Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Tony_G

    Ima svakako trenutaka kada bi trebao da odigra safety udarac, ali polako, docice to sa godinama. Za sada je "samo" sjajan igrac, ali misim da ce za godinu ili dve biti legenda u stvaranju.

    U toku meca sa Higginsom najveci problem su mu zapravo bile neke lake lopte sa pola ili cetvrt stola kada se trudi da sto bolje pozicionira belu za sledeci udarac, i tad zaboravi da treba pre toga i da ubaci obojenu u rupu. To je neko moje vidjenje, nisam citao ta su drugi rekli, ako ima slicnih postova, jbg, onda sam copy cat. I taj segment igre ce doci sa iskustvom.

    Comment


    • Pa vec sad na zvanicnom sajtu mozes videti da nije tacno i da se to cudo u glupoj Kini igra u julu
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ima i nekog turnira koji pocinje 20. juna, ali on je u okviru Players Tour Championship-a, sto se tice Kine, ona pocinje 6. jula

        Comment


        • Hoce li vise doci taj 6. jul????????????????

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Hoce li vise doci taj 6. jul????????????????
            E stvarno.

            Bio je neki od onih PTC Events, osvojio ga Ronnie. On prosle godine nije ni igrao te turnire, pojedinacno nose mali broj poena, ali ima ih dosta, pa kad se sabere moze dosta da se napreduju kroz njih.

            Fali jos par vecih turnira, pogotovo na leto/jesen.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              Hoce li vise doci taj 6. jul????????????????
              Dosao je taj 6. jul.
              Danas na programu 1.runda.Ebdon pobijedio Miamaitija (prvi put cujem za njega) 5-3,Stevens izgubio od De Lua 5-4,a Maguire pobijedio Lianga Wenba 5-2.
              Na ovom turniru jos ucestvuju:Murphy,Selby,Ding Junhui,Alister Carter,Dott,Cao Yupeng.

              Comment


              • ladno sam zaboravio na ovo od sutra ima da se gleda ceo dan
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Odgledao sam juče par mečeva ali neda mi se od vrućine da sedim u kući
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • A, daj bre covece, sta se ovo dogadja... Egypat-Wales i Afghanistan-Scotland, ima li to smisla??? Nema leba pre Australian Opena.

                    Comment


                    • Da li postoji efikasniji nacin da se afirmise sport?
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Postojao je i ranije World Cup, ali odavno nije igran. Svidja mi se format, steta sto nije malo posecenije. Da je u Engleskoj bio bi sjajan turnir.
                        Sto kaze ClayWarrior ovo je jedini nacin da se afirmise sport, i svaka cast Barry Hearnu (predsednik snooker asocijacije) koji se trudi da popularizuje sport, i organizuje sve veci broj turnira. Pre 2 godine bilo je samo 8 turnira cini mi se, sad je mnogo bolje.
                        OK, kvalitet je los, osim naravno kod Britanaca, Iraca(mada se nisu pokazali za sada) i Kineza.
                        sigpic

                        Comment


                        • A jbg, meni nije najradije da gledam Egipcane i Afganistance kako se trude da uzmu koji poen, ali sta da se radi... Kontam sve to za airmaciju sporta i slazem se, potrebno je tako nesto, ali me nervira svejedno... Nisam toliko u snookeru kao vi, vise volim da gledam meceve sam malo vise akcije, verujem i vi... Bas me smorilo ovo danas... A isto ce biti i sutra i prekosutra, ali zato za vikend...

                          Comment


                          • Ah, pa ne kazem da nije dosadno, od 1/4 finala pocinje zanimljivo sigurno...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako nista, treba pratiti klince

                              Za Kaspera Filipiaka je O'Saliven rekao da ce biti sampion sveta a Hignis ga uporedi sa Hendrijem iz mladih dana.. nista vise ne treba reci
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Ah, pa ne kazem da nije dosadno, od 1/4 finala pocinje zanimljivo sigurno...
                                Upravo tako pre neki dan sam gledao Egipat-Nemacka do dubla i smorio sam se kao patka -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X