Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal' je stvarno istina da se nikad nije napio?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Dal' je stvarno istina da se nikad nije napio?
      Koliko mu je prazna glavina to je bre strasno. Fiftija bre slusa alo.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Koliko mu je prazna glavina to je bre strasno. Fiftija bre slusa alo.
        Jebe mi se bre sta slusa. Jel moguce da se nije napio?

        Comment


        • MVP pogledaj samo koji je on alkos, ne moze da veruje da se neko nije napio u zivotu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Jebe mi se bre sta slusa. Jel moguce da se nije napio?
            Ne mogu da pricam o Filipu Knezevicu koji ima 100k platu u Partizanu molim te nemoj da pricas o tome. Evo molim te.

            Comment


            • Ma kada se vrati sa priprema da ce mu Sandru na 3 dana i smirice se kao i svi njemu slicni koji su se pojavljivali...

              Comment


              • Pa sto si postavio taj intervju koji kurac?

                Smorili ste vise sa deckom.

                Hoces da pricamo o nezadovoljnom Medi? Koji ne moze pas u napred da baci? Koji je kiksara nevidjena? Koji jos nije na pripremema? Koji nas je osramotio u evropi?

                Mrzim pljuvanje u napred domacih igraca,a hvaljenje stranih mediokriteta.

                Comment


                • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                  Ma kada se vrati sa priprema da ce mu Sandru na 3 dana i smirice se kao i svi njumu slicni koji su se pojavljivali...
                  Ako nije Djurin red, morace da saceka u suprotnom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kojeg sam jos pljuvao ovako, reci kojeg? Ovog bre poznajem igrao godinama i protiv njega i godinu dana sa njim u ekipi, spavao u istoj sobi, sta li ti je. Znam ko je i znam sta je. Ne moze mi niko ziv pricati da Filip jebeni seljak Knezevic vredi 100 000 po sezoni.

                    Comment


                    • Pljuvao si naseg najbojeg igraca iz prosle sezone - Vukica.

                      Partizan je te pare ponudio tom seljaku. Sta je trebao da odbije? Pustite decka da prvo napravi neko sranje ili odigra katastrofalno pa ga onda pljunite. Bar zato sto je Partizanov igrac u pitanju.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Pljuvao si naseg najbojeg igraca iz prosle sezone - Vukica.

                        Partizan je te pare ponudio tom seljaku. Sta je trebao da odbije? Pustite decka da prvo napravi neko sranje ili odigra katastrofalno pa ga onda pljunite. Bar zato sto je Partizanov igrac u pitanju.
                        Ponudio mu je Faljenko. Verovatno ce uskoro da potpise ugovor sa njegovom agencijom ako vec nije. Vukica jesam pljuvao i imao sam osnova, on je najbolji igrac Partizana u sezoni BEZ EVROPE. Nek se tera u pm on i Babovic su glavni razlozi zato sto Evropu nismo igrali. Titulu bi uzeo i Dzigi.

                        Comment


                        • Kriva je cela ekipa,ali nije to sad bitno.

                          Knezevic je Kezmanov igrac.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Kriva je cela ekipa,ali nije to sad bitno.

                            Knezevic je Kezmanov igrac.
                            Kriv je onaj ko ga je stavio tu i njega i Babovica. Taj vise nije tu tako da ocekujem Evropu.

                            Eto i posle sto je dobio tolike pare. Pa veceg alavca za pare nema na planeti od Kezmana, mi ga slavimo kao legendu a on je 3 puta odbio da se vrati kod nas zbog para a zaradio ih je najvise od svih nasih igraca. Dozvolio je da i stranci imaju vise utakmica za Partizan od njega. Slepac nam doveo slepca. To valjda tako i treba.

                            Comment


                            • Pa nije Kezman na silu ubacio Knezevica u Partizan.

                              Bez stopera mi samo na srecu mozemo da zavrsimo u ligaskom delu nekog Evropskog takmicenja. Da nema Vermeza bio bih ubedjen da ce se Samrok ponoviti.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Pljuvao si naseg najbojeg igraca iz prosle sezone - Vukica.
                                Tomic je bolji od Vukica bio tokom cele sezone. Vukic je u polju poceo nesto da radi u prolecnom delu, u jesenjem je pokupio par lopti iz drugog plana i to je to. Trebao je da ode i da Dzigi ima vise prostora.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X