Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sto taj Ferrer nije GS sampion ako ih ima toliko. Nego je morao cekati da mu Tsonga dodje u SF da bi odigrao prvo finale

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Ne gubi na GS 6-2 6-3 6-2 kada je zdrav


      Tvoj post je toliko pretenciozno napisan, bez ikakvi argumenata, ocajan pokusaj da se prikaze Ferrer u nekom svijetu koji ocima nije vidio niti do njega moze doci.
      Kada vec spominjes udarce, Delpo ima bolji BH i voleje.

      A sebe si diskreditovao u raspravi onog trenutka kada si napisao da Delpo ne moze u istoj recenici sa Ferrerom.
      Koliko gubi kad je zdrav 6:4 7:6 3:6 7:5

      Za bh zaista ne znam sta bih ti rekao, jeste Delpo nesto cvrsci s te strane u poslednje vreme, ali i dalje je slabiji od Davida. Mozda ga stigne vremenom, videcemo. Voleji su srednje zalosni i jednom i drugom.

      Jesam. Povlacim se posramljeno
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        Koliko gubi kad je zdrav 6:4 7:6 3:6 7:5

        Za bh zaista ne znam sta bih ti rekao, jeste Delpo nesto cvrsci s te strane u poslednje vreme, ali i dalje je slabiji od Davida. Mozda ga stigne vremenom, videcemo. Voleji su srednje zalosni i jednom i drugom.

        Jesam. Povlacim se posramljeno
        To ne mogu tacno da kazem samo znam da ne gubi tako glatko, ako se ima sta tu ironizirati ti slobodno ironiziraj.

        BH kod Delpa moze posluziti u napadacke i u defanzivne svrhe a kod Ferrera ja mislim da ni cemu ne sluzi osim mozda riternu, tako da vecu ubojitost sigurno ima Delpov BH. Delpo ima osjecaj na mrezi, samo sto ne izlazi cesto na istu.

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          To ne mogu tacno da kazem samo znam da ne gubi tako glatko, ako se ima sta tu ironizirati ti slobodno ironiziraj.

          BH kod Delpa moze posluziti u napadacke i u defanzivne svrhe a kod Ferrera ja mislim da ni cemu ne sluzi osim mozda riternu, tako da vecu ubojitost sigurno ima Delpov BH. Delpo ima osjecaj na mrezi, samo sto ne izlazi cesto na istu.
          Ti kao da si zaboravio sta je radio Nadalu u Madridu bas s bh strane, kako ga je rasturao. To ti je samo jedan primer. A koliko je Del Potrov bh ubujit videli smo u finalu Sangaja kada ga je Novak izbusio na toj strani. Ima vise snage, sto je i normalno, ali nema sanse da moze da nadje uglove koje David nalazi.

          Na mrezu izlaze u toj meri da je taj aspekt potpuno irelevantan za uporedjivyanje, mada ja nesto nisam primetio Delpov istancan osecaj za voleje, ali ajde da ti verujem.
          Last edited by Navras 16950; 23-10-13, 15:04.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Na onako brzom terenu sa pravlinom taktikom Delpo moze imati dosta problema na BH strani, moj dojam je da moze nanijeti dosta vise steta od Ferera na toj strani.

            Svaka mu cast na tim uglovima koji mu nista ne pomazu protiv najjaci zato ne moze da generise snagu sa onako krutom tehnikom udaraca.

            Comment


            • Mozda i nije toliko bolji igrac...ali je dosta mocniji i Ferrera ce nadmasiti u svim segmentima...

              Mozda Ferrer nije imao srecu, jer je igrao u vrijeme daleko losije konkurencije i u istoj nije uspio napraviti bolje rezultate...svakako bi mu lakse bilo da je od pocetka karijere igrao u zlatnoj eri...

              Ali, sta da se radi...nisu svi rodjeni pod sretnom zvijezdom

              Comment


              • Moze naneti ako krene da sivonji i poskida linije, a to se desi jednom u pedeset meceva. David ne moze jednim udarcem da resi poen, ali mu je bh dovoljno kvalitetan da moze da diktira s te strane i dobro pripremi poen, sto je daleko vaznije. Del Potro to ne moze, bh-om je uglavnom samo drzi u igri.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Kasno se čovjek počeo dopingovati.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Hoce li uzeti danas nestabilni Dimitrov Radeka, dobra kvota bila nisam mogao odoliti?

                    Comment


                    • Kakva bomba Monfilsa

                      Comment


                      • Ma smijesno i pricati koliko je ko kompletan. Uzmes Del Potru FH i ispade covjek iz TOP 20. Uzmes Davidu brzinu(evo ove godine je konstantno sporiji za pola koraka do korak) i dodje do rankinga karijere.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da pocinjem da igram tenis uvek bih pre izabrao ono sto je Del Potro postigao i da igram kao on, nego kao David Rudar Ferrer.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Hoce li uzeti danas nestabilni Dimitrov Radeka, dobra kvota bila nisam mogao odoliti?
                            Hoće.

                            Mada i to uzmi s rezervom, jedino što se sa sigurnošću danas može reči jeste to da od Davida nikad neće bit' igrača
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Delpo taj isti FH koristi u punom kapacitetu samo protiv najboljih...kamo srece da ga redovno moze udarati tako jako

                              Glupe rasprave u zadnje vrijeme, bez ikakvih argumenata se tvrde neke stvari

                              Comment


                              • Zasto pricate o rudarima kao o nekoj sramoti? David je masu toga postigao prolivajuci krv i znoj, veliki je radnik, ali ne zanosite se, covjek je uzasno talentovan pritom. Mozemo mi svi ovdje da treniramo 15 sati dnevno i necemo se probiti ni u TOP 10 000.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X