Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam se ovde malo pogubila u moru lista, postova, doskočica i sl., ne razumem kakva je to ova prva grupa. Ako može neko da postavi link koji vodi do pravila u nastavku takmičenja (onu o sastavljanju listi i obaveznim žanrovima-produkcijama znam), odnosno šta sada kada imamo sve liste. Hvala.

    EDIT: Erik mi je objasnio, ako još neko ima nedoumica, nek se javi.
    Last edited by miloolja; 16-11-14, 12:49.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Brate, ja nisam pogledao osam filmova sa ove liste i sigurno ih ne mogu pogledati do sledece nedelje. Source Code nisam uopste ni planirao, jednostavno mi se ne gleda. Mogu glasati sa ovih 22 i pogledacu jos 2-3, dosta od mene.
      Last edited by Black Mamba 24; 16-11-14, 13:04.
      sigpic

      Comment


      • Pošto je ovo veoma ozbiljan posao i mnogi rade slažem se da je ovo veoma teško izvodljivo i to ne samo zbog nedostatka vremena... mnoge će boleti uvo da gledaju nešto što im se već u startu ne gleda. O broju istih (neodgledanih) da ne govorim.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ajde neka svako pogleda 20-25 filmova sa svake liste kako bi mogao glasati. To moze proci.
          sigpic

          Comment


          • Sa ove liste nisam 7 pogledao
            sigpic

            Comment


            • kada pogledah malo bolje ovaj spisak...http://www.imdb.com/title/tt0118708/ ...pa vi ste neozbiljni. Stvarno očekujete da ovo gledam?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja nisam pogledao 11 komada sa ove liste, i tesko da cu sve stici do kraja sledece nedelje. Sreca je, sto sam vec neke odavde imao na watch listi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Brate, ja nisam pogledao osam filmova sa ove liste i sigurno ih ne mogu pogledati do sledece nedelje. Source Code nisam uopste ni planirao, jednostavno mi se ne gleda. Mogu glasati sa ovih 22 i pogledacu jos 2-3, dosta od mene.
                  Nece ti uopste poremetiti listu, prosecan film ili mozda malo odskace od proseka.Bolji Dankanov film od tog je The Moon.


                  Ja pogledao samo pola liste, kontam do nedelje da pogledam 9-10 i to ''obavezno stivo''.3-4 filma me uopste ne interesuje.U ovom trenutku bih dao bodove samo za 4 filma koje sam pogledao, za ostale bi me bilo sramota i da im dam bod.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    kada pogledah malo bolje ovaj spisak...http://www.imdb.com/title/tt0118708/ ...pa vi ste neozbiljni. Stvarno očekujete da ovo gledam?
                    Obavezno! Nemoj da se svadjamo.

                    Comment


                    • Zar ti 'slave?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vjeruj mi, nece ti biti krivo sto si izdvojila svoje dragocjeno vrijeme

                        Comment


                        • Na kraju ce Heartbreak stvarno da misli da nisam pogledao sve sa liste ako nastavite ovako da brojite filmove koje niste gledali
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam samo 7 gledao sa ovog spiska
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Vidim ja da ce svaka nedelja da izgleda ovako, Erik u ponedeljak sa bajle prvi postavlja listu, mozda jos neko u toku nedelja, vecina nas u nedelju(neki u poslednjim minutima do deadline-a) kada odgledamo to sto mislimo da treba.

                              Comment


                              • Zavisi kakva lista bude. Na ovoj mi se potrefilo da sam sve gledao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X