Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo mi se svidja Negde sam citao Fernandovu izjavu da se oseca mnogo bolje nego na pocetku sezone i na kraju prosle sto se i vidi po rezultatima u zadnjih mesec, dva.. Malo mu vreme prolazi, ali dobro
    link

    Comment


    • Kako je cudno vidjeti ovoliko spina kod Rogera.
      sigpic

      Comment


      • U defanzivi ce mu pomoci...onakav FH iz trka nije pola godine odigrao...ali mislim da vise gubi ofanzivno...nije to to

        Na sljaci inekako...na tvrdoj mu ovakav reket ne treba

        Comment


        • Ako mene pitas masu je izgubio.
          sigpic

          Comment


          • 4 vezane greske, majstor

            5

            Comment


            • Ovaj FH je katastrofalan, da je bar stabilan pa i nekako, ovako je i dalje prilicno nestabilan + mlak, nije to njegova igra.
              sigpic

              Comment


              • Trebao je ovakav reket uzet 2007 da se s Rafom na sljaci ganja u podjednakim uslovima

                Comment


                • Da je srece da pregazi Hajeka, da mu ne da tri gema u mecu, a on visi protiv njega u setu, Hajek ga pritiska
                  sigpic

                  Comment


                  • Velika je to brojka 140, da je makar 99 pa i nekako
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja ne znam sta dramite bezveze.Pa covjek ima 32 godine i normalno da sada probava neke nove stvari i ne znam kako mozete suditi na sljaci kakav ce biti u ostaku sezone.Ne moze tek tako da progira,pa na njegovoj travi je odmah ispao,sto se ne bi mogao ovdje malo muciti

                      Comment


                      • Neshvatljiv izbor udarca, dijagonala otvorena, a on igra paralelu na FH Hajeka
                        sigpic

                        Comment


                        • Steta sto ne moze da zavrsi Rodzer set, evidetno je da Hajek ne moze da pruzi dobar tenis u ovom desetom gemu

                          Comment


                          • Balonima ala Nadal do seta
                            Nema od ovoga nista na betonu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo ga, konacno je uspeo. Sve je zavisilo od njega, mogao je i ranije da zavrsi al ibez potrebe je izveo pogresne udarce i oduzio malo ovaj set .

                              Comment


                              • Tako mene kolega vacaros na ribcite nagovori da probam stapom od 13 fita, umesto 12.
                                Mal falilo da mu ga preko ledja izlomim
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X