Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala, pola 1 je ok, po ovakvom vremenu niko sutra nece primetiti da sam neispavana
    sad ce sepi da ga obrlati dok trepnes
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • ovaj Gulbis je stvarno nenormalan, mogao je da ima dupli brejk, a sad je 5:5
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Juve,
        Prihvatam da je moje analiziranje prihvatas kao pretjerano. Ali ja tako gledam mec. Probam da shvatim sto se desava. Znas, ja u tenisu vidim dosta saha. Novaka smatram vrhunskim 'sahistom' na teniskom terenu.
        Leta 2010. sa ujakom sam pricao o mecu Novaka sa Melzerom na RG-u, onaj famozni dobijeni mec koji je izgubio. Kao paralelu ispricao mi je anegdotu...

        Isao je do sahovskog kluba da pokupi sina, ali je na molbu ostao da odigra jadnu partiju sa najboljim igracem u klubu pred zavrsetak... treninga. Igrao je vise gledajuci kako njegov mali igra i nije ni primetio da je dosao u stiucaiju da izgubi kraljicu. Momak sa kojim je igrao ga je doveo u bezizlaznu situaciju i pojeo mu je kraljicu 2 poteza kasnije. Obicno, tad se protivniku pruzi ruka (izgubio si kraljicu u 6-7 poteza, gotovo je), medjutim on je nastavio, kako je on rekao "poput seljaka, sivonje"... Momak se potpuno sokirao i izgubio je partiju, nije mogao da se sastavi...

        Tu situaciju je uporedio sa tim Novakovim mecom, kad je Novak pokazao da je pobedio, da je jasno bolji, ali mec nije bio gotov... Protivnik je nastavio "bez kraljice". Na kraju, izgubio je taj mec, a Vajda tvrdi da mu je to bila prekretnica... Mislim da je to nesto sto je sveo na jako malu meru, ali da je sinocni mec (uz obaveznu napomenu koliko je tu uticaja imala Fabiova vrlo nadahnuta igra) bio klasican primer kad je u glavi zavrsio mec pre nego sto je to stvarno bio slucaj.

        A interesantno, sam igra vrlo nadahnuto kad izgubi kraljicu.

        Comment


        • I Seppi se nesto pita

          Comment


          • ma Sepi se nista nije pitao, Gulbis se jednostavno raspao
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Seppi je bolji igrac

              Comment


              • Baš je krenuo

                Comment


                • Sepi je mnogo truda ulozio da u ovakvoj konkurenciji dodje do svega vidjenog u 2012.. cak i sa svim oruzjima koje poseduje

                  Neverovatno je koliko brzo ovaj momak moze totalno da se raspadne
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • увек бих у оваквом мечу гласао за Сепија јер има довољно стрпљења у игри и користи рационално све што има, а у тенису је стрпљење много битно...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja se bas ponadao da cu gledati Rafu, kad ono...
                      Nista sad, cekam Feda.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Vise ja volim ovog nepredvidivog Gulbisa, vazda zabavno

                        Comment


                        • Iskreno, ovde se Seppi malo pita, bar je tako bilo u prvom setu, neshvatljiv raspad Ernestisa se dogodio , pardon shvatljiv, kao i uvek
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Sepi se nikada nigde nista ne pita
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Sepi je takodje odigrao katastrofalan prvi set, napravio je brdo jeftinih gresaka, bas ono sto ne sme da radi. On mora da je drzi u igri sto duze i natera protivnika da uvek odigra udarac viska, to nije uopste radio u prvom, a ni u drugom nije bio mnogo bolji. Da je odigrao jednu prosecnu partiju resio bi lagano u dva. Ernests ocajan danas, igra u talasima. Donekle i ocekivano, ima vec dosta meceva iza sebe, u dobroj je seriji, ali je nemoguce stalno drzati visok nivo. U trecem setu napokon gledamo nesto bolji tenis.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Zasto imam osecaj da se ovo nece tek tako lagano zavrsiti?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X