Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mnogo im je da daju 200 hiljada za Vlalukina,doci ce neki Afrikanac koji prvi put vidi loptu dzabe.

      Comment


      • Horor kako se radi u Partizanu. Juče su tog istog Vlalukina, Markovića ili Šehovića naprasno otpisali danas za iste treba dati keš i smatrati ih pojačanjima. Ako nisu valjalo nedavno ne znam šta se krucijalno promenilo pa ovi zaslužuju epitet "pojačanja".
        Dok se kesa ne odreši, skautira pravi kalibar, Partizan će tavoriti u mestu.
        Ništa se neće izmeniti dok su na čelu ljudi koji nemaju dodirnih tačaka sa sportom.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Comment


          • Na šta aludiraš? Pobede znače da smo manje loši od komšiluka al ne znači da se kvalitetno radi.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Cisto podsecanje na Savin period pred danasnju evro utakmicu

              Comment


              • Natko hrani igru, Miljković se izuzetno ističe, zapažen je i atraktivan, pokušaj makazica.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Cirkuzant,padavicar i setac su u svom elementu,ovde jedino da se nadamo penalu ili da Ostojic iz kornera da gol.

                  Comment


                  • Miljković je odličan [emoji106]
                    Zdjelar opasnost po našu mrežu.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Urošević, Vitas, Ostojić, Miljković

                      Koliko smo odvratni.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • To mora da je najgora odbrana u istoriji FKP-a. Smuci mi se sto ne mogu da iskesiraju jos 1.5 miliona za 3 igraca plus Banjak i cao.

                        Comment


                        • Ako me nesto nervira to su ovi stranci koji ne znaju osnove fudbala a zauzimaju mesto nasoj deci,zalaganje,dodavanje,dupli pas,sut,nista od toga ja ne vidim kod ovih stranaca a treba da budu za klasu bolji od nasih igraca.

                          Comment


                          • Mogu imati određeno mišljenje za Miljkovića ali danas ima mnogo više faca koji bi trebali popiti kritiku pre njega.
                            Suma i Sadik igraju neki nerazumljiv fudbal. Privatizovali loptu i igraju za ličnu statistiku.
                            Biće ovo mučno do kraja. Nagledao sam se Partizana i ovakvih blamaža.
                            Kroz celu klupsku istoriju ne umemo probiti bunkericu...

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Treba ih sa sve masnicom vratiti u Afriku i Izrael jedino bi Asana zadrzao zbog brzine. Kako se oni izdrkavaju,veze oni s fudbalom nemaju,pa bar da se bore,kidaju,nego se setaju po terenu.

                              Comment


                              • Ja ne znam iskreno da li nesto moze gore emocije da mi izazove nego gledanje ovih invalida.

                                Suma je najveca prevara koja je krocila ovde, sutra bih platio da ode
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X