Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam gledao skoro sve filmove americke produkcije koje ste postavili, stranci me ukopase.
    sigpic

    Comment


    • Imam pitanje
      Koji je film Dracula (ima ih mnogo), sa Geri O.? Pretpostavljam da je ono 49 ispred greška, a sa linkom nešto nije u redu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Imam pitanje
        Koji je film Dracula (ima ih mnogo), sa Geri O.? Pretpostavljam da je ono 49 ispred greška, a sa linkom nešto nije u redu.
        Da, cini mi se da je Sandugp njega stavio na listu.
        sigpic

        Comment


        • Samo da kažem da će ovo baš teško ići, ako hoću da ispadnem fer prema svim kandidatima, iako dva u startu ne bih gledala (jadni oni kritičari ) od nekoliko, ali zbog vas ću se sigurno potruditi, no ništa ne garantujem
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ја ћу бити искрен.

            Нема шансе да гледам 10 филмова или колико већ недељно. Гледаћу само оне који ми на први поглед делују занимљиво.
            Гласаћу како будем гласао или не морам да гласам уопште јер сигурно нећу погледати све филмове.

            Comment


            • Ljudi, verujem da ste svi gledali 10-15 filmova, pogledamo po par filmova koji nam izgledaju najzanimljivije na prvi pogled i koji nas najvise interesuju i glesamo. Ja sam najvise propustio kod Ape i Erika, mozda i neki Vladanov starkelja uleti. Vas ostale sam uglavnom pregledao.

              EDIT: Pa Vladan nema svoje starkelje na listi, sta je u pitanju...
              Last edited by Black Mamba 24; 16-11-14, 15:54.
              sigpic

              Comment


              • Ovo je jedino izvodljivo što kaže BM kada je moj slučaj u pitanju, iako znam da nije fer prema svima..
                Jeste posao kritičara da mora da gleda sve, moj nije, mada ako sam pristala na igru onda sam možda morala da imam tu svest o gledanju nedeljno min.10-ak filmova, ali to je za mene neizvodljivo, mada pitanje da li su pravila do tančnina uvedena pre početka postavljanja listi ili onako u hodu naknadno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  Ја ћу бити искрен.

                  Нема шансе да гледам 10 филмова или колико већ недељно. Гледаћу само оне који ми на први поглед делују занимљиво.
                  Гласаћу како будем гласао или не морам да гласам уопште јер сигурно нећу погледати све филмове.
                  Ja da sam na tvom mestu, bacio bih pogled na one koji sigurno prolaze sledecu rundu(npr Odiseja, Alien itd) ili oni koji prodju nakon nedelje.U svakom slucaju tvoj glas ce vise da znaci u narednoj rundi nego sada, glasaj kada hoces.

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post

                    EDIT: Pa Vladan nema svoje starkelje na listi, sta je u pitanju...
                    Taktika, rekao Erik taktiziraj, stavi one koje mislis da ce najbolje proci i eto

                    Neka glasa svako ko je pogledao 20+ filmova sa liste.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ja da sam na tvom mestu, bacio bih pogled na one koji sigurno prolaze sledecu rundu(npr Odiseja, Alien itd) ili oni koji prodju nakon nedelje.U svakom slucaju tvoj glas ce vise da znaci u narednoj rundi nego sada, glasaj kada hoces.
                      Objasnjavas neke stvari na ovoj temi,realno ti si pravi PR ovog takmicenja
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Podbacio sam kao PR kada ti nisi glasao.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Podbacio sam kao PR kada ti nisi glasao.
                          Previse postova ima jedan clan pa bih zaobisao ako moze,ti si se nekako tek kasnije ukljucio pa je zbog toga

                          EDIT: Tu isti osobu bi zamolio da mi ne lajkuje postove,pogotovo ne one vezane za tebe
                          Last edited by AK47; 16-11-14, 16:58.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ja da sam na tvom mestu, bacio bih pogled na one koji sigurno prolaze sledecu rundu(npr Odiseja, Alien itd) ili oni koji prodju nakon nedelje.U svakom slucaju tvoj glas ce vise da znaci u narednoj rundi nego sada, glasaj kada hoces.
                            Ма гледао сам те, него ове јапанске неке нисам и не знам сад шта још.
                            Сигурно ћу погледати пар тих филмова ових дана па ћу гласати.

                            Comment


                            • E Avramovicu sto promeni avatar...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ja nema sanse da odgledam cak ni 1 film,sledece nedelje mi kolokvijumi pa moram da ucim,nema sanse da odgledam neki film.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X