Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kinez ipak dobio bucu ali se nadam da cemo gledati O'Salivena i Marfija u finalu

    Selbi je strasno potkovan igrac i ne volim kad moji omiljeni igraci igraju sa njim ali stvarno nije u formi i ovakav Roni ga mora dobiti
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Uh, odlican dan snookera. Zao mi je Maguire-a i Lee-a, bili su bas dobri od pocetka turnira, ali danas im je i sreca nedostajala. Pogotovo Lee-ju, u poslednjem frejmu kad je gadjao laganu zelenu u trenutku udarca zazvonio mobilni u publici i omeo ga, kolko je poludeo zbog toga, a Ding onda ubacio zelenu i braon i Lee mu predao. Bas steta da se tako zavrsi mec u poslednjem frejmu. Ocekujem finale Murphu - O'Sullivan.

      Btw, ne bih se slozio da Ronija niko ne moze da dobije kad je u formi.

      Evo jedan zanimljiv klip o prosloj deceniji snookera.

      sigpic

      Comment


      • Kakav je raspored za danas?

        Comment


        • Marfi i Kinez u 2 a Roni od 8
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Ma gledat cu Roonia samo, idemo majstore, do pobjede

            Comment


            • Katastrofalan mec, kao da je neko drugi izasao da igra umesto Ronija a Selbi je bolji tek toliko da manje gresi.. znao sam da bi bilo mnogo bolje da je Stiven prosao
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Katastrofalan mec, kao da je neko drugi izasao da igra umesto Ronija a Selbi je bolji tek toliko da manje gresi.. znao sam da bi bilo mnogo bolje da je Stiven prosao
                Jbg, Ronnie poslednjih godina slabo uabcuje duge lopte i zato dobija priliku samo kad protivnik odigra bas los safety ili promasi i ostavi mu zicer. Takvih je malo slucajeva bilo danas, a i svakako Ronnie-ju ne odgovaraju ovi dugi frejmovi, previse safety borbe, ruzan raspored kugli i on pocne da gubi strpljenje. A Selby kad mu ne idu veliki brake-ovi ipak ima zivaca da igra malo po malo. Postao je vrhunski all around igrac.
                Mislim da ce sutra Ding pobediti, deluje mi da je u boljoj formi.
                sigpic

                Comment


                • Veoma losa partija Ronija.Nije mu nista islo za rukom...Imao je po dva puta brejkove sa preko 50 poena,ali je grijesio veoma lake kugle.Steta,nije bio ni blizu igre od prva tri kola.Imao je odlicne partije na ovom turniru Roni,steta sto ga nije osvojio.Sada treba krenuti na osvajanje SP-a.
                  Sjutra interesantno finale,a mislim da ce pobijediti Selbi.

                  Comment


                  • Odlicna pobeda Dinga, pokazao je klasu, dosta velikih brake-ova, iskoristio svoje sanse i zasluzena pobeda. Mark je igrao vrlo dobro ali nije uspevao da veze nekoliko frejmova, to je i sam rekao posle meca. Napravio je najveci brake turnira od 145 i to u trenutku kad je gubio 8-5. Sve u svemu dobro finale izmedju igraca koji ce verovatno biti nosioci ove igre narednih 10-ak godina, naravno sa jos par njih...
                    sigpic

                    Comment


                    • Fantasticna partija Dinga.Odlican mec su odigrali i zasluzena pobjeda Kineza.Selbi nije bio konstantan,imao je padove u igri...
                      Sjajan turnir za Dinga,peta rangirana titula.Selbi je jedva dosao do finala,imao je problema u nekoliko prvih rundi,kada je bio na korak od poraza,ali je ipak pokazao da je pravi sampion,jer i kad ne igra dobro dolazi do finala...
                      Na ovom turniru su vidjene i odlicne partije O`Sullivana,sto raduje sve ljubitelje snukera!

                      Comment


                      • Sta li se desilo sa Robertsonovom frizurom

                        Inace Ronnie je danas odigrao jedan od boljih meceva u zadnjih godinu,dvije...usudio bih se reci...
                        Govor tijela i skoncentrisanost definitino odavno nisu bili bolji...bit ce jako zanimljivo vidjeti dokle ce zadrzati ovakav pristup i kako ce proti na otvorenom prvenstvu Kine i svjetskom prvenstvu

                        Comment


                        • Juce je igrao katastrofalno,ali se nekako izvukao protiv onog kamiondzije.Danas protiv legende Williams-a fantastican...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Roni je imao mononukleozu,20 dana je bio prikovan za krevet,nije trenirao,ali se ipak odlucio za nastup u Kini.
                            Veoma los je bio u prvom kolu sa Kembelom,djelovao je nezainteresovano,promasivao je zicere,defanzivni udarci su bili katastrofalni.Kao da je izasao cisto radi reda.Gubio je 3-0,na pauzu otisao sa 3-1 i nakon toga je bio mnogo bolji.
                            Danas je odigrao fantasticno protiv Vilijamsa,podsjetio je na igre iz Njemacke.
                            Sjutra sa Megvajrom u 1/4 finalu,moze biti jako interesantno.Sjutra jos tri 1/4 finala Tramp-Li,Ding-Karter i Robertson-Ebdon.Igra se na 5 dobijenih frejmova.

                            Comment


                            • Omiljeni igraci, omiljen duel.. unapred poznat pobednik

                              Sad da se pobedi Stiven i bukira jos jedan duel sa najdarovitijim igracem koji se pojavio posle njega
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Kad sutra krecu dueli, tj kad krece prenos na ES?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X