Announcement

Collapse
No announcement yet.

Edin Avdic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Edin je ćale, najjači za basket na ovim našim prostorima. Milina je gledati kad je on komentator, čovek se toliko divi samoj igri da i od tekme koja je generalno smor on napravi spektakl, plus što je hodajuća enciklopedija, objektivan i umeren u sudovima.

    Lik navija za Zvezdu koliko sam ja mogao da primetim i nijednom nije istrčao da digne istu među neobjektivne ambicije kao što ostali navijači to rade, strog profesionalizam, nema greške, milina meni kad on prenosi iako mi njegova boja glasa i akcenat ne leže, no opet milina.

    Comment


    • Eto vidis ja nisam imao pojma da navija za Zvezdu. Covek jednostavno voli ovaj sport i to je to, nema komplekse, nema potrebu da se namece i guzi, covek je svestan sebe.

      On ti je jedan od onih koje citiras u prepirci sa ortakom, jer ako Edin nesto kaze/napise tesko je to osporiti
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Mislim da ne navija za Zvezdu,skoro sam siguran
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • ..........

          Edin Avdić

          Igrao sam košarku u KK Bosna, ali navijam za FK Željezničar i NBA ekipu Juta Džez.

          Comment


          • To je to...

            Samo Zeljeznicar veliki
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Osujecen jos jedan pokusaj sirenja dezinformacija od strane mladog nam Brajkule.

              Akan hitar kao macka, uvek spreman da pokopa drugare <3
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                To je to...

                Samo Zeljeznicar veliki
                Bio je tamo sa ovim Zvezdašima kada se igrala ona humanitarna tekma, ono kada je Keba pokazo srce naopako, tako sam ja zaključio da je Zvezdaš. Jer šta realno traži naviač Želje na humanitarnoj akciji Zvezde u kojoj učestvuju Zvezdaši ?

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Bio je tamo sa ovim Zvezdašima kada se igrala ona humanitarna tekma, ono kada je Keba pokazo srce naopako, tako sam ja zaključio da je Zvezdaš. Jer šta realno traži naviač Želje na humanitarnoj akciji Zvezde u kojoj učestvuju Zvezdaši ?
                  Ma nasao se covjek tu on je javna licnost,ali znam da ne navija za Zvezdu...sigurno je pozvan pa se odazvao ne vidim tu problem humanitarna akcija

                  EDIT: Bio je i na proslavi Partizana prije par godina tako da to samo potvrdjuje sta ti ja pricam Brajko
                  Last edited by AK47; 19-02-14, 16:00.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Gotivi on i Partizan i Zvezdu, ali tesko da navija za neki od ta dva kluba.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      To je to...

                      Samo Zeljeznicar veliki
                      Nece za Zelju u kosarci navijati, mozda u kosarci za nekog od blizanca navija

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma nasao se covjek tu on je javna licnost,ali znam da ne navija za Zvezdu...sigurno je pozvan pa se odazvao ne vidim tu problem humanitarna akcija

                        EDIT: Bio je i na proslavi Partizana prije par godina tako da to samo potvrdjuje sta ti ja pricam Brajko
                        Ma kakav problem, nema nikakvog problema, nego sam na osnovu toga cenio da je Zvezdaš, ako nije nebitno, nije to bila poenta posta, već da je čovek ćalac svog zanata

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a666649/Kolumne/Edin...dja-Suter.html

                          Comment


                          • Seks, droga...

                            Comment


                            • To je davno izaslo.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • E, jbg

                                Videh izbačeno na fejsu njegova kolumna a nisam otvarao link. Tek sad vidim da još oktobra 2013. god izašlo

                                Comment

                                Working...
                                X