Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP-ANDY MURRAY

    Ja mislim da bi joj najlakse pao Novak,a najteze Dzudi MURAJ ;)
    sigpic

    Comment


    • Odg: ATP-ANDY MURRAY

      ma ja cu da pobedim,tako da je bolje da razmisljas kako ces ponovo da drzis Tomija 8) 8) 8)
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • [/quote]
        Drago mi je da razmisljas pozitivno,ali 6:4;7:6,tesko da ces ti do pobjede
        sigpic

        Comment


        • Odg: ATP-ANDY MURRAY



          Ovo desno na ovoj slici,je jedino sto mi se svida kod Murray-a.

          Comment


          • Odg: ATP-ANDY MURRAY

            [quote author=Nadal the King link=topic=1114.msg79014#msg79014 date=1248557596]


            Ovo desno na ovoj slici,je jedino sto mi se svida kod Murray-a.
            [/quote]
            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Odg: ATP-ANDY MURRAY

              Ovaj covjek je usao u finale,igra mu je sjajna,agresivna,napadacka

              sigpic

              Comment


              • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                [quote author=Vladan link=topic=1114.msg84271#msg84271 date=1250373488]
                Ovaj covjek je usao u finale,igra mu je sjajna,agresivna,napadacka


                [/quote]
                tek sad vidim koliko je uistinu fotogenican

                Comment


                • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                  [quote author=dart gunner link=topic=1114.msg84473#msg84473 date=1250530985]
                  [quote author=Vladan link=topic=1114.msg84271#msg84271 date=1250373488]
                  Ovaj covjek je usao u finale,igra mu je sjajna,agresivna,napadacka


                  [/quote][/quote]
                  Pa to je vec opste pznata stvar...VALDAN se davno deklarisao za andy murraya...i mi ga cijenima zato!!!!
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: ATP-ANDY MURRAY

                    Ovaj momak je nevjerovatno poboljsao igru :o
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                      Nabrzaka sam prelistao temu, još uvijek niste našli niti jednog Endijevog navijača?

                      Endi se plasirao u polufinale Londona, sutra ćemo saznati protivnika, a do tada se možda pojavi još koji navijač #%d*

                      Comment


                      • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                        Ko je glasao da je najbolji teniser svih vremena ? &*#GI(]
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                          [quote author=-dacha- link=topic=1114.msg204698#msg204698 date=1290729316]
                          Ko je glasao da je najbolji teniser svih vremena ? &*#GI(]
                          [/quote] '65slif

                          Comment


                          • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                            Iako mi se ne sviđa njegov stil igre, a ni nešto preterano kao pojava, mislim da je Marej izuzetan igrač sa ogromnim talentom i teniskim znanjem koje se retko sreće. I bilo bi mi stvarno iznenađujuće da ne osvoji u svojoj karijeri neku GS titulu.

                            Comment


                            • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                              [quote author=Virtu4L link=topic=1114.msg204693#msg204693 date=1290729109]
                              Nabrzaka sam prelistao temu, još uvijek niste našli niti jednog Endijevog navijača?

                              Endi se plasirao u polufinale Londona, sutra ćemo saznati protivnika, a do tada se možda pojavi još koji navijač #%d*
                              [/quote]
                              Dosta smo se glupirali i zezali na ovoj temi,a Andy je jako ozbiljan teniser.
                              Anketu cemo promijeniti posto je neozbiljna,a i cisto da vidimo koliko se ljudima svidja Andy-ev stil igre.
                              Njegov osjecaj je strasan,sto kaze CW nema toga u tenisu sto on ne moze!
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: ATP-ANDY MURRAY

                                Zasto ljudi tako lose prihvataju Endija?Vidim nema ni ovde njegovog fana,nisam ni medju drugim Srbima naisla na istog.Do cega li je? (%fsd%&j
                                Mozda bi i mogao da pobedi Rafu da ne igraju u Londonu. &%@5w8&*
                                Samo jedan je put koji vodi do trona!

                                Comment

                                Working...
                                X