Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    pa najverovatnije utd ili barsa
    Raca ima 3 titule zaredom moze da ide gde hoce a skor u derbiju sa cigani je ponizavajuci.

    Comment


    • Nije los Raca,covjek ima sut,solidno kretanje i skok igru za odbranu,cesto zabija golove iz vana,ima odredjeni broj utakmica za Reprezentaciju,i dao je prije nekoliko onu golcinu,moze se on prodati za 3-4miliona,ako su sposobni.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Nije los Raca,covjek ima sut,solidno kretanje i skok igru za odbranu,cesto zabija golove iz vana,ima odredjeni broj utakmica za Reprezentaciju,i dao je prije nekoliko onu golcinu,moze se on prodati za 3-4miliona,ako su sposobni.
        Radosav ima sjajan pregled igre i pas, dribling u trku, sve sto treba da ima AMC on je u defanzivi dosta los i onda kada igra zadnjeg veznog mnogo se oseti i zato takav utisak o njemu da je tanak igrac. Kad bi ga neko pametan gurnuo iza spiceva bio bi 2x bolji.

        Comment


        • Imali smo guzvu na poziciji zadnjeg veznog a sada spala knjiga na dva slova.Valjda ce dovesti nekoga da pojaca konkurenciju ...Ta uloga u timu je neverovatno vazna

          Comment


          • Ja pojma nemam otkud vama da Raca ide
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Ja pojma nemam otkud vama da Raca ide
              Miko postoje nacini da se vesti saznaju mnogo pre nego sto ih sportal,mondo i ostali glupi sajtovi izbace ;)

              Comment


              • Zivi bili pa videli ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Odlaskom Race i Fejse ostaje mnogo vise prostora za Brasanca koji je verovatno najtalentovaniji mladi veznjak u Srbiji,decko je zver i nadam se da ce dobiti priliku da se dokaze vec ove sezone.Tu je i Markovic naravno,a Medo je odlican u defanzivi i on je prva opcija + sto je tu univerzalac Rankovic,takodje proveren igrac tako da i pored odlazaka nece biti problema na poziciji zadnjeg veznog ali mene mnogo vise brine to kako su ostale pozicije organizovane i to sto Stanoje gura Saleta levo a on ne moze tu da igra onako kako bi igrao na svojoj prirodnoj poziciji poluspica a sa njim iza spiceva bi smo bili mnogo efikasniji.Da je ovo 2003,mogao bi on to da izvuce bez problema ali sad ima 33 godine i ne moze.Zvonko na klupu,treba nam takav igrac na klupi da udje kad treba igrati mirno,on i Sale su doktori kratkog pasa + znaju se odlicno i uigrani su.

                  Sto se tice krila,desna strana je zaista veliki problem jer Babovic nema trunke eksplozivnosti ali nam zato koristi njegov pas i pregled igre.Mogli bi da igramo i sa njim levo da imamo desnog beka koji moze da drzi celu stranu kao Volkov levo ali posto to nemamo onda nam treba ubitacno desno krilo.Levo moze Tomic da igra ako pokaze sta zna jer ima potencijal.Stanoje je inace jednom prilikom i rekao da on vidi Partizan sa bekovima koji drze celu stranu i inside krilima koji su odlicni dodavaci i da se na taj nacin razvije tecna i brza pas igra i da se igra lep fudbal.Verovatno je to taj sistem o kom su pricali i koji zele da stvore ali moracemo jos da cekamo na to neko vreme.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam zasto ne probamo sa onim Pauljevicem,sigurno je jeftin,Dzomba bi nam ga lagano dao...a koliko sam video i cuo-decko je brz kao Cirkovic Mozda zna i da centrira,sigurno zna bolje od Miljka...Onda bi Stanojeva logika imala smisla,jer bi onda imali dva probojna beka,a ovako cela desna strana ne postoji.Kada bi eto dosao brz desni bek,Babovic bi blistao,u to ne sumnjam.Levonog je,moze da sutne,doda u prostor,promeni stranu.Levo bi onda ostao Kapiten i ulazio unutra,jer je Volkov zver.I Vukic bi onda uzivao kao plej...Da se razumemo,meni se ne svidja da Babovic,Kapiten i Vukic igraju u isto vreme,ali to je ocigledno neminovno po Stanoju.Jedino resenje je onda prodoran desni bek.

                    Comment


                    • Pominje se Vitese.Posto su Celzijeva filijala nadam se da ga je Partizan uvalio barem za 3 miliona evra.
                      I naravno da se vise nece pojaviti u nasoj reprezentaciji, ako tamo bude stagnirao.
                      Brasanca treba svakako sve vise gurati, tako da ne zalim sto je Petrovic prodat.Jedan od najperspektivnijih fudbalera u svojoj generaciji na ovim prostorima i ocekujem da ce vredno raditi, da ce zaigrati u startnoj postavi i da ce Partizan na njemu dobro zaraditi.

                      Comment


                      • Evo jos jednog dobrog i interesantnog intervjua sa Stanojem.
                        http://62.240.13.114/audio/saleopservacije.mp3
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ne znam zasto ne probamo sa onim Pauljevicem,sigurno je jeftin,Dzomba bi nam ga lagano dao...a koliko sam video i cuo-decko je brz kao Cirkovic Mozda zna i da centrira,sigurno zna bolje od Miljka...Onda bi Stanojeva logika imala smisla,jer bi onda imali dva probojna beka,a ovako cela desna strana ne postoji.Kada bi eto dosao brz desni bek,Babovic bi blistao,u to ne sumnjam.Levonog je,moze da sutne,doda u prostor,promeni stranu.Levo bi onda ostao Kapiten i ulazio unutra,jer je Volkov zver.I Vukic bi onda uzivao kao plej...Da se razumemo,meni se ne svidja da Babovic,Kapiten i Vukic igraju u isto vreme,ali to je ocigledno neminovno po Stanoju.Jedino resenje je onda prodoran desni bek.
                          Los je puno u defanzivi a mali Aksentijevic je slican profil igraca dok je tehnicki jaci od Pauljevica elem ideja je da se igra sa jednim ofanzivnim bekom jednim defanzivnim i sa krilom na strani defanzivnog beka dok bi ofanzivni pokrivao sam celu stranu.

                          Comment


                          • Kapiram ja tu ideju,ali ako ne dovedemo krilo-dzaba...zato sam ovo i napisao...ako vec ne mozemo da imamo jedno cestito krilo u ekipi,bar da imamo dva prodorna beka.

                            Comment


                            • pa nema se para za krilo i onako ste zaradili samo 20ak miliona u ovom prelaznom roku

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                pa nema se para za krilo i onako ste zaradili samo 20ak miliona u ovom prelaznom roku
                                http://www.sportske.net/vest/domaci-...ifa-45121.html :S za vas nam ne treba ni krilo, igracemo sa 10 navikli smo tako protiv vas

                                Comment

                                Working...
                                X