Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pljuješ Stanojevića svakim postom od prvog dana kada je došao u ekipu. Samo negativno izvlačiš i zumiraš, najčešće bez ikakve razumne argumentacije. Nemoguće da nema nijedna lepa reč otkada je došao, a Savu hvališ opet bez neke jake argumentacije. Gore smo izgledali na početku sezone. Niko nije zadovoljan, samo mnogo mračiš i pljuješ.

    Bukvalno definicija bota.
    Last edited by mark !t zer0; 12-12-20, 17:56.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Odbrana je u zadnje vreme dosta stabilna. Dugo vremena naša mreža stoji netaknuta. Igra mora mnogo bolje. Prvo poluvreme za zaborav. Niti ritma, akcije, želje, kao da su puškom naterani da istrče na Krov i odmere snage sa Zmajevima.
      Drugi poluvreme malko bolje. Na vreme smo ih otvorili. Asanov pogodak uneo dozu samopouzdanja, izbačena nervoza iz glava i onda rutinski odrađen dalji tok utakmice.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-12-20, 17:57.

      Comment


      • Originally posted by ЧШ. View Post
        Pljuješ Stanojevića svakim postom od prvog dana kada je došao u ekipu. Samo negativno izvlačiš i zumiraš, najčešće bez ikakve razumne argumentacije. Nemoguće da nema nijedna lepa reč otkada je došao, a Savu hvališ opet bez neke jake argumentacije. Gore smo izgledali na početku sezone. Niko nije zadovoljan, samo mnogo mračiš i pljuješ.

        Bukvalno definicija bota.
        Za Stanojevica sam se obradovao kad je dosao da zameni Sava....pomislio sam "kad je vec sudbina da Savo ode boljeg od Stanoja i Nikolica nema"....ali posle dovodjenja Miljkovica, posle one bede protiv Sfintula, ispadanja od Sarloe, kikseva u ligi koji su nas puno kostali.....prikazane igre koja je samo jednom bila zadovoljavajuca (protiv TSC-a)...izgubio je moje poverenje i shvatio sam da je "Stanoje" mit, a ne realnost.....
        Djukic je isto vezao 6 pobeda u nizu odigrao nerseno derbi ali nas je je odveo u 1/16 finala Lige Evrope.....a Djukica inace nikad nisam gotivio....
        Stanoje i Bata su jedini treneri kojima sam oprostio sto smo ispali u evropskim kvalifikacijama....dva puta ne mogu da oprostim Stanojevicu i sto se mene tice morace ovo mnogo bolje.
        Cinjenica je da je Savo prosle sezone u isto ovo vreme uradio mnogo vise nego Stanojevic do sada.
        Dva puta smo menjali trenera u sred evropskih kvalifikacija i oba puta nam se to obilo o glavu.
        Last edited by tamonajugu; 12-12-20, 19:31.

        Comment


        • Opet piše se i pamti krajnji zbir tj rezultat. Igramo ružno pod Stanojem ali cilj opravdava sredstva jer se kako-tako bodovi gomilaju na našem kontu.
          Igra ružno i Atletiko Madrid pa ne verujem da ima navijača koji se ljuti na takvu Simeonevu postavku.
          Mene kod Stanojevića nerviraju druge stvari. Kao prvo ne znam jel lud, blesav ili nekom tera inat ali Zeka Jojić ne može biti izbor za startnu postavu. Od povratka iz inostranstva nije odigrao jednu valjanu tekmu, podelio koristan pas osim kad je protiv Čuke proturio loptu do Sume kod pogotka mladog Štulića. I to je bilo sve. Ovo danas blagi očaj. Još na svu muku Stanoje ga forsira po krilu gde je tek neupotrebljiv.
          Zameram mu što je vratio neke povratnike koji ništa krucijalno ne donose kao što je npr Obradović. Voleo bi da nam kaže šta se želelo sa njegovim dolaskom ako je sam Ivan rekao kako nije spreman za ozbiljni takmičarski fudbal.
          Vreme će pokazati jer ovakav Partizan koji isključivo igra ružan fudbal a ide na rezultat kadar da lestvicu kvaliteta digne na veći nivo. Sigurno da za tako nešto mora se pribeći pojačanjima pogotovo u samom vrhu navale gde nam kao ozeblo sunce treba jedan klasičan špic - golgeter koji će imati golove u nogama.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Kako se danas radi u našem FK pokazuje transfer politika kluba koja prelazi sve granice zdravog razuma. Umesto da se vijaju igrači koji će odma praviti razliku, kvalitet više na terenu, naši se opredeljavaju za oprobani recept. Zašto bi se cimali, plaćali dobrog igrača, samim tim odvajali od svojih usta, već naći nekog tamo Zemunovog krila, njega targetirati kao primarnu opciju i bez feninga ga predstaviti sportskoj javnosti time sebi sačuvati pare na platnim karticama.
            Sve dok je politička klima kakva je u Srbiji. Sve dok su na svojim mestima ljudi poput Vučelića i Vazure ne treba živeti u nadi kako će naš klub krenuti uzlaznom linijom. Dobro će biti ako dug kad se nekad podvuče crta ne prelazi 100 "milki" a verujem da će za mandata AV ta cifra biti i premašena.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Glavna tačka naredne Skupštine FK biće budžet koji se sprema ne za pojačanja i nova imena već za opremanje nove gajbe Miloša Vazure na Menhetnu.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ja sam za to da dovodi domace igrace,bolje nego ove strance invalide za dzabe,ali ovo sto oni rade je van svake pameti,taj desni bek je bio nas igrac,oni ga dali dzabe Vojvodini kad je imao 20 godina,sad ga vracaju sa 26 samo zato sto je dzabe,slobodan.
                Nisam ga nikad gledao,ali po fizikalijama 173 visok,65 kg tezak trebalo bi da je brz i ofanzivan, da valja ne bi ga dali Vojvodini dzabe pre sest godina.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Ja sam za to da dovodi domace igrace,bolje nego ove strance invalide za dzabe,ali ovo sto oni rade je van svake pameti,taj desni bek je bio nas igrac,oni ga dali dzabe Vojvodini kad je imao 20 godina,sad ga vracaju sa 26 samo zato sto je dzabe,slobodan.
                  Nisam ga nikad gledao,ali po fizikalijama 173 visok,65 kg tezak trebalo bi da je brz i ofanzivan, da valja ne bi ga dali Vojvodini dzabe pre sest godina.
                  Ko je taj?

                  Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Odavno se ne radujem prelaznim rokovima koje Partizan radi. Nekada sam jedva čekao da dođe do toga, danas znam kako se oni završavaju i po kom modelu jedino igrač može stići u Humsku ulicu.
                    Uveren sam da glupaci iz naše uprave nemaju pojma koga dovesti. I da će dolasci zavisiti od nekih kombinacija i šema raznih mešetara i nazovi menadžera.
                    Nek ti je Stanoje Bog u pomoći. Gotovo sigurno ti neće uslišiti niti jednu želju koju bi voleo da ti ispune.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Marko Zivkovic iz Vozdovca,juce sam cini mi se procitao da dolazi,sad vidim na internetu da je naravno dzabe.

                      Comment


                      • Bolje ako moram birati da stigne Živković nego da vratimo Aksentijevića iz Niša, znamo kakve je ispade u komentarisanju i ponašanju imao prema klubu koji ga je izbacio u prvoligašku orbitu. Ti koji žele videti Aksentijevića ponovo u crno-belom dresu ne žele dobro niti klubu niti armiji navijača.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Aksentijević ima ugovor do kraja 2022. mada vidim da ga "neki" dovode u Partizan. A šta je to rekao za FKP i šta je ustvari slagao u toj priči, nisam baš upućen, a voleo BiH da znam.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Igrač ponikao u Partizanu ne sme izjavljivati kako će komšije s lakoćom biti prve sve i da tako misli jednostavno se ne kaže.
                            Imao je na jednom duelu sukobe sa delom navijača gde je malo delilo od potpune eskalacije sukoba.



                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Najlakše je reći "došao sam u najveći klub u Srbiji i srećan sam zbog toga"..
                              .
                              Ne bih ga ja nešto posebno osuđivao, ali, ako smem da budem toliko slobodan, ipak mislim da mu hvali neka fosna u glavi.

                              Medjutim, on je ove polusezone odigrao sve utakmice za Radnički, odigrao je dobro, bez slabe partije i vrlo borbeno. Na kraju ove polusezone od UO FKRN dobio je posebnu premiju zbog zalaganja.

                              Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • A ovaj Zivkovic kakav je,kad vidim da su dzabe i da ih niko sem Partizana nece nisam neki optimista po pitanju kvaliteta tih igraca,zasto ne dovedu Birmancevica koji je klasa u ovoj nasoj ligi,on mora da se plati.

                                Comment

                                Working...
                                X