Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by juventus View Post
    NI,
    cedis nepotrebno suvu drenovinu,cenim tvoj entuzijazam detaljisanja ali po meni ides u krajnost,prodat 2.set je po meni iskljuciva zelja da se ne ode sa terena za 40 minuta kako ti kazes, nije Novak kiler ali zato zna ispaliti munju iz vedra neba(kao ona na USO protiv Rogera na mec loptu)koja totalno paralise protivnika i baca ga u ocaj,necemo Novaka -kiler ubicu za 40 minuta ,ocemo Novaka munju;)
    Ne postoji igrac na ovom svetu koji zeli da ostane 1.5h umesto 40 minuta na terenu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by juventus View Post
      NI,
      cedis nepotrebno suvu drenovinu,cenim tvoj entuzijazam detaljisanja ali po meni ides u krajnost,prodat 2.set je po meni iskljuciva zelja da se ne ode sa terena za 40 minuta kako ti kazes, nije Novak kiler ali zato zna ispaliti munju iz vedra neba(kao ona na USO protiv Rogera na mec loptu)koja totalno paralise protivnika i baca ga u ocaj,necemo Novaka -kiler ubicu za 40 minuta ,ocemo Novaka munju;)
      Juve,

      Prihvatam da je moje analiziranje prihvatas kao pretjerano. Ali ja tako gledam mec. Probam da shvatim sto se desava. Znas, ja u tenisu vidim dosta saha. Novaka smatram vrhunskim 'sahistom' na teniskom terenu.

      Evedentno postoji jos poneko ko se slaze sa tobom. Primio sam to k znanju i za jednu cu nijansu redje pisati analize. ;)

      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne postoji igrac na ovom svetu koji zeli da ostane 1.5h umesto 40 minuta na terenu.
      Slazem se sa time. Ali postoji igrac koji zeli da ostane 60 minuta umjesto 40. To je Novak, mozda dijelom i nesvjesno, zbog publike, htio da napravi sinoc. Onda su stvari izmakle kontroli. U prvom redu zbog Fonjinijeve igre.
      Last edited by NI; 11-03-13, 12:42.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne postoji igrac na ovom svetu koji zeli da ostane 1.5h umesto 40 minuta na terenu.
        Ne postoji ,ali koliko je puta isti Federer mogao da ne ostane ni 40 minuta pa ostane sat i neshto...da se osjeti podloga,udje u udarac,isprobavaaju udarci itd. uostalom zashto vecina singl igracha igra dubl,nikako radi takmichenja vec iskljuchivo kao neka vrsta treninga i svega ovoga shto sam naveo.
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Juve,

          Prihvatam da je moje analiziranje prihvatas kao pretjerano. Ali ja tako gledam mec. Probam da shvatim sto se desava. Znas, ja u tenisu vidim dosta saha. Novaka smatram vrhunskim 'sahistom' na teniskom terenu.

          Evedentno postoji jos poneko ko se slaze sa tobom. Primio sam to k znanju i za jednu cu nijansu redje pisati analize. ;)
          Nema razloga da pises redje analize, ko ne zeli, ne mora da cita

          Originally posted by shpageti View Post
          Ne postoji ,ali koliko je puta isti Federer mogao da ne ostane ni 40 minuta pa ostane sat i neshto...da se osjeti podloga,udje u udarac,isprobavaaju udarci itd. uostalom zashto vecina singl igracha igra dubl,nikako radi takmichenja vec iskljuchivo kao neka vrsta treninga i svega ovoga shto sam naveo.
          Desavalo se i njemu, ali niko ne moze da me ubedi da je on to radio zato sto je zeleo da provede vise vremena na terenu, pa je namerno gubio setove.
          Nikad ne znas sta moze da se desi, protivnik moze da udje u zonu, pogadja sve zivo, odigra mec zivota, i na kraju od te "zelje" da se malo vise vremena provede na terenu, dodje se do toga da se ceo mec dovede u pitanje.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • NI, kakve ređe analize?
            To da nisam čula više.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Nema razloga da pises redje analize, ko ne zeli, ne mora da cita



              Desavalo se i njemu, ali niko ne moze da me ubedi da je on to radio zato sto je zeleo da provede vise vremena na terenu, pa je namerno gubio setove.
              Nikad ne znas sta moze da se desi, protivnik moze da udje u zonu, pogadja sve zivo, odigra mec zivota, i na kraju od te "zelje" da se malo vise vremena provede na terenu, dodje se do toga da se ceo mec dovede u pitanje.
              Ne pricham ja o gubljenu setova,to je vec druga pricha,ali napravio je brejk,moze drugi,ima recimo 0-40 i shalje 3 loptice za redom u mrezu ili Bogu iza ledja,sve iz razloga da recimo proba njegovu BH paralelu ili topspin FH ili IO,nebitno,svakako se mech produzi umjesto na 55min na sat i neshto,ovo shto se Djokovicu desilo sinoc da izgubi set je iskljuchivo radi 20 UE u drugom setu,ne zato shto je Fognini igrao predobro,u trecem podigao nivo i opet sve na svoje.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                Ne pricham ja o gubljenu setova,to je vec druga pricha,ali napravio je brejk,moze drugi,ima recimo 0-40 i shalje 3 loptice za redom u mrezu ili Bogu iza ledja,sve iz razloga da recimo proba njegovu BH paralelu ili topspin FH ili IO,nebitno,svakako se mech produzi umjesto na 55min na sat i neshto,ovo shto se Djokovicu desilo sinoc da izgubi set je iskljuchivo radi 20 UE u drugom setu,ne zato shto je Fognini igrao predobro,u trecem podigao nivo i opet sve na svoje.
                To je samo potvrda da Djokovic nije namerno ostao duze na terenu, kao sto je moguce ovde procitati, a to je isto ono sto sam ja rekla.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  To je samo potvrda da Djokovic nije namerno ostao duze na terenu, kao sto je moguce ovde procitati, a to je isto ono sto sam ja rekla.
                  Nisam prochitao da je iko rekao da je namjerno,ako je,onda sam to previdio.
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Novak je pecaros, a pecarosi sa pecanja nerado odlaze
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne postoji igrac na ovom svetu koji zeli da ostane 1.5h umesto 40 minuta na terenu.
                      Novak to radi zbog navijaca da ne dodje u situaciju da mu traze pare nazad za skupu ulaznicu

                      Comment


                      • Можда због навијача, можда и пад у игри, мада ми делује превелико разлика између првог и другог сета у неизнуђеним грешкама.. А исто тако ми боде очи квота 8.60 у домаћој кладионици да Фоњини узме 1 (ЈЕДАН) сет.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Novak je pecaros, a pecarosi sa pecanja nerado odlaze
                          Ima tu istine. Uziava on da je u centru predstave.

                          Originally posted by juventus View Post
                          Novak to radi zbog navijaca da ne dodje u situaciju da mu traze pare nazad za skupu ulaznicu
                          I ovdje ima istine. Nije fino zavrsiti mec u 40 minuta prema onima koji su kupili karte. Kao sto ga nije fino predati.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          NI, kakve ređe analize?
                          To da nisam čula više.
                          Rekao sam za nijansu. Necu vise analizirati rozu boju i sudijske greske. To malo iritira Sandugpa. Uzgred budi receno, sinoc je jedna pogresna odluka u trecem setu na gem lopti mogla kostati Novaka. Ali greska je bila previse mala da bi se moglo pricati o tome da je Novak ostecen.

                          Konacno evo sto Novak kaze o mecu:

                          Đoković: Kriv sam za komplikacije
                          SO
                          Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je posle pobede nad Fabijom Fonjinijem da je sâm kriv što je meč otišao u treći set.


                          Ovo je definitivno bio težak izazov za mene. Kako se drugi set bližio kraju, Fabio je počinjao da igra sve bolje, ali ja sam krivac za sve. Odigrao sam užasan gem, napravio sam nekoliko neiznuđenih grešaka... Od tog trenutka bilo je izjednačeno, moglo je da se okrene i na njegovu stranu. Srećan sam što sam prošao“, rekao je Đoković posle pobede 6:0, 5:7, 6:2.

                          Prvi reket sveta istakao je da nijednog trenutka nije sumnjao u svoju pobedu.

                          "Mentalno sam bio prisutan. Samopouzdanje mi je na visokom nivou zbog serije pobeda koju imam ove godine. Što se tiče igre, sve je bilo na mestu do tog lošeg gema", naglasio je Đoković, "Nisam zabrinut. Znam da sam bio u ovakvim situacijama ranije, kada sam imao ovakve manje zastoje u meču, naročito u prvim kolima, kada se navikavam na podlogu, uslove i sve ostalo".

                          Đoković je, takođe, rekao da je Fonjini odigrao dobar meč i da ga je naterao da se potrudi da bi došao do trijumfa.

                          "Fabio je dobar igrač na ovoj podlozi. Voli da igra na sporim terenima. Naterao me da radim i zaradim svoje poene. Na kraju sam uradio šta je bilo potrebno. Pobeda je tu i osećam se dobro", rekao je Đoković.

                          Đoković će se u trećoj rundi sastati sa Grigorom Dimitrovom, koji je u dva seta dobio Metjua Ebdena iz Australije. Novak se sa Bugarinom do sada sastao samo jednom, prošle godine u Šangaju prepustio mu je samo pet gemova.
                          http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=694079

                          Doduse mislim da su problemi poceli prije izgublejnog servisa u 2. setu. On je zapravo forsirao u tom gemu da bi brzo dolazio do poena izbjegavajuci razmjene.
                          Last edited by NI; 11-03-13, 14:13.

                          Comment


                          • Нисам ја џабе рекао да ће бити густо! Знам Новака и знам шта му не одговара. Фогнини је превише лежерно играо први сет и тако опуштен укапирао шта Ноле лоше одиграва и то корисио у наставку... зато сам и молио бога да талијану наиђе жута минута на које нас је навикао и да спасе нас нервозне...

                            слично може да нас задеси и са Димитровим јер и он има стил који Ноле не воли... једино да га опет ухвати на препад и да се овај не снађе.. али Димитров ми не делује плашљиво...али нема сигуран бекенд, видећемо..
                            Last edited by Žika; 11-03-13, 14:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • NI, care, analiziraj sta god hoces, ja sam tu samo da uskocim malo i da te bocnem kada zatreba Jer realno koji sam ja faktor ovde da ti meni nesto ugadjas... ZIVEO !!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sandugp,

                                Hvala na komplimentima.

                                Onaj ko nece da cuje druge, ne mora da ih poslusa, je arogantan. Arogancija nije dobra!

                                Tvoji komentari su bili spontani in dobronamjerni, isto mogu reci i za juventusove. Vasi komentari imaju slicnosti i ja sam ih cuo.

                                Comment

                                Working...
                                X