Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolji je, jednostavno je za klasu bolji. Samo strpljivo i smireno
    Cak ne mora ni da forsira previse, samo da duboko salje te lopte i titula je tu
    sigpic

    Comment


    • Bravo Role, ajmo sad bez opustanja

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Некада је Феки играо савршено сваки поен, касније сваки гем, па све ређе, да би спао на ређе поене... то ти је кад стариш, све ређе савршено иако све знаш.... али не можеш
        sigpic

        Comment


        • Dobar Fed danas, odavno nismo gledali ovakve egzekucije. Ne djeluje vise izgubljeno na terenu, ali ipak i dalje dosta grijesi. Mada to je ok, nista nepopravljivo.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Asovi na T liniju, welcome back

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • 3/
              sigpic

              Comment


              • Kakva crna ledja i povrjeda, igra i servira kao da mu nikad nista nije bilo.

                Spoiler
                Morala sam, cisto da vidite kako izgleda kad vi smarate takvim glupostima...

                Comment


                • Originally posted by eM View Post
                  Kakva crna ledja i povrjeda, igra i servira kao da mu nikad nista nije bilo.

                  Spoiler
                  Morala sam, cisto da vidite kako izgleda kad vi smarate takvim glupostima...
                  Poredis lika u cvjetu mladosti sa igracem koji ima 32 godine a pritom odigrao 1100+ meceva. Plus starac nikada nije kenjao o svojim povredama. Gotivm ja DelPa i njegovu igru, al ne ide ti ovo. Cak ni kao sala

                  Comment


                  • 15/
                    30/
                    40/
                    45/
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene najvise nervira sto je proveo preko 300 nedelja na prvom mjestu, sto je osvojio najvise Slamova u Open eri, a i dalje ne umije da riternira. Nece vise prolaziti nekadasnja taktika jedan brejk je dovoljan za set, to mora neko da mu utuvi u glavu!
                      sigpic

                      Comment


                      • Majo, i nije ti neka sala, posto je u intervjuu od pre par dana rekao da je imao ozbiljnih problema sa ledjima, mnogo ozbiljnijih nego sto se zna, od IW pa sve do USO i da je pogresio sto je igrao neke turnire.

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • uuu kakav poen
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Majo, i nije ti neka sala, posto je u intervjuu od pre par dana rekao da je imao ozbiljnih problema sa ledjima, mnogo ozbiljnijih nego sto se zna, od IW pa sve do USO i da je pogresio sto je igrao neke turnire.

                            Sent from my HTC, posto mi se moze
                            Pa ono, uci od najboljih, i Nadal godinama govori da ima ozbiljnih problema s koljenom...

                            Proto, zar nije logicnije da lik u cvijetu mladosti igra dobro i kad je povrijedjen i da se brze oporavi od povrjede nego neko sa 32 godine.

                            Ae necu vise da radim ono sto najvise mrzim kad drugi rade.
                            I bila je zajebancija, naravno, ne namijenjena Federeru i njegovim ledjima vec pojedincima (tj. vecini ) s foruma koji tako danima, mjesecima, ma i godinama smaraju. ;)

                            Comment


                            • Valjalo bi sad da ga brejkne i da otvori treci servisom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Fed promenio krv

                                Comment

                                Working...
                                X