Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Dobice forum novog ljubimca.. nikad pre vidjenog
    Kako ko, neki su kafu s njim pili

    Comment


    • faca je bila genijalna

      Spoiler
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ovde je stvarno umetnost napraviti viner
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Nevjerovatno je da je sposoban da ostane uz njega toliko dugo u poenu i da nadje najteze moguce vinere

          Ubise ga duple.
          sigpic

          Comment


          • Neće valjda Berlok da dobije Dlga Prosto ne znam za koga da navijam da izgubi

            Comment


            • Ja ne verujem . Marej izgubio set? O__________o. Like whaaaaat?

              A sad je ovaj i spasio set loptu. Koji kralj. Cak i da izgubi svaka mu cast!
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Gotov je Donskoj, prebacujemo se na Delpa

                Comment


                • Lu je izbacio Klizana u dva taj brejka, Marej ce ako se malo dozove pameti i to lako da resi
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Steta, ponadao sam se da ce Evgeny smoci snage da ucini veliku uslugu svim ljubiteljima tenisa i izbaci najdosadnijeg igraca danasnjice. Jos je u igri, ali tesko ce okrenuti ovo. Skot u svom standardnom smarackom modu, ubija igru sa ciljem da ogadi tenis protivniku.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Dosta je Donskoy uradio, mislio sam kad je Andy oba brejka u prvom vratio da nema sanse ni set da uzme, ucinio je mec zanimljivim.
                      Davydenko nedovoljno konstantan za Delpa.
                      sigpic

                      Comment


                      • шта си зино? погађам ко од шале...

                        Last edited by Žika; 10-03-13, 22:32.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta je to Rus uradio, sve sto se desilo u mecu uradio je Marej ajd da mu je ovo prvi ovakav mec al zar nismo vec svi navikli na ovo
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ipak nista od iznenadjenja ... Prosto je pao nakon prvog seta...
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • рече ја да ће да га научи памети...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mali je pogadjao samo tako, posebno ga je unistavao FHom, uspijeva i BH razmjene da izdrzi i da onda pojaca kad mu dodje na FH, dobro i servirao, sve je to palo od promasenog voleja(servis nesto ranije jedino), ali dobro ocekivalo se da ce i ranije popustiti

                                Kolja opet bolje otvara set
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X