Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudna neka taktika,ni Suma ni Jojic nisu krila a Stevanovic jeste,Asano moze da odradi tu laznu devetku.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      RPZ, ako Partizan pobedi ti si jedini zaslužio da ti se čestita. O ovim tvojima na ovom forumu ne vredi ni trošiti reči. Ti si jedini poštovanja vredan grobar ovde!
      Da znaš koliko volim Partizan, a ne volim Zvezdu, možda bi drugačije rezonovao. Ali kad ste bolji u nečemu, ksd imate bolju sportsku priču od nas, iluzorno bi bilo da serem i prosipam svu pamet sveta. Uvek ću smoći snage da pružim ruke i čestitam. Teška srca ali tako je.
      Imam pregršt drugara sa Severa koje poštujem i koji mene poštuju. Osim standardnog folklora peckanja i zafrkancije nikada nismo prešli granicu većeg.
      Ipak smo mi samo sportski rivali i ljuti neprijatelji dok traju tekme, posle se sve zaboravlja.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Hvala ti Stanoje što si došao, pravi si Zvezdin vojnik. Konačno miriše na pobedu

        Comment


        • Bravo mali, idemo!!!

          Comment


          • Ali koja je ovo postava. Jos mucenici nemamo ni spica
            Ako nas ne usere jos jedan do kraja poluvremena okrenuce Katai ovo.

            Comment


            • Lazar propo ko kauc.

              Comment


              • Jojiću duša uveliko u nosu.
                ' Bem ti igrača koji nije kadar izdržati poluvreme.
                Uostalom zato se i vratio.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Mrzim kad igramo ziheraški.
                  Kao da je naspram nas mašinerija iz Minhena a ne tim sličnih kvaliteta.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Serem se u batadjorinu taktiku ovog strucnjaka,povukao ekipu na gol liniju pa mu po starom dobrom obicaju kriv sudija kad primimo gol.

                    Comment


                    • Savo je morao da se trpi.

                      Comment


                      • Prestravljen sam cinjenicom koliko sam bio u pravu za Stanojevica...nazalost ovo sam ocekivao. Danas smo videli sve uzase bata djorine skole fudbala koju je ispromovisao Stanojevic. Covek naterao ekipu da se povuce u krilo Stojkovica odmah nakon datog gola.....klasican autsajder od trenera. Uz sve mane Savo je za njega bio Jup Hajnkes. Nadam se da cu ubrzo da mu vidim ledja.....nabedjenom taktickom geniju........pojeo bi sad prste sebi

                        Comment


                        • Neozbiljna smo ekipa,pola igraca nema snage za poluvreme,malo bi nam bilo i 11 izmena.

                          Comment


                          • 3 0 bi bilo da je Savo tu.

                            Comment


                            • Jedina pozitivna besprekorna igra štoperskog tandem Banjak - Marković.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Stanojević - Generalno sam zadovoljan celom utakmicom. Bili smo opasni.

                                Comment

                                Working...
                                X