moze da dozvoli sebi da ispada u prvom/drugom kolu turnira. Drago mi je da se oprostio maksimumom i to u Cruciblu. Stvarno je The King of the Crucible...
                                Inace, slazem se da za titulu najvise sanse imaju Roni, Neil i Maguire. Mada bih najvise voleo da Stevens osvoji, stvarno je nesudjeni sampion, bila bi fora da sad osvoji kad niko to ne ocekuje. Vidim da je u drugoj sesiji uzeo svih 8 frejmova i sad vodi 11-5...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X