Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sisiling, Klizan,Viola... Simon ima pristojne sanse, neka nastavi da "smara"
    Beneto..:ne_znam, odavno je njemu vreme da zablista, samo nikako;)
    Similis simili gaudet

    Comment


    • #92
      Tsonga nikad nije bio Monfils, ovo mu nije trebalo.

      Gilles do titule, majstor, velemajstorski kandidat. Uzivanje ga je gledati.
      Kako ce da uvuce Rogera u masinu, prvo da mu salje spore lopte, da oduzme tempo, a onda da odjednom pojaca sa tim ludackim ravnim udarcima. Vec mi ide voda na usta.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Када је Цонга видео Фекија у жребу, спаковао кофере, вели: шта ће ми ово у животу.
        sigpic

        Comment


        • #94
          "Када је Цонга видео Фекија у жребу, спаковао кофере, вели: шта ће ми ово у животу."

          Pravo kazes Ziko!

          Comment


          • #95
            Tek sad videh zreb, CW sta mislis koliko ce Gaske uspeti da skupi gemova protiv Trockog?

            Comment


            • #96
              12..
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #97
                Hahahhahahahaha
                Igrace se tri seta, pojacaj to malo
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Zanima me kako ce veceras igrati Monfils, a bogami i Del Potro posle onog poraza na Australian Open.

                  Comment


                  • #99
                    U Melburnu nista nije mogao ni da ocekuje a ovo je njegov teren, posebno nakon dvoranskih izdanja prosle jeseni
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Niko Kolju da pohvali sto sinoc izdeveta Cvetka ocas posla
                      sigpic

                      Comment


                      • Llodra se povukao, umesto njega igra Kamke.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kao da je vrijeme stalo, Thiemo lici na starog
                          sigpic

                          Comment


                          • Juzni predao mec, u 3. setu kod rezultata 4:1 za Thiema
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A tek je polovina februara
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Uskoro ce poceti mec "Gulbis-Haase" i bez obzira sto se Gulbis po ko zna koji put ne moze sastaviti, mislim da ce dobiti ovaj duel. Mozda cak i bez nekih vecih problema, u dva seta.

                                U poslednjih par godina, Haase je odigrao ekstremno sumnjive meceve na domacim turnirima. Uglavnom je "izletao" bez nekog veceg otpora, a proslogodisnji poraz od limitiranog Pavica u Den Boschu je posebna prica. Bukvalno se ponasao kao da ga boli uvo za rezultat i na kraju je dozivio poraz bez osvojenog seta. Od igraca koji nikoga ne moze pobijediti ni na challenger-ima. Mozda grijesim, ali sumnjam da ce situacija biti drugacija danas, tj. Gulbis, koji je bas los vec neko vrijeme, ce odraditi posao ovdje, prevashodno zahvaljujuci Haase-u, a onda ce tradicionalno ispasti u drugom kolu.

                                Comment

                                Working...
                                X