Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citam informer cisto da vidim sta planira Vucic,a to dokazi,bez dokaza,ja bih im samo imovinu i racune prekontrolisao,naslo bi se para za Mesija,ne samo profa,ceo taj trio VVV,Terzic,pa onaj sto drzi ultrakop,pricao je profa sta se radi i u Zvezdi,koliko su kriminalci tamo zasticeni.

    Comment


    • Originally posted by gomila nesklada View Post
      Zajebite to, niste vi ni sudije ni tuzilastvo. Ovo je jadno sta se desava. Informer, Kurir, Srpski Telegraf i ostalo smece ti sudi. Ljudi padaju na ta govna. Svi sve znaju. Ja ne znam kako se naziva ovo gde mi zivimo, nepodnosljivo je.
      To nije pičkousti izmislio, to je svetski trend čak i sam H. tribunal (koji je pretendovao da bude vrh pravosudnog sistema u svetu) je prvo doneo presudu u medijima (kada kažem doneo presudu u medijima mislim na propagandno delovanje)pa onda i na sudu. Prvo si postao kriv pa onda na sudu pokušao da dokažeš da nisi kriv.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by nebitan View Post
        To nije pičkousti izmislio, to je svetski trend čak i sam H. tribunal (koji je pretendovao da bude vrh pravosudnog sistema u svetu) je prvo doneo presudu u medijima (kada kažem doneo presudu u medijima mislim na propagandno delovanje)pa onda i na sudu. Prvo si postao kriv pa onda na sudu pokušao da dokažeš da nisi kriv.
        I? Sta time dokazujes? Da je to ispravno? Ne kontam.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Uefa kaze za Kokezu da je uspesan biznismen,njima odgovara da nas kriminalci vode.

          Comment


          • Свуда је фудбал политика у некој мери али нигде није оволико политика као што је код нас у Србији.....ни близу. Све је исполитизовано и фудбал ће као увек једини најебати, а сви остали ће да нађу компромис.
            Last edited by tamonajugu; 09-03-21, 13:04.

            Comment


            • Kod nas je sve, ali bas sve, politika.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by gomila nesklada View Post
                I? Sta time dokazujes? Da je to ispravno? Ne kontam.
                Jbg, ne mogu ti pomoći ako ne kontaš. Ako pažljivije pročitaš upis videćeš da sam "podvukao" da nije njegov izum već nekih drugih čika i prvo ti presude u medijima a onda ideš na sud. U prevodu, prezumpcija nevinosti se potpuno pogrešno tumači ili se namerno previđa (medijsi linč) a ta prezumpcija nevinosti kaže da tužioc mora da dokaže krivicu, i sve dok je ta institucija ne dokaže a sud presudi taj koji je okrivljen je nevin. Kapisci?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Hahaha, kontam ja sta si ti napisao, nego nisam skontao sa kojom svrhom ili namerom. Uopste nisam Vucica ni pomenuo, ti si to nekako ubacio u pricu.

                  Ja pricam za ljude koji olako sebi dozvoljavaju da sude bilo kome na osnovu smeca koje nam je servirano(a pritom “znaju" na sta su sve ti govnari spremni) . Govorim da je to pogresno i da ne treba da se radi. Cak si i ti to uradio, pa verujem da si hteo da se opravdas ovim da je to tako "normalno" i u uredjenijim sredinama. Ali odgovornost je uvek licna, cak i ako svi to rade, ti uvek sam biras hoces li ucesrvovati u tome ili ne. Ne mozes zvati nekoga kriminalcem i onda na moje pitanje zbog cega to kazes da odgovaras o tribunalu u Hagu.

                  Uostalom, ako se ne varam, nedavno si branio Covica time sto nije osudjen pa ti smetalo kada je neko rekao da je ukrao pare i da za tebe on nije kriminalac.
                  Last edited by mark !t zer0; 09-03-21, 14:03.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Mislim, ako ti smatras da je normalno da gledamo u tabloidima i rezimskim televizijama dokaze iz istrage ili sudjenja koja su u toku, i da se tamo sudi, onda ja tebi ne mogu pomoci.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ne znam da li je kriminalac ali znam da je licemer.

                      Mene ovakvi stvari nerviraju.

                      Sve vreme si tu okružen ljudima poput Vučelića i Vazure, ne smetaju ti u loži raznorazne njuške, pretnje igračima...

                      I onda odjednom se setiš morala i trubiš o njemu, pa gde je sve ovo vreme bio moral?

                      Evo čitam ovih dana i izjave Luke Milivojevića. Nije ista situacija ali opet nešto što me nervira.

                      Trubi kako se nagledao u reprezentaciji menadžerisanja, mutnih radnji, raznoraznih prljavština...

                      Pa što čoveče o tome nisi ranije pričao, što si ćutao, što nisi reagovao kad su uzeli Banetu kapitensku traku...nego sad kad izvisio diže dreku oko svega ovoga.

                      Comment


                      • O tome se vec da diskutovati. Sto se tice Vuletica, ocigledno je da je to njegov odbrambeni mehanizan (iz kog tacno razloga videcemo) jer je znao sta mu se sprema.

                        Slazem se sa tobom, usao si u pakt sa djavolom, sad koliko god da hoces da kazes istinu kasno je, sam si kriv i sam snosi odgovornost. I dalje to nije razlog da se ovako razapinje kroz medije (ne on, nego bilo ko).

                        S tim da ko je patio Vuletica zna da je on uvek kritikovao Vucica i ovu vladu, ne toliko u javnim nastupima ali primera radi na twiteru je to radio konstantno dok je bio u Partizanu. Opet ne mogu njega u isti kos sa Vazurom i pogotovu Vucelicem, iako je kriv sto je bio deo te ekipe. Za njega sam siguran da voli Partizan.

                        Ne branim ja ovde njega, samo mi se smucilo sve ovo. Ako je kriv, neka odgovara, samo nemojmo da mu sudimo na Pinku i u Infomeru. Cak i ako je kriv za nesto, verujem da je totalno nebitan u celoj prici. Zrtveno jagnje.

                        Mada mi pristojnost i zdrav razum kazu da onaj koga napada Vucicevic, taj mora da se brani.
                        Last edited by mark !t zer0; 09-03-21, 14:43.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by gomila nesklada View Post
                          Mada mi pristojnost i zdrav razum kazu da onaj koga napada Vucicevic, taj mora da se brani.
                          Mnoge koje je napadao, a to je radio po nalogu svog šefa, su kasnije dotrčali Vučku. Poput Dude Ivkovića.

                          Tako da nemoj se iznenaditi ako uskoro vidiš zagrljene Vuletića i Vučića.

                          Nisam mnogo pratio šta radi Vuletić u Partizanu, ali ono što sam video on je bio ko neka dvorska luda koja je zabavljala igrače, pogotovo pesmama.

                          Comment


                          • Verujem da nema sanse za tako nesto, ali ko ce ga znati, vreme ce pokazati, meni je svejedno. Svakako da je gotov sad, posle ovoga ga ne moze nista oprati, on je vec osudjen u ovom nasem smecu od drzave, i tesko da se tu moze sta promeniti.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Zasto im se ne proveri imovina,bankovni racuni,vrlo lako moze da se dokaze ko su kriminalci i u klubu i u drzavi i na vlasti i u opoziciji,Vucic celo vreme trubi Djilas lopov ukrao 600 miliona,pa sto je na slobodi ako je ukrao,vice u prazno,ne sme da udari na njega zato sto zna sta sve moze da ispliva.
                              Tako i ovo,malo hajka na Vuletica,sad kad su videli da nece da cuti i da ume da se odbrani opet ce da ga vrate u isto kolo,morali su nekog nebitnog lika da optuze da radi sa Veljom,dok oni koji stvarno sa njim saradjuju su van domasaja javnosti.

                              Comment


                              • Ko da proveri bankovne račune, imovinu? Ogroman broj sumnjivih likova koji krstare sportskom srpskom scenom su do bogatstva stigli zaobilaznim putem preko nečije grbače. Godinama po istom difoltu gledamo kako se bogate jedni te isti. Osobe koje su operisane od svakog težeg rada osim brojanja svežnja novčanica.
                                Zar ti treba bolji primer od Miloša Vazure. Kojim preporukama i čime je ta veprina zaslužila da uopšte bude deo Partizana i javne scene. Nekada si morao imati ozbiljan CV ne bi li smeo prismrdeti vođenju nekog sportskog kolektiva a danas je dovoljno da se proguraš ko zna kojim pacovskim kanalima i ceo svet je skoro pa tvoj.
                                Kladim se u život da lik sa 30 i kusur godina nema tri časa fizičkog vaspitanja. Uz to je neobrazovan ko bukva. Ajde da je akademik, pametna glava pa da se intelektom probio do glavne pozornice, no, nema toga ništa u sebi.
                                Takav jedan hoštapler godinama odlučuje kojim pravcem klub će krstariti. Ne samo da se pita gotovo za sva goruća pitanja od vitalnog značaja za opstanak kluba već je svoje novčane zalihe toliko opshrbio da mu problem ne predstavlja kupovina luksuznog Penthausa ni manje ni više nego na Menhetnu. Kad tome dodamo brojni pozlaćeni roleksi, skupoceni automobili, pozlaćene kvake u svojoj kancelariji dolazimo do saznanja kako se lepo živi i krade na veliko od kluba koji zbog njih grca u dugovima i samo što se ne rastopi na sitne molekule.
                                Najgore u celoj priči što će posle VVV trija opet doći neki sa ciljem da opustoše klupsku kasu, obezbede svoja pokoljenja a zauzvrat neće provesti dan iza rešetaka. U Srbiji je sve moguće samo nije moguće da pravda dostigne kriminalce i one koje otimaju.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X