Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj S-Nash opusteno nek nas zovu kako hoce,mi smo ponosni na svakog igraca druge nacionalnosti i vere koji je igrao za Partizan,u tome i jeste nasa snaga.

    Comment


    • Originally posted by DovlaBGD View Post
      Daj S-Nash opusteno nek nas zovu kako hoce,mi smo ponosni na svakog igraca druge nacionalnosti i vere koji je igrao za Partizan,u tome i jeste nasa snaga.
      Nek nas zovu kako hoce u svojoj temi ili van foruma,ovde te svoje sulude price nece pisati i nece smarati.Mi cemo pisati sve vezano za Partizan,praticemo svaki potez uprave,transfer spekulacije i kad dodju utakmice radovacemo se svakom mogucem napretku u igri,svakom dobrom pasu,svakom golu i svakoj pobedi a ovde niko nece spamovati.

      I ovim zavrsavam pricu na tu temu,od sada ako post nije vezan za Partizanova moguca pojacanja,igru i sve ostalo sto je normalno bice obrisan.
      sigpic

      Comment


      • Ciganska posla...

        O cemu mi pricamo kada Dule koristi izraz kao sto je "samoubicin sin"

        Ja da mogu da banujem,leteo bih ti odavde brzinom svetlosti...ali dobro.


        Dolazi nam stoper neki latino

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ciganska posla...

          O cemu mi pricamo kada Dule koristi izraz kao sto je "samoubicin sin"

          Ja da mogu da banujem,leteo bih ti odavde brzinom svetlosti...ali dobro.


          Dolazi nam stoper neki latino
          Dosao Labrin kapiten mlade reprezentacije Cilea inace clan Palerma od skora placen 5 miliona jura kod nas godinu dana na pozajmici sa mogucnoscu da ostane 2 godine. Stefan ide u Romu za blizu 10 miliona 9.75 tacnije.

          Comment


          • Onda je to glupost,mrzim kada razvijamo tudje igrace...

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Onda je to glupost,mrzim kada razvijamo tudje igrace...
              Samo trenutni rezultat nam je bitan i tako ce biti jos dugo dok god se ne promeni zakon o finansiranju sportskih drustava Bice odlicna ekipa necemo samo da svrsavamo po ovoj nasoj ligi bice to u Evropi mnogo bolje nego do sada, mnogo.

              Comment


              • A brate ne mozes mi reci da nisu mogli da nadju i kvalitetnog stopera,a da ga platimo umesto razvijanja nekog Cileanca

                I da,slazem se da cemo biti dominantni,samo me ovaj potez malo nervira,ali ako bude odlicno igrao-necu se buniti

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  A brate ne mozes mi reci da nisu mogli da nadju i kvalitetnog stopera,a da ga platimo umesto razvijanja nekog Cileanca

                  I da,slazem se da cemo biti dominantni,samo me ovaj potez malo nervira,ali ako bude odlicno igrao-necu se buniti
                  Boljeg nismo mogli da nadjemo s tim sto nam je bitno par godina da brinemo samo o plasmanu u LS ako udjemo ove i sledece u grupnu fazu necemo imati problema kod dovodjenja kao do sada kada radije biraju neke indijanske klubove na zapadu nego nas.

                  Comment


                  • Videcemo kako ce da igra...nadam se da ce biti dobar

                    Jos jedan spic i neko krilce i mi smo spremni

                    A docice i Petkovic,pretpostavljam ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Videcemo kako ce da igra...nadam se da ce biti dobar

                      Jos jedan spic i neko krilce i mi smo spremni

                      A docice i Petkovic,pretpostavljam ;)
                      Petkovic ako ne spusti uslove i ne dodje Partizan ce mu zatvoriti mnoga vrata ne samo nasa.

                      Comment


                      • Ma docice,to su novinarska blebetanja...Mada i da ne dodje,ja se ne brinem...Ali spic je moranje.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma docice,to su novinarska blebetanja...Mada i da ne dodje,ja se ne brinem...Ali spic je moranje.
                          Nisu, trazio je 180k godisnje, poremecen decak.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Nisu, trazio je 180k godisnje, poremecen decak.
                            Primio se kao mali majmun.Talentovan jeste ali dzaba mu talenat ako se vec tako zelen pravi pametan...

                            Comment


                            • Jedna stvar mi je malo problematicna kod ovog sto Partizan radi. U ovom roku su manje-vise promenili kompletan centralni deo odbrane, sto je veoma rizicno. Partnerstvo, nadopunjavanje i dobra igra Krstajica i Savica (ili pocetkom prosle sezone Jovanovica) jeste jedan od glavnih razloga zasto je Partizan imao uspesnu sezonu. Sada su sva trojica otisla i potpuno je promenjen taj deo. Dosli su Ivanov, Labrin i mozda dodje Jokic. Sva trojica su dobri igraci, ali koliko mogu da se ukomponuju do vrlo bitnih utakmica odmah na pocetku sezone? Uzmite u obzir i da Labrin ne zna jezik (ne zna ni Ivanov, ali je ipak mnogo blizi i bice mu lakse da se snadje), i da ce biti na pozajmici, pa ce biti zanimljivo i koliko ce motiva imati. Takodje, ne verujem da je Savicevog kvaliteta. Vrlo rizicno, sve zajedno. Pretpostavljam da je veci deo svega bio iznudjen, ali opet u ovoj situaciji Partizan nije smeo da pusti Savica. To je neki moj stav, moguce da nisam u pravu. Tih 10 miliona bi cini mi se dobili i sledece godine, mora se ponekad i rizikovati. Ko ce platiti cenu ako zbog neuigrane odbrane Parizan ne prodje dobro u Evropi ili kuci. Ne sumnjam da ce to biti trener. Nazalost, uvek je tako kod nas.
                              Ne zelim vam nijednog momenta da vam se desi nesto lose, niti zelim da trolujem, ali mislim da je ovo opravdana briga o kojoj na ovoj temi nije bilo toliko reci.
                              Last edited by Nebojsa; 18-06-11, 10:11.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nebojsa slazem se sve,ne moze se napraviti neki rezultat ako se nema kontinuitet ekipe,zato sve velike ekipe padaju u senku Barse i mancestera,jedino oni prave tim godinama i cuvaju kljucne igrace.
                                Last edited by Casiraghi; 18-06-11, 15:57.

                                Comment

                                Working...
                                X