Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Jedan frejm je bio potreban Hendry-ju da zavrsi posao protiv Higginsa. Ocekivao sam i prognozirao vecu borbu, ali John jednostavno ove sezone nije u elementu i potrebno mu je dosta treninga da se vrati u formu. Ne sumnjam da ce to biti veoma brzo

    Sada prelazimo na duel druga dva svetska sampiona...nadam se da ce prikazati mnogo vecu borbu

    kako Roni moze da odigra fantasticne defanzivne udarce, steta sto to ne radi cesce
    Ma Roni moze sve, .
    Samo steta je sto on nece zadrzati ovaj nivo igre tokom cijelog turnira, bilo bi mi drago da grijesim, jer gledati Ronija u najboljem izdanju, neprocjenjivo, .
    Za nekoliko minuta treba da pocne druga sesija, nadam se samo odlicnom snukeru, .
    sigpic

    Comment


    • Razbija Ronnie danas,2 frejma za manje od 20 minuta

      Comment


      • Ne znam sta bih radio da nisu pustili reprizu Sharapove, hvala im puno.
        Gde gledate Ronija?

        edit: sda su pustili na ES
        Last edited by prskaj; 29-04-12, 15:16.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • http://www.sportlemon.tv/v-4/0/2/v-400313.html

          Mark stvarno ne lici na sebe kada igra sa Ronijem,lako ce Roni dalje

          Comment


          • Ronnie dominira
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              http://www.sportlemon.tv/v-4/0/2/v-400313.html

              Mark stvarno ne lici na sebe kada igra sa Ronijem,lako ce Roni dalje
              Uvek se pogubi kada igra sa njim
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Ronnie danas u svom stilu, fali mu jos 2 frejma za pobedu, to ce morati sutra uvece...
                Williams se stvarno raspada protiv Ronija, steta sto nije neizvesniji mec, mada je divota gledati Ronija u ovakvom izdanju, iako nisam nikad navijao za njega.
                U 1/4 finalu ce igrati sa Robertsonom, kakav ce to biti mec, Roberston je u odlicnoj formi, i zna da pobedjuje protiv O'Sullivana...
                sigpic

                Comment


                • nisam danas gledala Ronija, ali citam da je igrao savrseno i da je bio raspolezen za igru kad je takva situacija, njega niko ne moze da dobije, uzivanje ga je gledati, samo se nadam da ga nece uhvatiti neka zuta minuta do kraja turnira
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Dzada danas nisam gledao ali mi je do sada delovao uzasno, bitno je da prodje pilota i udje u 1/4, tamo ga je zreb bas pogledao i morao bi medju zadnjih 4

                    Ne mogu da verujem da ce Dej, Stivens ili Hokins igrati u 1/2, mada mi je tu najdrazi Metju, nesudjeni sampion sveta
                    Last edited by ClayWarrior; 30-04-12, 08:51.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Da, Stevens, na zalost propustio fenomenalnu sansu da osvoji SP 2005 kada je vodio protiv Murphy-ja u finalu. Odlican je igrac Matthew, danas je vrlo dobro igrao, 3 century-a i jos dosta velikih brejkova, ali i pored toga je 8-8. I iskreno se nadam da ce stici do 1/2 finala, odavno nije bio ovako dobar, meni jedan od gotivnijih igraca.
                      Kao sto kazes, Trump ako dobije Cartera ima lagan put do 1/2 finala na papiru, mada Jamie Jones igra odlicno, vec je izbacio Murphy-ja, i sigurno se ne plasi nikoga...
                      sigpic

                      Comment


                      • Jos jedno veliko iznenadjenje danas. Kapetan je izbacio Dzada. Imao je Dzad vodstvo od 12-9,ali mu to na kraju nije bilo dovoljno da dodje do pobjede. Jednostavno se iskljucio i nije bio u stanju da veze par dobrih kugli. U zadnjem frejmu su mu bila potrebna 4 snukera da vi se vratio u zivot i tada je odlicno zaigrao. Obezbjedio je 3,a u jednoj od tih situacija su ga milimetri dijelili od free balla. Nije uspio napraviti i 4. snuker,tako da Carter ide dalje. Jako emotivna proslava na kraju Pobjeda koja ce mu jako puno znaciti poslije svih zdravstvenih problema koje je imao ove godine.

                        Comment


                        • Odlicne pobede za Cartera i Stevensa, kako se samo vratio Ali, svaka mu cast. Drago mi je sto su prosli u 1/4 finale.
                          Veceras bi trebalo da Roni i Jamie Jones samo zavrse posao, obojica vode sa 11-5...
                          sigpic

                          Comment


                          • Jones 10-6 cini mi se

                            Comment


                            • Dzad ovo sebi nije smeo da dopusti.. citava sezona gradi se radi dobrog ucinka bas na ovom turniru, iako se igra svake godine

                              Katastrofalni potezi i ni trecina onoga sto ume, na kraju ga je malo bolje pozicioniranje bele moglo dovesti do potrebnog cetvrtog snukera i najverovatnije mesta u 1/2. Ovako moze samo da zali
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Bas mi je krivo za Trump-a, bas sam zeleo da pobedi ovde posle onog proslogodisnjeg poraza u finalu. Vise od svega bih voleo finale Ronnie - Hendry, mada je to nemoguce. Ajde Ronnie, osvoji titulu!

                                Comment

                                Working...
                                X