Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP-ANDY MURRAY

    [quote author=Lanus#22 link=topic=1114.msg64077#msg64077 date=1242472559]
    [quote author=Tmac link=topic=1114.msg63692#msg63692 date=1242129983]
    Ja ocekujem Novaka posle Wimbledona na drugom mestu, osim ako Federer ne osvoji titulu (sto bih jako voleo jer je zasluzio da stigne i do tog 14. GS-a), ali nesto bas i ne verujem da moze to da uradi.
    [/quote]u kako me nervira marej...prljavi defanzivac...mada dobro nece on izdrzati jos dugo na 3.mestu..djokovic je u formi...tako da nema zime..
    [/quote]

    Comment


    • Odg: ATP-ANDY MURRAY

      igrac je dobar, ali je sav onako tunjav...
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

        Comment


        • Odg: ATP-ANDY MURRAY

          ma jabucilo
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Odg: ATP-ANDY MURRAY

              ima sanse da osvoji vimblodn
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                Ja sam prosto sokiran kada vidim da ova tema padne na drugu stranu. :o

                Comment


                • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                  [quote author=fc nadal link=topic=1114.msg71735#msg71735 date=1245966307]
                  Ja sam prosto sokiran kada vidim da ova tema padne na drugu stranu. :o
                  [/quote]
                  Ja sam prosto SOKIRAN kad vidim da ova tema postoji uopste :o
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                    A ja sam sokiran kad vidim koliko fc balavi za seljacinom... :o :o :o
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • [/quote]
                      I ja isto , to nije bilo tako do skoro ???
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                        jel ko gledao mareja na ovom turniru,ja ga ne vidih,mada i ne zalim...,ovaj W je bas los nekakako kako rafe nema....svi cekaju neizbjezno federera
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                          [quote author=manda link=topic=1114.msg71741#msg71741 date=1245969811]
                          jel ko gledao mareja na ovom turniru,ja ga ne vidih,mada i ne zalim...,ovaj W je bas los nekakako kako rafe nema....svi cekaju neizbjezno federera
                          [/quote]
                          A gledali smo ga nista novo,SMARA kako igra i sebe i sve oko sebe,bolje za tebe sto ga nijesi gleda ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                            [quote author=Vladan link=topic=1114.msg71742#msg71742 date=1245970009]
                            [quote author=manda link=topic=1114.msg71741#msg71741 date=1245969811]
                            jel ko gledao mareja na ovom turniru,ja ga ne vidih,mada i ne zalim...,ovaj W je bas los nekakako kako rafe nema....svi cekaju neizbjezno federera
                            [/quote]
                            A gledali smo ga nista novo,SMARA kako igra i sebe i sve oko sebe,bolje za tebe sto ga nijesi gleda ;)
                            [/quote]
                            ja ga izbjegavam cijelu godinu,ja kada njega vidim...sekunda prebacuj,prije bi gledao sestre wiliams od njega...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                              [quote author=manda link=topic=1114.msg71743#msg71743 date=1245970151]
                              [quote author=Vladan link=topic=1114.msg71742#msg71742 date=1245970009]
                              [quote author=manda link=topic=1114.msg71741#msg71741 date=1245969811]
                              jel ko gledao mareja na ovom turniru,ja ga ne vidih,mada i ne zalim...,ovaj W je bas los nekakako kako rafe nema....svi cekaju neizbjezno federera
                              [/quote]
                              A gledali smo ga nista novo,SMARA kako igra i sebe i sve oko sebe,bolje za tebe sto ga nijesi gleda ;)
                              [/quote]
                              ja ga izbjegavam cijelu godinu,ja kada njega vidim...sekunda prebacuj,prije bi gledao sestre wiliams od njega...
                              [/quote]
                              Ti si pametam covjek i zato ti evo PLUS ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                                Ja volim da gledam kad igra protiv nekog extra agresivno igraca, da gledam kako ga guze...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X