Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18 (26. February - 04. February)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne treba nas nikad otpisati.. Mislim da i dalje mozemo uci ako pobedjujemo onamo gde trebamo i mozemo. Na kiks prava nemamo. Problem je sto dosta puta nismo pobedili gde smo mogli i bice jako tesko sigurno. Nisam samo siguran da li je nama bolje da udjemo u PO, osim ako Kobe potpuno ne podivlja u istom, mislim da bi nas pocistili i SAS i OKC.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Reise View Post
      Gledas li ti ove tvoje Ljubo?
      7-1 u zadnjih 8 utakmica. Ako nastave ovako, Bucksi su u problemu.
      Skontao sam da bi (matematicki gledano) bili u prvih 8 na istoku da smo bili zdravi od pocetka sezone i jako sam ponosan zbog toga
      Mada nisam neki preterani optimista kada je buducnost fransize u pitanju, jer nas vode nesposobni ljudi.

      @ p4p1 - Bio bih budala ako bih otpisao Lakerse, ali realno ne zasluzujete da se nadjete u prvih 8 na zapadu. Ali ima jos dosta da se igra.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Reise View Post
        Gledas li ti ove tvoje Ljubo?
        7-1 u zadnjih 8 utakmica. Ako nastave ovako, Bucksi su u problemu.
        Ne sprdaj se ti Malo je kasno sad, iako mi je mnogo drago što gaze. Mnogo se vidi koliko im je hvalio Wall a i konačno su se uklopili i igraju kako se od ove grupe mladića i očekuje. Milvoki ne bi smeo nikako da izgubi 8. mesto dovodjenjem Redika. Mada će biti šteta i ako Toronto ne uspe da se dočepa plejof pozicije.

        A što se tiče Lejkersa, slažem se sa Ljubom. Treba to govedo najuriti iz tima a na leto odraditi dobar posao. Kada se sve ovako pogleda, Lejkersi imaju top 5 petorku, ali im je klupa bedna. I zbog toga oni čak ni u PO ne mogu. Lepo je što se navijači Lejkersa nadaju i imaju vere ali Hjuston ima obezbedjeno mesto u PO. Ako se Lejkersi dograbe 8. mesta, to će po meni biti na račun Jute.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #19
          Lakersi su mnogo gresaka napravili ovog leta. Mislim da cak nisu trebali ni Nasha da dovode. Koliki god on bio madjionicar, mator je i igrace sve slabije i slabije...a o odbrani i da ne govorimo.

          Mislim da bi za njih dobro bilo da ova sezona bude totalni fijasko, ne bi li napravili radikalne promene i odradili rebuilding kako valja i trebuje.

          Comment


          • #20
            Oni Ljubo jednostavno moraju da prave radikalne promene pa makar se i dokopali 8. mesta u PO, a i to bi im bio maksimum. Time se jedna franšiza poput Lejkersa ne može i ne sme zadovoljiti. Imaće oni veliki prosto na leto da naprave solidan roster, ukoliko se odluče da ne produže saradnju sa robotom. Eto 20 miliona više za neke slobodne agente. Metu verujem da će potpisati i za naredni period, verovatno i sa Klarkom. Inače taj Klark ima manju platu od Ebenska i Morisa, a uloga ovog dvojca u igri Lejkersa je mizerna.

            A slažem se i za Neša. Katastrofa. Ne znam da li je stvano uprava kluba verovala da će njegovim dolaskom sve krenuti radikalno na bolje i da će odjednom Dantonijev sistem funkcionisati kao u Finiksu. Neš je mator, pregazile su ga godine odavno, još jedna sezona i to je to.

            Neko moje mišljenje je da su trebali da insistiraju na trejdu Howard - Rondo ako je već bio moguć.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #21
              A znate li da su Lakersi trejdovali pika prve runde za 2006. u Boston, koji je na kraju ispao Rondo.
              Last edited by Reise; 26-02-13, 17:39.
              sigpic

              Comment


              • #22
                E kad bi mogao Howard Rondo bilo bi super, a ako se rijesimo Robota treba juriti Bynuma, ako on ne produzi ugovor ili naci nekog slabijeg centra i dovesto pleja koji moze odbranu da igra.I malo klupu popravit.
                @Reise
                Rondo je izabran od strane Finiksa.
                Last edited by stefan12; 26-02-13, 18:04.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #23
                  Originally posted by stefan12 View Post
                  @Reise
                  Rondo je izabran od strane Finiksa.
                  Sta rece?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Da i onda je trejdovan u Boston.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by stefan12 View Post
                      Da i onda je trejdovan u Boston.
                      Pogresno.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        http://en.wikipedia.org/wiki/2006_NBA_Draft
                        Jeste bio kod Bostona pa trejdovan pa se opet vratio Bostonu.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #27
                          Phoenix ga je izabrao. Wikipedia source.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Inače kad vidim 3. i 5. pika sa tog drafta, prosto mi padne

                            http://bleacherreport.com/articles/1...he-last-decade

                            strana 15. vam može dati neke odgovore oko Ronda

                            P.S:obratite pažnju na stranu 2. Nisam znao da je Dalas nudio Dirka i Neša za Vinsenitija
                            Last edited by Mladen; 26-02-13, 18:53.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #29
                              Trades Between Boston Celtics and Los Angeles Lakers

                              August 6, 2004: The Los Angeles Lakers traded Rick Fox, Gary Payton and a 2006 1st round draft pick (Rajon Rondo) to the Boston Celtics for Chucky Atkins, Jumaine Jones and Chris Mihm.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Reise View Post
                                Trades Between Boston Celtics and Los Angeles Lakers

                                August 6, 2004: The Los Angeles Lakers traded Rick Fox, Gary Payton and a 2006 1st round draft pick (Rajon Rondo) to the Boston Celtics for Chucky Atkins, Jumaine Jones and Chris Mihm.
                                A da to nije možda pick Randyja Foyea koga su Celticsi izabrali na tom draftu, a kasnije ga trejdovali u Minesotu?
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X