Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smash to finish!

    Comment


    • A sutra opet imamo najbolje moguće finale, pa šta bude. Idemo Novače
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • zasto se mora sutrasnje finale propustiti pih i posao

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne moze, Murray moze da im pomrsi racune, posebno Novaku.
          Ponavljam, kad bi se malo iscimali. Nadal cak ni ne mora da se iscima protiv Andy-ja, ali Djokovic mora. Pokazatelj su 2 poklonjena GS-a.
          Iskreno zalije mi je sto je Andy sad osvojio GS nego ranije kad je to vise zasluzio. Zao mi je samo sto je dosla era kad se bukvalno dele GS-ovi, nema ko da ih uzme, bukvalno 2 igraca su pretendenti i u takvoj eri Novak zbog glave olako gubi finala. Al dobro, ko ga jebe
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Gasquet magicien, tweener e passante a Djokovic

            http://www.youtube.com/watch?v=MD6SL...ature=youtu.be

            Comment




            • Спала прича на два слова: Ноле или Рафа?

              Шта очекујем од сутрашњег меча? па, да видим шта Ноле има у глави!

              видео сам да Рафа нема одбрану од нолетовог рецепта, јасно се видело у мечу са Фонинијем! Е, сада ме занима шта вреди Новак? Да ли има снаге да тако одигра два
              сета и отера Рафу у чоше? Ако посустане, значи да је снага у питању и да ипак ове године мањка са тренигом! А ако је и тренирао, онда је раније био и он допингован!

              У сваком случају ово се не игра у пет сетова па да пети одстатира као у задње време.
              Требало би да издржи та два сета и да се изломи до бесвести, да не дозволи ни једног тренутка да спусти ритам,/ поготову ако има брејк, Ноле зна да спусти ритам и да рачуна на сервис гемове до краја сета/. Видели смо да ако се Рафи спусти ритам он
              поврати самопоуздање и игра на млазни погон.

              Занима ме став Нолета према Рафи? Да ли има страх од њега или ће ући у меч самоуверено у стилу: е, саћу да ти покажем! /чија нана црну вуну преде/
              Last edited by Žika; 05-10-13, 14:59.
              sigpic

              Comment


              • Srecno Nole sutra,tvoji navijaci su uz tebe, idemooo
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Sutra apsolutno nebitno finale,nece mi biti krivo ako ga Rafa izgubi...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Apsolutno nebitno finale.

                    Spoiler
                    ako Novak izgubi
                    sigpic

                    Comment


                    • Danasnji mec je bio odlican. Gaske je poceo izvanredno, mislim da on ne moze bolje od onoga kako je poceo. Novak je na samom pocetku bio iznenadjen kvalitetom Gaskeove igre. BH je malo skripao uz to je olako dopusti da ga Gaske brejkne u 4. gemu prvog seta. A onda je dosao vanzemaljski 5. gem. Novak je digao igru, ubacio u sestu. Gem je presudio mec ali ne zato sto ga je Novak dobio, nego zato sto je Novak pokazao Gaskeu da i kad igra najbolje ne moze da isprati Novakovu 6. brzinu. Novak je imao srece u tom gemu, jedan return je pogdio mrezicu u trenutku kada je Gaske bio odlicno namjesten za volej. Ali da je Gaske i dobio 5. gem, to nista ne bi promijenilo. Novak bi nasatvio sa pritiskom u 7. gemu i tako redom dok Gaske ne pukne. Iza 5. gem 1. seta, sve je bilo rijesno. Igra demoralisanog Gaskea je malo pala, pa je koncetrisani Novak i 5. brzinom lako dobio.

                      Novak je bio odlican ali ne i fantasitcan. Treba jaci igrac od Gaskea da bi se njegova igra mogla nazvati fantasticnom. Tempo iz petog gema bi slomio svakog sa izuzetkom Rafe i nekoliko najboljih servera protiv kojih je i onako nemoguce odigrati takav gem. Gaske je bio slomljen i fizicki i igracki i mentalno. Mislim da bi Novakov tempo iz tog gema fizicki slomi i Rafau, ali samo privremeno. On bi se povratio.


                      Tri stvari su mi se jako svidjele kod Novaka. Prvo, jednom kad je vidio razigranog Gaskea na drugoj strani nije, kao protiv Vavrinke na USO i Verdaska prije neki dana, poceo da igra takticki mec. Nego je odlucio da slomi Gaskea sopstvenim tempom. Kako sto je protivnicima radi 2011. Protiv Gaskea koji nema oruzje Vavrinke ili Verdaska, to je bitno lakse.

                      Drugo, starsno je prelazio is defanzivne u ofanzivu.

                      Trece, slomio je reket zato sto nije odmah brejknuo Gaskea u drugom setu. Znak da je motivisan i da postavlja visoke ciljeve.


                      -------------------

                      Rafa-Novak

                      Mec ne odlucuje ni o cemu. Radi se iskljucivo o prestizu, psihologiji. Novak je u boljoj formi nego Rafa, na podlozi koja mu vise odgovara nego Rafi, vise mu je stalo do pobjede nego Rafi i konacno moze da bude relaksiran. Ako sutra Novak izubi, to ce biti jako tezak udarac. To ce biti znak da se stvara kompleks.

                      Kladionice daju 55% Novaku a 45% Rafi. Mislim da je Novak nesto malo veci favorit od toga.
                      Last edited by NI; 05-10-13, 18:20.

                      Comment


                      • Sign

                        Comment


                        • Delpo dobar, 7-6 prvi set
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • 25-10 u poenima na reternu za Losmija. Zasluzio je 3. set

                            Comment


                            • Svaka cast Milosu i Joci ali tenis u ovom finalu trazi jos jednu duplu
                              sigpic

                              Comment


                              • dupla nikad nije bila problem

                                Comment

                                Working...
                                X