Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg183367#msg183367 date=1287866526]
    Partizan jeste dobro odigrao.
    Protiv Zvezde.

    A Zvezda je neki tim?! I merilo?!
    3 normalna igraca nemaju.

    Zalim za vremenima kada nas je Djukic trenirao, pa smo turili CZ 4 komada iz prvi put vidjene formacije kod nas 4-2-3-1. Igralo se apsolutno napadacki, bilo je vise od 30 gol sansi na utakmici.

    Od tada nasa igra i igra CZ je blagi uzas.
    Ovo danas je potpuni uzas. Akcija nije bila na celom mecu. Koliko centarsuteva? 3?4?
    Osnova savremenog fudbala.
    Nije bilo uklizavanja?! Sta vise da pricam?!
    Dule Vujosevic je na cuvenom time out-u rekao: Sta je bre ovo? Skok u napadu! Borba bre!
    Ovo danas je sve suprtno od toga. Nemaju snage da igraju? Pa koji ce kurac u LS?
    Stupidan izgovor.

    Ja necu da gledam derbi koji cu da prespavam od dosade, gde se igra izmedju 30m od naseg i njihovog gola, i koji se zavrsavaju sa 1:0. 1:1, 0:1!

    Makijavelizam je potpuno pogresna definicija kojom se samo nesigurni vode.
    Dokle vise igra sa jednim spicom i tri zadnja vezna?! Berluskoni je menjao trenere koji nece da igraju sa dva spica, a mi se u nasoj bulja ligi zatvaramo kao da igramo protiv Barselone.

    Serem se ja na danasnju utakmicu koja je potpuna antipropaganda fudbala.
    Dok je tako, nema me na tribinama.
    [/quote]
    iam istine u ovome ali tacno je Zvezda nije sutnula u okvir gola celu utakmicu na svom stadionu #%d*
    tacno je da je u pslednja 3 derbija dala 1 gol i to igrac Partizana
    tacno je i da 3 derbija sansu stvorila nije koliko pratim
    tacno je da se zvezda svime bavila zadnjie vreme samo igrom nije cak i golmanom Partizana pre toga 9 Partizana ...
    postaje dosadno slazem se pomalo jel Partizan u 8 derbija nije potarazen 6 je dobio od toga 4 za redom na MARAKANI @%&*
    nisu svi bili 1-0 0-1 mada se zvezda posllednje 2 godine u prvenstvu 80% utakmica zavrsava tim rezultatom ...
    sto partizan bude vise DOMINIRAO to ce derbiji biti gori Znamo #%d*

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Ovako stvari stoje,sto je Zvezda slabija slabiji je i Partizan. &+I}\
      Mora da se vrati rivlastvo u ligi,ili su i Zvezda i Partizan gotovi na evropskom nivou.
      Posto,ako Partizan bude nastavio ovako da dominira,on ce da osvaja ligu Srbije lako,ali koja korist od toga.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=manda link=topic=1076.msg183373#msg183373 date=1287873064]
        Ovako stvari stoje,sto je Zvezda slabija slabiji je i Partizan. &+I}\
        Mora da se vrati rivlastvo u ligi,ili su i Zvezda i Partizan gotovi na evropskom nivou.
        Posto,ako Partizan bude nastavio ovako da dominira,on ce da osvaja ligu Srbije lako,ali koja korist od toga.
        [/quote]

        Izvini manda al to je glupost,najbolji primer ti je vaterpolo,kosarka tamo vec odavno zvezda nije jaka pa Partizanu ne smeta da bude uspesan u Evropi,sve je stvar organizacije kluba i koliko ozbiljno radi.Partizan i zvezda ne zavise jedan od drugog,to je jedina istina,sve ostalo je demagogija.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=kezman75 link=topic=1076.msg183368#msg183368 date=1287872325]
          iam istine u ovome ali tacno je Zvezda nije sutnula u okvir gola celu utakmicu na svom stadionu #%d*
          tacno je da je u pslednja 3 derbija dala 1 gol i to igrac Partizana
          tacno je i da 3 derbija sansu stvorila nije koliko pratim
          tacno je da se zvezda svime bavila zadnjie vreme samo igrom nije cak i golmanom Partizana pre toga 9 Partizana ...
          postaje dosadno slazem se pomalo jel Partizan u 8 derbija nije potarazen 6 je dobio od toga 4 za redom na MARAKANI @%&*
          nisu svi bili 1-0 0-1 mada se zvezda posllednje 2 godine u prvenstvu 80% utakmica zavrsava tim rezultatom ...
          sto partizan bude vise DOMINIRAO to ce derbiji biti gori Znamo #%d*
          [/quote]



          U slucaju da se tvoj post poziva na moj - uopste nisam spominjao CZ.
          Moja kritika je bila usmerena na los fudbal koji je Partizan demonstrirao naspram ovako lose CZ.
          Cenim da ima onih kojima je i ovo dobro. Verovatno mere naspram sopstvenih zivotnih vrednosti - zadovoljiti se sa prosecnim.

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Da li je u vaterpolu i kosarci regionalna liga kljuc,a u fudbalu ostaje samo nasa liga(zvezda,vojvodina i ...).
            Ma ne kazem nista ja to kriticki,nega cinjenicu,svedno je meni zvezda ili partizan.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Заслужена победа, идемо даље, још мало и 4 титула за редом. Свака част за Југ, испуњен навијање добро, традиција се наставља.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=manda link=topic=1076.msg183373#msg183373 date=1287873064]
                Ovako stvari stoje,sto je Zvezda slabija slabiji je i Partizan. &+I}\
                Mora da se vrati rivlastvo u ligi,ili su i Zvezda i Partizan gotovi na evropskom nivou.
                Posto,ako Partizan bude nastavio ovako da dominira,on ce da osvaja ligu Srbije lako,ali koja korist od toga.
                [/quote]
                Mislim da te nasa kosarka demantuje ..Partizan je 10 godina prvak Srbija ima dobre igrace iz tog kluba i nista ne fali ...
                Partizan je zvanicmo bar 32 klub u Evropi ualskom u Ligu Sampiona ...

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  @kezman

                  jel si ti to stvarno upravo rekao da je partizan na rang listi evrope ispred

                  Juventusa, City-a, Liverpoola, Atletiko Madrida, Aston Ville i tako dalje? ne ozb te pitam jer si me jako zbunio postom $#^%RT

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=kezman75 link=topic=1076.msg183386#msg183386 date=1287877312]
                    Mislim da te nasa kosarka demantuje ..Partizan je 10 godina prvak Srbija ima dobre igrace iz tog kluba i nista ne fali ...
                    Partizan je zvanicmo bar 32 klub u Evropi ualskom u Ligu Sampiona ...
                    [/quote]
                    Ona moja konstatacija je bila vezana za fudbal o kosarci nisam govorio,ali da ne polemisemo vise o tome. ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Stanojevic je igrao tako jer je hteo a ih odmara.Oni jednostavno nisu navikli na taj ritam sreda-subota.Jedva su izdrzali dusa im je bila u nosu.Pre ovoga Partizan je igrao stvarno dobar i kvalitetan fudbal i mislim da ce protiv Brage pokazati zasto su u LS.Nije taj plasman nezasluzen.Da nije bilo Radise Ilica bile bi 2 pobede protiv Anderlehta.Jos jedan problem Partizana je i neuigranost zbog velikog broja pojacanja.Tomic je najveca rupa i pod hitno ga treba prodati,u novinama pise da vredi 2 miliona tako da je to odlicna cifra s obzirom kako igra.Ja licno za njega ne bi dao ni pola miliona.Dobra je Partizan ekipa,jos ako se Moreira vrati u formu,pa kad se i Fejsa oporavi bice odlicno.Odbrana je dobra,svi stvarno dobro igraju,mladi Savic stvarno rastura.Miljkovic je prijatno iznenadio a i Lazevski je sve bolji i bolji.Vezni red je po meni dobar,imamo 3 zadnja vezna+Fejsa kad se vrati,koji stvarno mogu da odigraju svi podjednako dobro.Jedino sto nikako da se spoji dobra partija oba zadnja vezna koji u tom trenutku igraju.Ako Smiljanic igra dobro Petrovic je los i obrnuto.Imamo 2 igraca sa idejom,Moreiru i Ilica koji ipak moraju jos malo da se uigraju,mada je moje licno misljenje da bas nekako i ne mogu zajedno.Ne kontam jos zasto Ilic igra po levoj strani kad je njegova pozicija u sredini.Treba da kupimo levo krilo u januaru,dok bi Babovic mogao da udje u formu i da igra po desnoj strani.U napadu Kleo nezamenljiv,a Boya i Iliev su pristojne zamene,a Iliev je trebao da igra protiv Brage jer Bragina odbrana je spora i mislim da bi Iliev sa svojim prodorima stvorio gol sanse sebi ili Kleu.Scepovic jos nije na nivou za Evropu ali ga treba koristiti u nasoj ligi zbog rotacije i odmaranja igraca pre svega.Davidov bi isto trebao da dobije vise sansi da igra jer se covek bas pokazao dok je dobijao sansu.Bolje da igra on nego da igra Tomic.Imamo solidnu rotaciju ali mora Stanojevic jos da ukomponuje neke stvari.U svakom slucaju mislim da mozemo do 3.mesta i da odemo u ligu evrope.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg183417#msg183417 date=1287915039]
                        Stanojevic je igrao tako jer je hteo a ih odmara.Oni jednostavno nisu navikli na taj ritam sreda-subota.Jedva su izdrzali dusa im je bila u nosu.Pre ovoga Partizan je igrao stvarno dobar i kvalitetan fudbal i mislim da ce protiv Brage pokazati zasto su u LS.Nije taj plasman nezasluzen.Da nije bilo Radise Ilica bile bi 2 pobede protiv Anderlehta.Jos jedan problem Partizana je i neuigranost zbog velikog broja pojacanja.Tomic je najveca rupa i pod hitno ga treba prodati,u novinama pise da vredi 2 miliona tako da je to odlicna cifra s obzirom kako igra.Ja licno za njega ne bi dao ni pola miliona.Dobra je Partizan ekipa,jos ako se Moreira vrati u formu,pa kad se i Fejsa oporavi bice odlicno.Odbrana je dobra,svi stvarno dobro igraju,mladi Savic stvarno rastura.Miljkovic je prijatno iznenadio a i Lazevski je sve bolji i bolji.Vezni red je po meni dobar,imamo 3 zadnja vezna+Fejsa kad se vrati,koji stvarno mogu da odigraju svi podjednako dobro.Jedino sto nikako da se spoji dobra partija oba zadnja vezna koji u tom trenutku igraju.Ako Smiljanic igra dobro Petrovic je los i obrnuto.Imamo 2 igraca sa idejom,Moreiru i Ilica koji ipak moraju jos malo da se uigraju,mada je moje licno misljenje da bas nekako i ne mogu zajedno.Ne kontam jos zasto Ilic igra po levoj strani kad je njegova pozicija u sredini.Treba da kupimo levo krilo u januaru,dok bi Babovic mogao da udje u formu i da igra po desnoj strani.U napadu Kleo nezamenljiv,a Boya i Iliev su pristojne zamene,a Iliev je trebao da igra protiv Brage jer Bragina odbrana je spora i mislim da bi Iliev sa svojim prodorima stvorio gol sanse sebi ili Kleu.Scepovic jos nije na nivou za Evropu ali ga treba koristiti u nasoj ligi zbog rotacije i odmaranja igraca pre svega.Davidov bi isto trebao da dobije vise sansi da igra jer se covek bas pokazao dok je dobijao sansu.Bolje da igra on nego da igra Tomic.Imamo solidnu rotaciju ali mora Stanojevic jos da ukomponuje neke stvari.U svakom slucaju mislim da mozemo do 3.mesta i da odemo u ligu evrope.
                        [/quote]

                        Tomic je ogromna rupetina ..... Mozemo do LE
                        Ja bi da pitam dali mozda neko zna sta se desilo sa Diarom, negde sam citao da ja na pozajmici, pa neznam dal ce se vratiti i tako to ?

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Trenutno na pozajmici al tesko da ce se vracati,ima klauzulu u ugovoru za otkup,vec su dali milion za njega tako da ce verovatno transfer na kraju sezone da prodje.

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Babovic je nekako spor i fali mu cvrstine a Davidov isto nije bog zna sta (moze da posluzi za domacu ligu ali nije neki kalibar), tako da nam zapravo treba jedno redovno pojacanje na toj desnoj strani ili cekati mladog Nastasica da stasa (ako ga ne puste vec na zimu).Imam utisak da je to kljucni sraf koji bi ,ako bi bio bolje " pritegnut", mogao podici snagu "Parnog valjka" na visi nivo %QWT&W

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=milanche link=topic=1076.msg183438#msg183438 date=1287920194]
                              Babovic je nekako spor i fali mu cvrstine a Davidov isto nije bog zna sta (moze da posluzi za domacu ligu ali nije neki kalibar), tako da nam zapravo treba jedno redovno pojacanje na toj desnoj strani ili cekati mladog Nastasica da stasa (ako ga ne puste vec na zimu).Imam utisak da je to kljucni sraf koji bi ,ako bi bio bolje " pritegnut", mogao podici snagu "Parnog valjka" na visi nivo %QWT&W
                              [/quote]
                              Bilo ko samo ne Tomic. &+I}\ Babovic je dobar igrac kog je upropastio taj transfer u inostranstvo i on ako udje u formu mogao bi da bude dobar po toj desnoj strani,ako ne udje onda moramo kupiti i desno i levo krilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Meni se iskreno svidja kako igra Babovic trudi se i bori koliko moze

                                A onaj Tomic se samo tripuje kako je veliki igrac a ustvari on nije ni za Teleoptik

                                Comment

                                Working...
                                X