Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nek se i ova strahota zavrsilavidimo se laguno sledece godine
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Hahahahaa!! Ti bas ne odustajes... Respect!!!
      Zasluzila si da budes moderator, verovatno bi ova tema zivnula!

      Comment


      • umem ja da se zabavljam i sama
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • laverti i sajks jedan iza drugog kao u dobra stara vremena,problem je samo sto nisu ni blizu podijumaovde jedino sajks zna gde ce biti naredne sezone,ostali neka se snalazea dorna (gle cuda) luduje,samo su prosledili porudzbinu,trenutno im je potreban jedan zanimljiv i nepredvidiv francuzpa imate ga vecsreca da je juzna afrika otkazana,necu se jos dugo muciti..
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Evo danas sam malo pratio WSBK,pa koliko ima istine da ce Baz u Moto GP i koji tim je u opciji,a takodje me zanima i kakav je vozac danas je pao a i ne mogu da sudim o nekom na osnovu jedne odgledane trke ...i ko je taj mladi holandjanin zaboravi kao se zove za koga kazu da je veliki potencijal i mozda zavrsi i on u Moto GP ako sam dobro shvatio .....Ako znas jos neke traceve ko bi mogao u Moto GP i u koji tim pisi Deni
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Uglavnom se pominje Aspar, ali trenutno se čeka da se vidi gde će završiti Gresinijeva RC213V (VDS ili Aspar uglavnom) a sa njom i Redding (osim ako se ne desi čudo i ode u Pramac). Posle toga očekuje se da će se klupko samo odmotati...

              Comment


              • Originally posted by dzoni gp View Post
                Evo danas sam malo pratio WSBK,pa koliko ima istine da ce Baz u Moto GP i koji tim je u opciji,a takodje me zanima i kakav je vozac danas je pao a i ne mogu da sudim o nekom na osnovu jedne odgledane trke ...i ko je taj mladi holandjanin zaboravi kao se zove za koga kazu da je veliki potencijal i mozda zavrsi i on u Moto GP ako sam dobro shvatio .....Ako znas jos neke traceve ko bi mogao u Moto GP i u koji tim pisi Deni

                haha
                ako bi za nekoga trebalo da se interesuju onda je to laverti,ali kad je dorna bila razumnabaz i haslam su odlicni,ali posto vise u "mojoj" temi ne znam koliko je to odlicni objektivnodjulijano se ne zna da li je ludji ili je veci baksuzmanje-vise su svi ludi,osim sajksa al da se ne ponavljammaleni holandjanin je vec supersport sampionnisam gledala bas sve supersport trke,ali ono sto sam videla je super zanimljivo.preporucujem ti da nastavis da pratis
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Pa potrudi cu se da malo vise pratim WSBK za sada mi je sve cudno i nista ne mogu da pohvatam ,ali totalno je drugaciji od Moto GP-a trebace mi malo vremena da se priviknem ,pa da diskutujemo i malo ozivimo i ovu temu
                  ...a danas je i Jorgovan bio prisutan na trci 10649587_10152294704895811_4521290073157356196_n.jpg 10690029_10152294704145811_6697245905131018396_n.jpg 10341851_10152294705155811_8176933931080773479_n.jpg
                  da nece slucajno da promeni sampionat
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Originally posted by denia_el View Post
                    haha
                    ako bi za nekoga trebalo da se interesuju onda je to laverti,ali kad je dorna bila razumnabaz i haslam su odlicni,ali posto vise u "mojoj" temi ne znam koliko je to odlicni objektivnodjulijano se ne zna da li je ludji ili je veci baksuzmanje-vise su svi ludi,osim sajksa al da se ne ponavljammaleni holandjanin je vec supersport sampionnisam gledala bas sve supersport trke,ali ono sto sam videla je super zanimljivo.preporucujem ti da nastavis da pratis
                    Laverty je prvi koji će preći u MGP, ako iko prelazi. Ostali čekaju da vide hoće li ostati mesta posle njega. Bar koliko sam ja skontao...

                    Comment


                    • Originally posted by dzoni gp View Post
                      Pa potrudi cu se da malo vise pratim WSBK za sada mi je sve cudno i nista ne mogu da pohvatam ,ali totalno je drugaciji od Moto GP-a trebace mi malo vremena da se priviknem ,pa da diskutujemo i malo ozivimo i ovu temu
                      ...a danas je i Jorgovan bio prisutan na trci [ATTACH=CONFIG]13108[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]13109[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]13110[/ATTACH]
                      da nece slucajno da promeni sampionat
                      bojim se da bi vec posle prve trke spakovao svoje kristalcice
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • izgleda su laverti i baz sigurno u motogp-ju sledece godine,ali ne znam gde
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Ipak i Baz? Visok je, očekivao sam da ga niko ne uzme, iako su ga mnogi merkali...

                          Comment


                          • mislim da baz nema jos uvek ugovor,ali laverti izgleda ima,a kad ima ne znam zasto vec ne objavi nego glumi ludilo
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Aspar i Open Honda, nema šta drugo da bude.

                              Comment


                              • Poslednja trka ovogodisnjeg SBK sampionata, Katar, nocna trka.

                                prva trka - 17:00
                                druga trka - 20:00

                                1. T. SYKES KAWASAKI 378
                                2. S. GUINTOLI APRILIA 366
                                3. M. MELANDRI APRILIA 312
                                4. J. REA HONDA 301
                                5. L. BAZ KAWASAKI 282









                                Comment

                                Working...
                                X