Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ljudi, jel iko stavio Kuma jbt?
    Kum 2 bi od mene dobio najmanje 8 poena u zavisnosti ko je jos na listi.
    sigpic

    Comment


    • Trebalo bi neke filmove svakako uvesti u takmicenje bez obzira da li ih je iko stavio ...

      A BTW OVO sto ja kenjam oko odredjenih filmova, jel dozvoljeno? Da ne protumaci neko kao sugerisanje i uticanje na tude misljenje? Ako nije brisite ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • PRIMIRI MALO SA TIM SUGERISANJEM DA NE IDES NA LADJENJE!
        sigpic

        Comment


        • 10-La vita e bella
          9-Spirited away
          8-The Shawshank Redemption
          7-L’avventura
          6-The King's Speech
          5-Shutter Island
          4-Ugetsu
          3-The Departed
          2-Slumdog Millionaire
          1-Lepa sela...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            PRIMIRI MALO SA TIM SUGERISANJEM DA NE IDES NA LADJENJE!
            Dzaba se trudis, jedna je Bojana

            E da moze li neko da promeni ovo da moze i ovde da se daje reputacija ... ne mogu prvom coveku koji nije stavio odiseju na listu da dam repku, a tako bi zeleo ...
            Last edited by Sandugp; 19-11-14, 13:45.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ceka se admin, mozda on moze da rijesi problem, sve je podeseno kako treba, ali na nekim temema nece pa da ga jbs.
              sigpic

              Comment


              • Sandu bas hejtuje Odiseju
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Sandu bas hejtuje Odiseju
                  Ma cini ti se .... u sustini ne hejtujem film kao film koji je vrh nema sta. Vec mi se nekako smuci kada vidim da ga ovde svi precenjuju (po meni).
                  Deco nemoj da vam ovo sto ja pisem utice na glasanje, glasajte kako VI zelite i kako je vama milo.(da se ogradim)
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    ne mogu prvom coveku koji nije stavio odiseju na listu da dam repku, a tako bi zeleo ...
                    For the record nije Heartbreak prvi.

                    To zadovoljstvo pripada Vesu.

                    Bice statistike kada se glasanje zavrsi, par zanimljivih informacija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Dekard View Post
                      For the record nije Heartbreak prvi.

                      To zadovoljstvo pripada Vesu.

                      Bice statistike kada se glasanje zavrsi, par zanimljivih informacija.
                      Promaklo mi, hvala sto me ispravi, dugujem jos jednu repku znaci ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Kum 2 bi od mene dobio najmanje 8 poena u zavisnosti ko je jos na listi.
                        Ja nekako ne razdvajam ta tri dela, nego na njih gledam kao na celinu (iako je 3. osetno slabiji).

                        Nadam se da nismo ispali mentoli i batalili kuma jer smo ocekivali da neko drugi stavi.

                        Nemam ni najmanju sumnju da ce taj film da osvoji oskara na kraju

                        Comment


                        • Aj sto mi Odiseja nije na listi, nego sto su mi ovdje osporavana "lepa sela" na vrhu iste. Ima taktike, priznajem. Nit' su mi sela najbolji domaci film (u top 10 svakako), nit' je Odiseja zasluzila biti van liste. Medjutim, ona se sama za sebe dobro snalazi, a neki meni dragi filmovi ne bas toliko ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ja nekako ne razdvajam ta tri dela, nego na njih gledam kao na celinu (iako je 3. osetno slabiji).

                            Nadam se da nismo ispali mentoli i batalili kuma jer smo ocekivali da neko drugi stavi.

                            Nemam ni najmanju sumnju da ce taj film da osvoji oskara na kraju
                            Nisam proveravao, ali mislim da smo ispali mentoli Upravo zbog toga sam napisao da mislim da bi neki filmovi bez obzira na nase liste trebali da se nadju u izboru ...
                            I da zeznuto je malo film koji nije samostalan vec je deo odredjenog serijala stavljati u ovakav izbor. To je bio moj prevashodni razlog zasto nisam stavio neke takve filmove.
                            Last edited by Sandugp; 19-11-14, 14:29.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Godfather i Godfather II moraju biti na listi, trojka me ne zanima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako se "Kad porastem bicu kengur" ne bude plasirao bar do cetvrtfinala onda treba zakljucati temu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X