Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Igrao je da otalja i odbrani koliko moze.. sad ga ceka dug odmor
    Odlgedao sam mec i mogu reci da se slazem sa Warriorom.

    Prvo i najvaznije sto mi je palo u oci je Federerovo lose kretanje. Stalno je kasnio je na loptu. Zato mu je bila defanziva bila jako losa. Zato su i Rafini vineri izgledali bolji nego ikada. Pogotovo sa BH strane.

    Pokusao je potom da izlazi na mrezu u sedmom gemu 1. seta. Nikad ga nisam vidio da izgubi servis gem tako pacerski. Na mrezi nije imao sansi. Podloga ne pogoduje izlascima na mrezu a njegova pokretljivost je bila smanjena. Drop voleji? Bili su smijesni.

    U drugom setu je dao malo od sebe da izbjegne krompir. Rafa je jednovremeno popustio i to je to. I najbolji Federer bi imao problema da preokrene 1:0 u pobjedu.

    Rafa je bio vrlo dobar ali ne i sjajan. Nije ni trebao da bude. Uza sve drugo vise je zelio pobjedu. Bio je 100% siguran da mu nece izmaci poslije prvog seta. Podloga mu odgovara ali ga svejedno ceka mnogo tezi test protiv Berdiha.

    Iako se Rafa kretao odlicno, na momente sam imao odjecaj da se plasi da povrijedi koljeno.
    Last edited by NI; 15-03-13, 14:54.

    Comment


    • Ne insistiramo na povredi, eto ne moramo je nikad vise ni pomenuti. Igra Fed lose, igra lose od polufinala AO. Jesi srecan sad? A to dal moze ili ne moze tek cemo videti. 7-8 meseci mladji Fed nego sto je sad, je prosle godine na W objasnio u paketu Djokovicu i Mareju neke stvari. Sta tad je bio u najboljim godinama, or what?

      Da ne navijam za Berdiha navijala bih svim srcem za Nadala da osvoji ovo
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • NI pogledaj prosle godine mec protiv Roddicka u Miamiju, ne desava mu se prvi put da ide na mrezu nerezonski. Ni sam ne zna kako se spasio protiv Milosa u Madridu sa slicnom igrom.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          NI pogledaj prosle godine mec protiv Roddicka u Miamiju, ne desava mu se prvi put da ide na mrezu nerezonski. Ni sam ne zna kako se spasio protiv Milosa u Madridu sa slicnom igrom.
          Sto vise gledam Federera sve sam uvjeriniji da on nista ne radi nerezonski. Radi iz razloga koji je nama nejasan a on neca da nam ga kaze. On je sinoc izgubio na takav nacin da Rafa ne moze reci - nadigrao sam ga. I to je neki uspjeh.

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Ne insistiramo na povredi, eto ne moramo je nikad vise ni pomenuti. Igra Fed lose, igra lose od polufinala AO. Jesi srecan sad? A to dal moze ili ne moze tek cemo videti. 7-8 meseci mladji Fed nego sto je sad, je prosle godine na W objasnio u paketu Djokovicu i Mareju neke stvari. Sta tad je bio u najboljim godinama, or what?

            Da ne navijam za Berdiha navijala bih svim srcem za Nadala da osvoji ovo
            Pomenite je slobodno, ne smeta mi ni najmanje, samo komentarisem, nema potrebe da odmah skacete kao opareni Ni srecan, ni tuzan, potpuno mi je svejedno. Kad diskutujem obicno ne unosim emocije.

            Vreme ce pokazati, ostaje nam da vidimo, a svoje misljenje sam izneo
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Sta je sa cicama?Sto ne odigrase cetvrtfinala juce,zna neko?

              Comment


              • Kako je dobro ne navijati ni za jednog od top igraca.

                Djokovic kad gubi, uvijek mu nesto fali, bilo da je to termin, temperatura, povrjeda, umor, privatni problemi, pa cak i poraz Milana. Federerovi uglavnom nemaju takvih izgovora, a i kad im se desi, kao juce, cude im se upravo oni koji za Djokovica vjecito traze izgovore.
                A protiv Nadala su svi udruzeni, taj glumi i kad pola godine ne igra i kad je ko zna koliko povrijedjen.

                I moram naglasiti da se ovo ne odnosi na sve navijace, da je tako forum bi stvarno bio smijesan.


                I moram dodati jos nesto... Iako ce mozda vec za 3 dana Djokovic biti prvi, a Marej drugi igrac na svijetu, evo Djokovic je ooodavno prvi reket svijeta, uvijek, tj. dok god obojica igraju, mec turnira ce biti biti Federer - Nadal, sve i ako se desi da igraju prva kola... Tu ne mislim na kvalitet tenisa, vec na sve ostalo...

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  I moram dodati jos nesto... Iako ce mozda vec za 3 dana Djokovic biti prvi, a Marej drugi igrac na svijetu, evo Djokovic je ooodavno prvi reket svijeta, uvijek, tj. dok god obojica igraju, mec turnira ce biti biti Federer - Nadal, sve i ako se desi da igraju prva kola... Tu ne mislim na kvalitet tenisa, vec na sve ostalo...
                  Meni nece a ni mnogim drugim.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Kako je dobro ne navijati ni za jednog od top igraca.

                    Djokovic kad gubi, uvijek mu nesto fali, bilo da je to termin, temperatura, povrjeda, umor, privatni problemi, pa cak i poraz Milana. Federerovi uglavnom nemaju takvih izgovora, a i kad im se desi, kao juce, cude im se upravo oni koji za Djokovica vjecito traze izgovore.
                    A protiv Nadala su svi udruzeni, taj glumi i kad pola godine ne igra i kad je ko zna koliko povrijedjen.

                    I moram naglasiti da se ovo ne odnosi na sve navijace, da je tako forum bi stvarno bio smijesan.


                    I moram dodati jos nesto... Iako ce mozda vec za 3 dana Djokovic biti prvi, a Marej drugi igrac na svijetu, evo Djokovic je ooodavno prvi reket svijeta, uvijek, tj. dok god obojica igraju, mec turnira ce biti biti Federer - Nadal, sve i ako se desi da igraju prva kola... Tu ne mislim na kvalitet tenisa, vec na sve ostalo...
                    A sto provociras to nista ? Napises post za koji znas da je cista provokacija i sve ok ?

                    Pa kvalitet je juce izostao svakako ;). Ni K od kvaliteta nije bilo. Fed se raspao i Nadal nije nista morao da radi.

                    Cekamo ga u finalu ;). A tvog ljubimca MOZDA u polufinalu.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Meni nece a ni mnogim drugim.
                      Mozda nece ni meni, ali ko nas pita, kad je vecina ljudi u pitanju, uvijek ce to biti glavni "derbi"... Sad da ih stave u isto vrijeme na 2 terena, na jedan Djokovic - Marej, a na drugi Federer-Nadal, na drugi teren bi otislo sigurno 75% ljudi... Tako ce biti sve i ako Federer bude igrao jos 5 godina... ;)

                      @Bonomo
                      Nije to provokacija vec realnost na ovom forumu.
                      Last edited by eM; 15-03-13, 15:28.

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Ne insistiramo na povredi, eto ne moramo je nikad vise ni pomenuti. Igra Fed lose, igra lose od polufinala AO. Jesi srecan sad? A to dal moze ili ne moze tek cemo videti. 7-8 meseci mladji Fed nego sto je sad, je prosle godine na W objasnio u paketu Djokovicu i Mareju neke stvari. Sta tad je bio u najboljim godinama, or what?

                        Da ne navijam za Berdiha navijala bih svim srcem za Nadala da osvoji ovo
                        Otkad smo pomenuli da je moguce da se dekoncentrisao zbog Milana vi prozivate svo vreme. Dok eto nije ispao Federer ili nije poceo da igra lose pa ste cutali.

                        Ali evidentno je da je povredjen tako da ne mogu nista ni da kazem za njegovu igru. Necu da komentarisem dok je povredjen. Cekam da podje taj odmor njegov pa da vidimo kako ce igrati tad. Ovo sad pod povredom je ocaj zivi...
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Mozda nece ni meni, ali ko nas pita, kad je vecina ljudi u pitanju, uvijek ce to biti glavni "derbi"... Sad da ih stave u isto vrijeme na 2 terena, na jedan Djokovic - Marej, a na drugi Federer-Nadal, na drugi teren bi otislo sigurno 75% ljudi... Tako ce biti sve i ako Federer bude igrao jos 5 godina... ;)
                          A to je bitno? Ne kapiram sta zelis da kazes ovime? Da isprozivas navijace Djokovica ili sta vec ? Da on nikada pored ove dvojice nece biti bitniji ? Mislim ne kapiram te. Ocigledno je da provociras...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • majo,

                            Je si cula kad za rasprodaju? Oni su sinoc pocelio rasprodaju svojeg rivaliteta. Jos dva ovakva mece i nece nikome biti interesantni.
                            Last edited by NI; 15-03-13, 17:38.

                            Comment


                            • Maja ne navija za TOP igrace, ali zato hejtuje Novaka samo tako.

                              Ako je vama normalno da covjek posle 7-8 mjeseci ovako igra i da mu je karijera ugrozena onda ok, postujem, nekima to nije normalno. Federeru svaka cast na shvatanju igre i ne kukumakanju, Novak je zestoko razmazen, ali je ipak malo dijete za Nadala, svi su, a znamo i sto Skot radi i kakav mu je govor tijela. Medjutim Roger se ne zali, nisam nesto vidio jutros da je neko pofalio Nadala, na prste jedne ruke se mogu izbrojati takvi, vise se pricalo o Rogerovoj povredi. I to je ok potpuno, navijaci su takvi. Kao da ce se to promijeniti, svako ima drugaciji pogled, sve je stvar percepcije.
                              Nikad ovo rivalstvo nije bilo na nivou onog izmedju Nadala i Djokovica, kvalitet ta dva rivalstva je nebo i zemlja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Kako je dobro ne navijati ni za jednog od top igraca.

                                Djokovic kad gubi, uvijek mu nesto fali, bilo da je to termin, temperatura, povrjeda, umor, privatni problemi, pa cak i poraz Milana. Federerovi uglavnom nemaju takvih izgovora, a i kad im se desi, kao juce, cude im se upravo oni koji za Djokovica vjecito traze izgovore.
                                A protiv Nadala su svi udruzeni, taj glumi i kad pola godine ne igra i kad je ko zna koliko povrijedjen.

                                I moram naglasiti da se ovo ne odnosi na sve navijace, da je tako forum bi stvarno bio smijesan.


                                I moram dodati jos nesto... Iako ce mozda vec za 3 dana Djokovic biti prvi, a Marej drugi igrac na svijetu, evo Djokovic je ooodavno prvi reket svijeta, uvijek, tj. dok god obojica igraju, mec turnira ce biti biti Federer - Nadal, sve i ako se desi da igraju prva kola... Tu ne mislim na kvalitet tenisa, vec na sve ostalo...
                                Lepo je kad neko ko ne navija za cuvenu trojku, moze lepo objektivno da sagleda sva piskaranja po ovom forumu. Mislim da si pogodila pravo u metu.
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X