Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veceg naravucenija od izbora za miss teniskih terena, realno najbolja nije pobedila a to je Tigrica Ciba.
    Zezam se...
    Nego evo sta ja smatram za ozbiljnim takmicenjem recimo za ovu temu ili za neke buduce npr. na koga se lozite u glumackom svetu...
    (Sandu se danas odao) opet se zezam

    Evo sad` i konacno ozbiljno:
    1. Proglasi se da ce se odrzati neki izbor
    2. Prijave forumasa za izbor traju od-do (datum)
    3. U slucaju malog odziva ljudi izbor se shatro odlaze a u stvari se ni nece odrzati
    4. Svaki prijavljeni ucesnik mora dostaviti neku svoju listu od... pa npr. 30/40 filmova - lupam 50.
    Ako neko nije gledao neki film (ili danas sutra ne poznaje glumicu) mora da odabere jedan svoj film koji ce da izbaci kao neki vid minusa jer se bahato prijavio da bude neki baja u ziriju ili bude izazvan na celendz od strane onoga ko je predlozio film da proveri da li je neko gledao film.
    6. Filmovi sa najvise ponuda ulaze kao neki nosioci ili tako nesto,das im neki VIP status.
    7. Ostalo ide u normalnu proceduru
    8. Predavanjem svoje liste si apsolutno svestan da tvoje filmove mogu kuditi ili hvaliti = nema ljutnje.
    9. Ovakvim nacinom igre imas i personalan interes a to je da se tvoj favorit dobro prodje a i da cujes druge komentare za nesto sto se i tebi svidja.

    Itd, itd... tako nekako odkud` znam
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ne znam zato sam i napisao da je mnogo tesko, ali da ovo ne valja (mislim bio sam svedok kako smo birali grupe a moras i sam priznati da je totalno random bilo) ne valja. Nije meni toliko cak ni to krivo koliko mi je krivo kada neki film koji (po meni) totalno zasluzuje da prodje dalje - ispadne. Nazovimo to mojom trenutnom frustracijom ...

      I da kada sam nominovao tada sam birao svoje omiljene, sada od drugog kruga kada glasam vise gledam kvalitet nego privrzenost filmu, mada ima i dalje privrzenosti, naravno u manjoj meri ...
      U sustini bitno je da Jeleni Sosenk i Sindler prodju dalje ... naravno i Dezurni ... za ostalo bice mi krivo u tom trenutku a vec sutradan ce mi biti svejedno.
      To je to, subjektivnost. Nemas neke validne argumente da potkrepis tvrdnju neizbalansiranosti sem da se nekad jaci filmovi nakupe u istoj grupi. A to se druze moj cesto desava i u real - life-u i to zovemo "grupa smrti".
      Ti smatras da je neki film kvalitetan ja smatram da nije i to se zove #razlicitost# i hvala vasioni na tome jer na sta bi svet licio da svi mislimo isto?
      Svako ima svoje vidjenje lepote i u tome je draz ove igre jer imas priliku da spoznas tudja misljenja i razmisljanja kao i da iz konteksta izvuces neciji pogled na svet.

      Npr, dobojski serif, gotivi one dve lude koji se sprdaju po ceo dan i na svaku situaciju imaju "genijalan" odgovor.
      Tesko je biti objektivan i presuditi kada se vezes za ovaj vid umetnosti, gde se prakticno poistovetis i stopis sa pojedinim likovima i pronadjes sebe u njima, tesko je ici protiv sebe.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Romario daj sledeću grupu, mnogo filozofiraš
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          To je to, subjektivnost. Nemas neke validne argumente da potkrepis tvrdnju neizbalansiranosti sem da se nekad jaci filmovi nakupe u istoj grupi. A to se druze moj cesto desava i u real - life-u i to zovemo "grupa smrti".
          Ovo cak i nije grupa smrti. Mislim ne znam u kom drugom univerzumu (osim ovom ovde, na SK forumu) bi 2 ozbiljna filma (kada kazem ozbiljna, mislim za sva vremena, dragulji kinematografije) Stalker i Vertigo ne bi prosli bilo koju grupu dok komercijala poput Sindlera i Sedmice prolazi lagano. Mislim, gotivim i ja Fincera, ali zna se gde je njegovo mesto u odnosu na Tarkovskog i Hickoka. Mozda da im vezuje pertle. Mozda.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            To je to, subjektivnost. Nemas neke validne argumente da potkrepis tvrdnju neizbalansiranosti sem da se nekad jaci filmovi nakupe u istoj grupi. A to se druze moj cesto desava i u real - life-u i to zovemo "grupa smrti".
            Ti smatras da je neki film kvalitetan ja smatram da nije i to se zove #razlicitost# i hvala vasioni na tome jer na sta bi svet licio da svi mislimo isto?
            Svako ima svoje vidjenje lepote i u tome je draz ove igre jer imas priliku da spoznas tudja misljenja i razmisljanja kao i da iz konteksta izvuces neciji pogled na svet.

            Npr, dobojski serif, gotivi one dve lude koji se sprdaju po ceo dan i na svaku situaciju imaju "genijalan" odgovor.
            Tesko je biti objektivan i presuditi kada se vezes za ovaj vid umetnosti, gde se prakticno poistovetis i stopis sa pojedinim likovima i pronadjes sebe u njima, tesko je ici protiv sebe.
            Taj argument da se jaci filmovi nakupe u istoj grupi se ovim kasnije sto si napisao (razlicitost) .... tako da je bespotrebno dalje diskutovati. Upravo zbog toga sam napisao "(po meni)" i to sto meni bude krivo i sto ja to ovde napisem, ne znaci da treba pravila da se menjaju, znam ih ja vrlo dobro i nije potrebno trositi slova na objasnjavanje mi istih, ALI ne moraju da mi se svidjaju.
            To sto ja kenjam malo je samo moj bunt, koji si verovatno pogresno shvatio, pa da potrosim i ja koje slovo da ga pojasnim. Mrzim kada moram da se objasnjavam ....ne mislim ja da je ova igra losa (naprotiv) da mislim ne bi je ni igrao, niti mislim da pravila treba menjati (takva su kakva su bilo bi ih i glupo u sred igre menjati) samo se nerviram sto nesto sto se meni svidja nije otislo dalje i tu svoju nervozu javno iskazujem cisto da se zna... ali ne zato da bih rusio sistem, vec zato da bih ljudima ukazao na nesto sto valja. Licno mislim da Papilon na primer 50% ljudi koji glasaju nije ni gledao, ali ce MOZDA posle tog mog komentara da se odluci da ga pogleda ... sto je slozices se odlicno. Samim tim nisam ja protiv (ovog) sistema, ja stavise radim za njega ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Ovo cak i nije grupa smrti. Mislim ne znam u kom drugom univerzumu (osim ovom ovde, na SK forumu) bi 2 ozbiljna filma (kada kazem ozbiljna, mislim za sva vremena, dragulji kinematografije) Stalker i Vertigo ne bi prosli bilo koju grupu dok komercijala poput Sindlera i Sedmice prolazi lagano. Mislim, gotivim i ja Fincera, ali zna se gde je njegovo mesto u odnosu na Tarkovskog i Hickoka. Mozda da im vezuje pertle. Mozda.
              Nemoj biti subjektivan, to sto se tebi svidja ne mora da znaci da se po defaultu mora svidjati i nekom drugom ... to ti je druze moj sloboda misljenja i razlicitost
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                Ovo cak i nije grupa smrti. Mislim ne znam u kom drugom univerzumu (osim ovom ovde, na SK forumu) bi 2 ozbiljna filma (kada kazem ozbiljna, mislim za sva vremena, dragulji kinematografije) Stalker i Vertigo ne bi prosli bilo koju grupu dok komercijala poput Sindlera i Sedmice prolazi lagano. Mislim, gotivim i ja Fincera, ali zna se gde je njegovo mesto u odnosu na Tarkovskog i Hickoka. Mozda da im vezuje pertle. Mozda.
                Mozda i glupa komparacija..
                50% njih ni ne zna ko je Tarkovski, Felini, Wenders, Bergman... da se ne zajebavamo.
                A da ne pricamo o Fransoi Truffaut, Terensu Maliku, Renoiru...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Neka neko baci 20 brojeva u inbox. od 1 do 61
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ovo ce biti zajebano...

                    1. Cinema Paradiso
                    2. The secret in their eyes
                    3. A Beautiful Mind
                    4. Judgement at Nuremberg
                    5. Butch Cassidy and the Sundence Kid
                    6. Leon
                    7. Adam
                    8. American Beauty
                    9. Incendies
                    10. Fight Club
                    11. The Deer Hunter
                    12. Dr. Strangelove
                    13. The Usual Suspects
                    14. The Breakfast Club
                    15. Good Will Hunting
                    16. Lock Stock And Two Smoking Barrels
                    17. Citizen Kane
                    18. Forrest Gump
                    19. American History X
                    20. The Lion King
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ali Pijanista da ne prodje grupu Sramno zaista
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da ce sledeca grupa da bude bas zajebana.

                        8 A Beatiful Mind
                        7 American Beauty
                        6 The Deer Hunter
                        5 Dr. Strangelove
                        4 Fight Club
                        3 The Usual Suspects
                        2 Butch Cassidy and the Sundence Kid
                        1 The Lion King
                        Last edited by Ricma; 17-03-15, 10:11.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nemoj biti subjektivan, to sto se tebi svidja ne mora da znaci da se po defaultu mora svidjati i nekom drugom ... to ti je druze moj sloboda misljenja i razlicitost
                          Pa cak i ne mora da se meni svidja niti namecem da se svidja nekom drugom, to su proste cinjenice. Za Hickoka sam mozda preterao (ali smatram da nisam) ali Tarkovski je u top5 reditelja svih vremena kako god okrenes, nevezano za neciji ukus.

                          Kao sto je Mocart bitniji za muziku nego Bregovic isto vazi za Tarkovskog/Hickoka u odnosu na Fincera.
                          sigpic

                          Comment


                          • 8 Good Will Hunting
                            7 The Breakfest Club
                            6 Butch Cassidy and the Sundence Kid
                            5 Adam
                            4 Dr. Strangelove
                            3 Incendies
                            2 Cinema Paradiso
                            1 The Usual Suspects

                            Vama u inat.
                            Haha ne verujem da je Adam prosao prvi krug. Sigurno smo Vladan i ja progurali.
                            Nirnberg bi svakako dobio dosta, ali ne glasam vise za propagandu.
                            sigpic

                            Comment


                            • 8 Dr. Strangelove
                              7 Fight Club
                              6 Incendies
                              5 The Usual Suspects
                              4 Butch Cassidy and the Sundence Kid
                              3 The Deer Hunter
                              2 The Lion King
                              1 Lock Stock And Two Smoking Barrels
                              Last edited by l1m4r; 17-03-15, 13:01.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Bas ste jedna obicna banda nezahvalnika... kukate tu, kako ovo / kako ono vapite za nekim predlozima... i kada konstruktivan predlog dodje
                                (cak od osobe koja nije u ovoj igri) - niste u stanju reci neki komentar tipa glupo je ili trebalo bi da se razradi... sta god...

                                Sve bi ja vas u rudnik, da kopate malo
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X