Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Blejd Raner . Trebao sam da kazem "drugi najbolji u mojoj glavi" .
    Sad sam hteo da napisem - Blade Runner?

    Definitivno jeste na drugom mestu. Onaj monolog na kraju

    Comment


    • (E)rik Dekard
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Od Sci-Fi filmova ja sam razmisljao o Blade Runneru, znam da nisi na njega mislio, ali eto... dopada mi se taj film mnogo.

        EDIT:
        Hahaha daj nemoguce da je Blade Runner drugi, a toliko sci-fi nisam pogledao.
        Last edited by Black Mamba 24; 15-11-14, 17:05.
        sigpic

        Comment


        • Samo mu vidis nick, i sve ti je jasno na koji film je mislio. A eto on se pravi pametan, ni sam ga nije stavio na listu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Samo mu vidis nick, i sve ti je jasno na koji film je mislio. A eto on se pravi pametan, ni sam ga nije stavio na listu.
            Pa ja jedini izgleda nisam stavljao filmove koje smatram najboljim.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Pa ja jedini izgleda nisam stavljao filmove koje smatram najboljim.
              Nisam ni ja, stavljao sam uglavnom one sto mi nikad ne dosade, uz koje se smejem bez obzira sto nisu komedije. Full Metal Jacket i Paths of Glory najbolji primeri.
              Last edited by Black Mamba 24; 15-11-14, 17:16.
              sigpic

              Comment


              • Pa nisi sad jedini.

                Comment


                • I ja bih rekla da nisi jedini
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja samo da vas pohvalim za ideju, prati se tema. Ni blizu dovoljan broj filmova nisam pogledao da sastavljam moju listu, a posle vasih ih imam na pretek za gledanje.. bice zanimljivo videti kome ce otici prestizne nagrade

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Dekard View Post
                      Pa ja jedini izgleda nisam stavljao filmove koje smatram najboljim.
                      Ja sam ovu moju listu sastavio za nekoliko sekundi. Da sam poceo i razmisljati koji su mi ono bas najbolji, verovatno nikad ne bi ni okacio listu, nisam uopste kompetentan da uradim tako nesto, da se ogranicim na 10-15 filmova.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Ja samo da vas pohvalim za ideju, prati se tema. Ni blizu dovoljan broj filmova nisam pogledao da sastavljam moju listu, a posle vasih ih imam na pretek za gledanje.. bice zanimljivo videti kome ce otici prestizne nagrade
                        Ne izvodi tu, sastavi nesto manje komercijalno i moci ce da prodje.Nece ti se niko podsmevati zbog liste.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Nisam ni ja, stavljao sam uglavnom one sto mi nikad ne dosade, uz koje se smejem bez obzira sto nisu komedije. Full Metal Jacket i Paths of Glory najbolji primeri.
                          Sta je smesno u Putevima slave leba ti?

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Sta je smesno u Putevima slave leba ti?
                            Meni su likovi mnogo smesni, svi osim Daglasa.
                            Pogotovo od onog trenutka kad odbijaju naredbu pa sve do egzekucije.

                            Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj lik ima smesnu facu, ali film je tezak jebem mu mater.
                              Mozda i najbolji cist anti-war film.

                              Comment


                              • Jeste tezak, pun ironije i crnog humora. Meni je skoro svaki lik osim Daglasa u ovom filmu bio smesan bar na trenutak.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X