Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je videti da je ozivela ova tema...

    Sinoc izuzetno napet mec izmedju Robertsona i Trumpa, na kraju pobeda miljenika publike Trumpa 9-7. Danas igraju Allen i Walden. Allen je favorit, mada nikad nije bio u finalu, a Ricky Walden je osvojio jedan turnir u karijeri, 2008. godine, ali sada se nalazi van top 16. Mislim da bi bilo izuzetno zanimljivo finale Allen vs Trump

    @prskaj Slazem se za Trumpa, zna da napravi neke glupe greske tokom break-a, a s obzirom na to kako dobro gadja "duge" lopte trebalo bi vise frame-ova da osvaja.

    Inace Ronnie O'Sullivan je i ranije "pretio" da ce se povuci, to vec postaje dosadno, covek ne zna sta hoce. A sada mu se pridruzio i Ali Carter u takvim izjavama...
    sigpic

    Comment


    • ko god da pobedi u drugom polufinalu mislim da ce trump imati lak posao u finalu gde ce se boriti za drugu vecu titulu u karijeri. Ovo drugo polufinale necu stici da pogledam,ali zato se finale gleda
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Allen pobedio Waldena 9-7 u drugom polufinalu. Odlican mec, mnogo se brze i tecnije igralo nego u mecu Trumpa i Robertsona. Videli smo dosta velikih brake-ova, a Allen se odlicno vratio nakon sto je gubio sa 5-3 na kraju prve sesije i poveo 7-5 na pocetku vecernjeg dela meca. Ovom pobedom je usao u prvo finale u karijeri. Sutra nam predstoji odlicno finale izmedju dva veoma atraktivna igraca...
        sigpic

        Comment


        • Sjajan kraj finala u najavi...poveo je Allen sa 3-1 danas...a potom izgubio narednih 7 grejmova...i cinilo se da ce Trump lako do titule...vodio je 9-5...imao 2 izgledne situacije na stolu da zavrsi mec...nije ih iskoristio...a s druge strane Allen je postao jako skoncentrisan...i uspio je osvojiti 3 frejma zaredom...i smanjiti na 9-8...

          Napetost se osjeca u zraku...Trump je vidno nervozan...a cini mi se da mu ne pomazu previse ni ova dvojica trojica momaka koji se konstantno deru nakon njegovih dobrih udaraca...sjajan zavrsetak turnira...koji ce se,nadam se,odluciti u 19. frejmu

          Allenova dugacka crvena bukvalno izlazi iz rupe,Trump u odlicnoj poziciji da zavrsi mec

          I to je to...ovu priliku Trump nije propustio...ovojio je svoju najvecu titulu...cestitke na tituli
          nadam se da ce i Allen ubrzo osvojiti svoj prvi rangirajuci trofej
          Last edited by shminka; 11-12-11, 22:47.

          Comment


          • Odlicno finale, jedno od najboljih koje sam gledao, skoro da nije bilo nijednog duzeg frame-a, uglavnom su dobijali iz jedne "posete" stolu. Allen realno nista nije lose uradio, ali izuzetno je tesko spreciti Trumpa da ubaci dugu loptu a danas mu je islo i to i pravljenje velikih brake-ova, to je ubitacna kombinacija. Ali 4 century-a Marka Allena i onih 95 su bili fenomenalni, stvarno steta sto je neko morao da izgubi. Mislim da cemo gledati ovu dvojicu u konstantnoj borbi na vrhu narednih nekoliko godina. Jedva cekam Masters u januaru, a pre toga bice par PTC turnira, ali mislim da ih nece biti na televiziji. Ti turniri mnogo znace igracima, jer se skoro neprekidno igraju i zahvaljujuci tome svi su u dobroj formi.
            sigpic

            Comment


            • Aj pa ne vjerujem jbt, zaboravio sam da gledam finale :S
              Nista, drago mi je sto je Trump pobjedio, mada mi je bilo svejedno ko uzima jer su moji favoriti poispadali odavno

              Comment


              • Ljudi evo gledam na eurosportu neki novi turnir, ne znam ni kad je poceo, ni ko igra, nista ne znam .
                Pa ono dobro bi mi dosla koja informacija
                sigpic

                Comment


                • Ja sam ovaj sport pratio tj znao neke igrace pre 2-3 godine pa ne znam jesu jos aktivni , tada je ranking izgledao od prilike ovako : O'Saliven,Megvajr,Marfi,Higins,Selbi,Fu,Robertson, Williams,Trump,Junhui,Dot,Dej,Alen , ovo su neki kojih se secam
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ja sam ovaj sport pratio tj znao neke igrace pre 2-3 godine pa ne znam jesu jos aktivni , tada je ranking izgledao od prilike ovako : O'Saliven,Megvajr,Marfi,Higins,Selbi,Fu,Robertson, Williams,Trump,Junhui,Dot,Dej,Alen , ovo su neki kojih se secam
                    to ti je otprilike to i sada

                    Originally posted by Arnel.S View Post
                    Ljudi evo gledam na eurosportu neki novi turnir, ne znam ni kad je poceo, ni ko igra, nista ne znam .
                    Pa ono dobro bi mi dosla koja informacija
                    turnir ptc kategorije u sefildu ako se ne varam, igra dosta poznatih igraca robertson,fu, maguire, king... krenuo je danas

                    btw ding je napravio danas 147icu
                    Last edited by prskaj; 17-12-11, 22:09.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      to ti je otprilike to i sada



                      turnir ptc kategorije u sefildu ako se ne varam, igra dosta poznatih igraca robertson,fu, maguire, king... krenuo je danas

                      btw ding je napravio danas 147icu
                      Je li igra Roni ?
                      sigpic

                      Comment


                      • mislim da ne igra
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Je li prati neko ovaj turnir u Njemackoj ?
                          Ako prati neka da malo informacija, posto sam od juce poceo da gledam
                          sigpic

                          Comment


                          • Otpoceo je mec u finalu BGC Mastersa Robertson je uzeo prvi frejk protiv Murphy-ja. Juce sam odgledao polufinale izmedju Marfija i Higinsa gde je pobedio Marfi sa 6-4. Vrlo dobra partija koju je odlicno zapoceo Marfi sa 3:0. Na kraju za malo nije stigao tu prednost Higins ali napadacki stil igre i preveliki broj gresaka mu je dosao glave. Steta sto u poslednjem frejmu nije uspeo da izvuce belu za roze jer bi se onda gledao odlucujuci frejm.
                            Obojica finalista pre ovog turnira nikada dalje nisu stigli od cetvrtfinala. Bore se za 150k funti
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Robertson osvojio turnir pobedom od 10-6 u finalu. Covek nikad nije izgubio u finalu turnira.
                              Murphy je tokom cele nedelje igrao odlicno ali danas je Robertson kaznio svaku njegovu gresku.

                              Inace juce je Trump imao vrlo razocaravajucu izjavu posle izgubljenog meca od Robertsona. Nazvao ga je sporim i dosadnim, i rekao da bi lagano pobedio da nije sreca bila na strani Robertsona.
                              Kolki god da je talenat ipak mora da ostane na zemlji, pogotovo u ovom sportom, koji je jedan od retkih sportova koji je ostao dzentlmenski.
                              Isto mi je smesno sto ima ortake u publici koji navijaju da protivnik pogresi, promasili sport momci.
                              A Trump jos izjavio da zeli da bude ekscentrik kao Mario Balotelli.
                              sigpic

                              Comment


                              • The Melbourne cueman's ability to mix long potting and break-building with tactical nous and flawless shot selection, along with a steady temperament, led Murphy to suggest afterwards that Robertson has eclipsed John Higgins as snooker's most complete player.
                                Recenica koja opisuje sve. Robertson je stvarno juce igrao bez greske. Savrseno je mixovao izmedju defanzive i ofanzive,znao je kada da pokusa long pot i u vecini slucajeva mu je uspevalo. Jedan od najinteligentnijih igraca, ne pamtim kad sam ga video da gubi zivce. Ja ga nesto ne preferiram jer je za mene previse defanzivan, ali juce je stvarno bio all-around player jer je prikazao bas raznovrsnu igru. Po meni Murphy nije imao sanse.
                                Jos jedna cinjenica koja je fantasticna u snuker svetu - Neil ima skor 7-0 u finalima rangiranih turnira
                                Originally posted by Tony_G View Post
                                Inace juce je Trump imao vrlo razocaravajucu izjavu posle izgubljenog meca od Robertsona. Nazvao ga je sporim i dosadnim, i rekao da bi lagano pobedio da nije sreca bila na strani Robertsona.
                                Kolki god da je talenat ipak mora da ostane na zemlji, pogotovo u ovom sportom, koji je jedan od retkih sportova koji je ostao dzentlmenski.
                                Isto mi je smesno sto ima ortake u publici koji navijaju da protivnik pogresi, promasili sport momci.
                                A Trump jos izjavio da zeli da bude ekscentrik kao Mario Balotelli.

                                Steta za Trumpa mnogo ga gotivim nije mu ovo trebalo nadam se da ce se opametiti,valja mu oprostiti mlad je. A sto se tice njegovih navijaca uzasno me nerviraju
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X