Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šarlroa ispao kao domaćin od Leha.
    Last edited by La Jugoslavia; 01-10-20, 21:40.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Neka su.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Obradović, Jojić i Marković se vratili u Partizan.

        Comment


        • Rutiniraće Stanojević Stankovića, pogotovo zbog dodatnih slobodnih dana u odnosu na obaveze suparnika u Evropi.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Obradović, Jojić i Marković se vratili u Partizan.
            E pa sad Široki može da odmori
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Pojacanja ko da su izborili grupnu fazu LE.

              Ko to napusta Humsku sem Sadika?

              Comment


              • Bolji Stanoje od Sava... Bolji

                Krivo mi je što znam više o Partizanu od grobara izuzev TamoNaJugu. Niti znaju ko im vodi KK, niti znaju išta oko FK.

                Neke palanačke priče se vrte, doveli ovog kljunara batadjoristu, malo mi i žao.

                Savo je bar igrao moderan fudbal i bio je dobar derbi. Ovog kljunara ćemo izbušiti.
                Last edited by Cassius Clay; 03-10-20, 18:55.

                Comment


                • Doveli su ih zato sto su dzabe,gomilaju igrace na istoj poziciji a tamo gde treba pojacanja nema nikog,jedino Sveta Markovic ima smisla ako je nesto naucio na tim pozajmicama iz Olimpijakosa. Dace sad sigurno na pozajmicu Sumu ili Natha posto niko nece da ih kupi,a verovatno i Brezancica,a Sadik ce da ode za 2,3 miliona,nema sanse da neko da vece pare za njega,Valjadolid je kupio za 4 miliona napadaca Volfsbergera koji je dao 30 golova u austrijskoj ligi.

                  Comment


                  • Sa igracem vise primismo gol iz pet metara,nastavlja Stanojevic gde je stao Milosevic.

                    Comment


                    • Morali smo da trpimo Sava i godinama ako treba. Bar nije picketina...

                      Comment


                      • Treba strpljenja čovjek je tek došao i nije radio selekciju tima. Pravi rezultati će se vidjeti sledeće sezone kada Stanoje bude sastavljao ekipu.

                        Comment


                        • Normalno. Ovaj vam je batadjorista. Ja mrzim takve i u svojim i u redovima najljućeg rivala. Bole me oči da gledam ovog klošara na klupi Partizana i Ramadanijeve igrače

                          Ne želim ja ništa dobro Partizanu ali ne želim ni da ga ovakvi klošari vode.

                          Savo je bio šmeker i bilo je lepo gledati Lalat - Savo - Dejan, taman je otišao Milojević naš batadjorista.

                          Ali ne, eto ga dunsterčina glupa.

                          Selektiraće Ramadanijev škart koji neće moći da se proda. Taman Zvezdinim putem da krenete koja igra 2 LŠ za redom i ne može nikoga da proda zbog batadjorističkih igrača.

                          Evo Dejan je malo osvežio Gavrom i Veljom, neki obrisi kako bi nešto trebalo da funkcioniše
                          Last edited by Cassius Clay; 03-10-20, 20:32.

                          Comment


                          • Partizan je imao 0-2 u Alkmaru, protiv jednog od najjačih timova Holandije.
                            Taj zaista moćan tim Partizana je dodatno pojačan ovoga leta.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Last edited by tamonajugu; 04-10-20, 15:32.

                              Comment


                              • Strasan igrac..ako se obistine najave.

                                Last edited by tamonajugu; 04-10-20, 13:38.

                                Comment

                                Working...
                                X