Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trump je osvojio prosli turnir i nije porazen vec dugo,ja mislim oko 10-ak meceva,vreme je da ga Jonh smiri malo
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Za Higinsa nema sanse da navijam, od kad sam videla onaj video, smucio mi se

      Hallett: The day I lost to a 13-year-old Trump

      ali ovaj deo je najbolji

      "What makes it all the more exciting is there are also more sensational prospects coming through the ranks too. There is a 16-year-old Belgian kid called Luca Brecel who is competing at the forthcoming Cue School (to try and get a place on the pro tour), and a 13-year-old in China called Dong Dong who has shown immense promise too - I'm looking forward to a potential Ding-Dong battle in the future!
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Da ali isto tako moze od skoro svakoga i da izgubi. Prosto snooker je takav sport. Nije ovo tenis gde je zagarantovano da ce Nadal i Djokovic biti u finalu, a u prethodnih 7/8 godina je to vazilo za Federera. Prosto ima toliko dobrih igraca da je kao sto kaze Clay Warrior nemoguce vezati dva turnira, ako osvojis dva turnira u sezoni to je fenomenalno. Znaci to je ono sto pokusavam da ti objasnim, ovde ne zavise stvari iskljucivo od jednog igraca.
        I jel hoces da kazes da se Roniju nije igralo u svakom mecu koji je izgubio?
        Naravno ne pokusavam ja da umanjim velicinu Ronija, i naravno da ce imati mnogo vise pobeda nego poraza, ali ti kako pricas o njemu kao da verujes da on moze da pobedi svaki mec, a da se drugi igrac tu nista ne pita
        Ne u svakom mecu, ali molim te pogledaj zadnju godinu, i vise, nego pravi brejk i promasi kuglu, i njemu treba jedan fauld da uzme frejm, on nece da ustane, njemu je jednostavno mrsko, i nervira se kada puno traje frejm, ali eto, nadam se da ce se vratiti u prijasnju formu.
        sigpic

        Comment


        • ma higgins je kralj snookera,totalno smiren,opet je gubio od wiliamsa pa ga je opet dobio.trumpu svaka cast,pred momkom je svjetla buducnost,samo da ovako nastavi i bice buduci broj 1.samo se bojim da se ne izgubi ko robertson koji je isto tako super krenuo pa se odjednom izgubio.ocito im fali visegodisnjeg iskustva a to higginsu ne fali ,ako je ko iskusan onda je to on a u snookeru je jako bitno iskustvo,tako da ce ovo higgins uzet u svom stilu,mozda bude gubio i 7-0 na pocetku al na kraju ce opet dobit.

          Comment


          • Originally posted by goodboy View Post
            ma higgins je kralj snookera,totalno smiren,opet je gubio od wiliamsa pa ga je opet dobio.trumpu svaka cast,pred momkom je svjetla buducnost,samo da ovako nastavi i bice buduci broj 1.samo se bojim da se ne izgubi ko robertson koji je isto tako super krenuo pa se odjednom izgubio.ocito im fali visegodisnjeg iskustva a to higginsu ne fali ,ako je ko iskusan onda je to on a u snookeru je jako bitno iskustvo,tako da ce ovo higgins uzet u svom stilu,mozda bude gubio i 7-0 na pocetku al na kraju ce opet dobit.
            Pa ne moze se iskutvo da stekne nakon nekoliko godina igranja, a Higins igra 20 godina profesionalni snuker, a Trump ima 21 godinu
            sigpic

            Comment


            • pa o tom ti i pricam

              Comment


              • Navijam za Trampa sviđa mi se stil igre strašno Higgins mi je nekako defanzivan mnogo kvalitetan je igrač i legenda ali nekako mi nije simpatičan stil igre krivo mi za Dinga što je ispao ali šta je tu je ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Dzad je danas usao u Teatar bez ikakvog respekta prema protivniku, bez ikakvog pritiska sto igra mec zivota i sa punim uverenjem da sutra uvece moze postati prvak sveta.. nakon ove dve sesije u to ne treba niko ni da sumnja

                  Danas je zasluzio vise od 4-4 ali je veceras ostao pribran i sa ovih 6-3 stekao kontrolu nad mecom. Sutra ce od krucijalne vaznosti biti pocetak dnevne sesije ali bude li drzao ovakav nivo igre za njega nece biti nikakvih problema, jednostavno je previse samouveren

                  Ubacivanje long pot kugli koje je prikazao na ovom Svetskom prvenstvu ja u zivotu nisam video u ovakvom kontinuitetu, ostavio me je bez teksta
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko sam se napalio od ovog prvenstva da sutra idem po delove za sto pošto su snooker stolovi veoma skupi tako da ću polako početi da pravim
                    Za koju nedelju možete navratiti na koju partiju
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Steta za Trumpa, one dve plave su ga kostale dosta. Moze i dalje da osvoji, mnogo je dobar

                      Comment


                      • Sad je vec pogubio konce

                        U prvom delu ove trece sesije sve je bilo o.k, promasivali su obojica i cak je lepe brejkove na kraju izvukao za sigurnih 12-9. Posle je potpuno pao, imao par nesrecnih situacija, Skot je zaigrao bolje i cekace vece sa 13-12, sto Tramp nije smeo da mu dopusti
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Jonh u stilu majstora,kakav preokret,sada da zavrsi polako ovo finale
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • 15-14 za Hgginsa u ovom frejmu 24 poena trenutno Trump ima,videcemo veoma neizvesno do kraja ce biti.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kako gadja

                              Comment


                              • Kakva steta za Dzada, mnogo brzopletih poteza ga je kostalo. Ali dobro, ima vremena za njega. Higins
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X