Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Kakvi retardi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Izbrisale debilcine objavu.

        Ovo su okacili:

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Miljković potpisao a taj koji vodi nalog okačio sliku Vazure kako potpisuje.
          Jeste to slika i Miljkovića, ali mora da se uđe u nju da bi se videlo, u startu se na tvitu vidi Vazura da potpisuje, što je nonsens u kontekstu vesti koja se objavljuje.

          U svakom slučaju ulogu administratora zvaničnog naloga kluba obavlja neko ko se slabo razume u svoj posao.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Čujem FKP istupa iz saveza, ja se nisam toliko iznenadio, svaka ptica svome jatu leti, normalno je da ćete istupiti iz FSS i pristupiti matici HNS.
            Last edited by Brajkula; 04-09-20, 20:17.

            Comment


            • Da je pravde istupio bi VVV trio i završili iza rešetaka.
              Nismo mi te sreće...

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • @Brajkula po toj logici se može reći da se Crvena zvezda odomaćila u Tirani, uzimajući u obzir prijateljstvo iz 1945.
                Zagreb nam je uvek i u svemu bio bliži od Tirane, ali očigledno ne baš svima [emoji2]
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Nisam pročitao da mi (čitaj Zvezda) hoćemo da istupimo iz FSS, tako da se može reći da ništa nisi skapirao.

                  Ali nema veze, samo neka je tebi Zagreb blizak

                  Comment


                  • Pa pre ce svako ko ima veze sa Partizanom istupiti iz FSS nego sto ce ovi istupiti iz uprave Partizana.....tako da je ovo u fazonu "trlja baba lan"..napadaju savez da sacuvaju svoje guz'ce.....kao da je taj savez od juce ciganski

                    Titulu da vidimo necemo, a za razliku od prosle sezone necemo ni LE da vidimo u to sam siguran jer Savo je jedini mogao da nas uvede u LE, a on vise nije tu....mozda ovaj put ipak osvojimo kup. Derbi mecevi ce biti mnogo neizvesniji nego prosle godine. Ako prodamo Sumu ili Sadika ili obojicu u paketu mi ne mozemo da dobijemo ni derbi. Oni su nam 50% ekipe, a ko to ne vidi zao mi je....
                    Last edited by tamonajugu; 05-09-20, 18:52.

                    Comment


                    • Zato smo tu gde jesmo,zato sto su ta dvojica 50 posto ekipe,cirkuzant i padavicar. Daj da vidim Lazara Pavlovica,Stulica,Colica da igraju u kontinuitetu kao ova dvojica pa onda da pricamo ko je 50 posto ekipe,tri skolovana,nasa igraca,znaju ko je i sta je Partizan. Da je Tumbakovic u svoje vreme ovako dovodio gomilu ispodprosecnih stranaca nikad Milosevic,Ciric,Curcic,Mirkovic,Krstajic,Duljaj,Dj orde Tomic,Mirkovic... ne bi postali igraci,igrali bi drugu,trecu ligu kao onaj mali Nikola Mitrovic,zvani Toti iz Nisa,sto je zabo volejcinu bas u stilu Totija na drugoligaskim terenima umesto da to radi u Partizanu. Sa tim klincima Tumbakovic je osvajao ovu nasu ligu a sad sa ovom gomilom stranaca ne mozemo da pridjemo ne Zvezdi nego ni Vojvodini,malo,malo pa nas neko nakanta.

                      Comment


                      • Savo nas je mogao uvesti, slažem se, ali isto tako Savo nas je u Hagu protiv AZ-a svojim nerazumnim odlukama koštao plasmana dalje i ne znam što se to stalno potura u zapećak.
                        On je govorio kako nam ne trebaju pojačanja, imamo sve uslove napasti titulu, što je cilj, pa kako već zaostajemo šest stepenika za prvim.
                        Kad je već odlučio ustupiti svoje mesto Stanoju zašto nije ispunio posle sramnog šutiranja mikrofona što je rekao, zašto nije progovorio o lakrdijama na štetu Partizana? Ili je to bio samo trenutni hir, bes, pa da se ne zamera pošto ne isključujem mogućnost da dobije po koju funkciju u FS. Toliko je puta Savo progutao svoja govna ne bi mu bilo strano opet to učiniti.
                        Mihajlo sviđalo ti se ili ne, taj padavičar o kome neprestano pišeš i pominješ trenutno je Partizanova najveća snaga. Nebrojeno puta sam nosi tim, celokupnu odbranu na svojim leđima. Bolje nemamo i sa tim se moraš pomiriti.
                        Nije nama ofanzivni deo gorući problem. Padavičar uz pomoć kolega iz veznog reda svaku odbranu mogu prevariti i savladati. Naš najveći hendikep je što ne umemo postići golova koliko nazad defanzivci mogu zabrljati. Jednostavno ceo odbrambeni bedem zajedno sa golmanom Popovićem je nedorast'o dresu koji nose. Ne možeš savremeni fudbal igrati bez kvalitetnih bekova, centarhalfova, o golmanu suvišno i pričati. Partizan od toga ništa nema. Donekle se Banjak uklapa u modernu verziju štopera, yli je suviše kratko da bi se ozbiljnija paralela o kvalitetima mogla podvući.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Nisam bio juče pri laptopu ili tabletu pa sa zakašnjenjem da čestitam kadetima i omladincima za izvrsne rezultate koji su bar malo razgalili sve nas crno-belo obojene.
                          Kadeti su na terenu komšija nadoknadili zaostatak od dva gola minusa i stigli do boda.
                          Omladinci su na istom mestu bili bolji od i uspeli izvojevati veliku pobedu protiv komšijske Zvezde.
                          Pogotke za učenike trenera Nenada Brnovića dali su supertalentovani Nikola Štulić u prvom i Nemanja Jović u drugom poluvremenu.
                          Još jednom SVE ČESTITKE KLINCI !!!

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 06-09-20, 08:54.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Savo nas je mogao uvesti, slažem se, ali isto tako Savo nas je u Hagu protiv AZ-a svojim nerazumnim odlukama koštao plasmana dalje i ne znam što se to stalno potura u zapećak.
                            On je govorio kako nam ne trebaju pojačanja, imamo sve uslove napasti titulu, što je cilj, pa kako već zaostajemo šest stepenika za prvim.
                            Kad je već odlučio ustupiti svoje mesto Stanoju zašto nije ispunio posle sramnog šutiranja mikrofona što je rekao, zašto nije progovorio o lakrdijama na štetu Partizana? Ili je to bio samo trenutni hir, bes, pa da se ne zamera pošto ne isključujem mogućnost da dobije po koju funkciju u FS. Toliko je puta Savo progutao svoja govna ne bi mu bilo strano opet to učiniti.
                            Mihajlo sviđalo ti se ili ne, taj padavičar o kome neprestano pišeš i pominješ trenutno je Partizanova najveća snaga. Nebrojeno puta sam nosi tim, celokupnu odbranu na svojim leđima. Bolje nemamo i sa tim se moraš pomiriti.
                            Nije nama ofanzivni deo gorući problem. Padavičar uz pomoć kolega iz veznog reda svaku odbranu mogu prevariti i savladati. Naš najveći hendikep je što ne umemo postići golova koliko nazad defanzivci mogu zabrljati. Jednostavno ceo odbrambeni bedem zajedno sa golmanom Popovićem je nedorast'o dresu koji nose. Ne možeš savremeni fudbal igrati bez kvalitetnih bekova, centarhalfova, o golmanu suvišno i pričati. Partizan od toga ništa nema. Donekle se Banjak uklapa u modernu verziju štopera, yli je suviše kratko da bi se ozbiljnija paralela o kvalitetima mogla podvući.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            Daleko od toga da je Savo bio savrsen ali bez njega i njegovog uticaja na selekciju ekipe mi prosle sezone ne bi ni usli u Ligu Evrope....
                            AZ jeste jedan sokantni kiks ali mi ocekujemo sve sad i odmah, a pri tom dinara nemamo u dzepu....klasicna sirotinjska masta. Mora da se radi dugorocno, mora da se planira dugorocno....uprava je nesposobna i glavna i odgovorna za sve jer da je sposobna Savo bi ostao nas trener na duze staze i gradio polako ekipu kao sto svi ozbiljni klubovi na svetu rade - dugorocno, strpljivo i kvalitet bez udela kvantieta. Savo je trpeo ono sto bi retko koji trener na svetu trepo i ono pucanje u novom sadu je rezultat duge trpeljivosti prema nefudbalskim uslovima koji vladaju ovde....uprava je morala da nastavi da mu daje podrsku, taj covek je pokazao veliki potencijal i zajedno sa njim rastao bi i Partizan iz sezone u sezonu.
                            Doneo je jednu filozofiju koju smo godinama prizivali, napadacki fudbal, otvoreno protiv svakoga na gol vise, jedna moderna prica....i sve to je sad otislo sa Savom jer Stanoje, koliko god ga ja voleo, nije taj trener, on je bata djorina skola kao Milojevic i sa njim nam se vraca ziheraski i spor fudbal, a on nema ni blizu finansijsku podrsku kakvu je Milojevic imao......vratio se i Miljkovic, mozda se vrati i Skuletic ako prodaju Sadika, mozda se vrati Jojic ako ode Suma, Jojic kojem ce trebati cela sezona da uhvati takmicarsku formu...Stanoje ce verovatno izbaciti Banjaka iz prve postave jer ne voli takve moderne stopere koji znaju sa loptom....ne voli ni strance hoce sansu da daje nasoj deci poput Miljkovica, Svete Markovica itd koji nigde ne mogu da igraju osim u Partizanu, skuplja domaci skart koji satro dise za Partizan.....bicemo spori, bicemo tromi, bicemo losiji nego sa Savom....

                            Stanoje mrtav 'ladan najavljuje da ce od decembra polako da pravi tim prema svojim nekim vizijama itd a ne shvata da vec ima gotov tim i da mu trebaju samo male korekcije......ne shvata jer taj fudbal koji je gurao Savo i taj fudbal koji ce da gura on su nebo i zemlja. Kod njega nema mesta za Banjaka, za Sumu..mozda ni za Natka....sve ce to on da pocisti i da vrati nase vedete da nas usrece svojom ljubavlju prema Partizanu...
                            Imam ja snimke svih evropskih utakmica iz prosle sezone pa cu vam postaviti ovde nakon sto vidite kako cemo da prodjemo u Evropi sa Stanojem...da gledate malo i da se podsetite kakav smo nekad fudbal igrali pod Savom...nekad i ko zna opet kad...
                            Secam se ja dobro kako smo Jokana na pocetku isto ovako pljuvali te je ovakav te je onakav.....a gde je covek sada i kakav je strucnjak postao ? Nama treba inteligentan covek sposoban da uci i da se razvija koji ce ovde da radi najmanje 5 godina...takav je bio Savo...okupio je mnogo kvalitetne ljude oko sebe i krenuo da gradi.....a mi ga nismo zasluzili i kako smo radili tako nam se i vraca. Sve sto ima znanje mi smo oterali odavde samo uprava ostaje vecno na svojim mestima. Sad eto dragi moji Grobari zavalite se u fotelju i uzivajte u Partizanu bez Sava neznalice....
                            Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 12:48.

                            Comment


                            • Ko kaze da Stulic ne bi davao golove da igra u kontinuitetu kao sto padavicar igra. Ja vidim ono sto vidim,da padavicar nema veze sa fudbalom,ubedjen sam da je loptu prvi put video u Partizanu,kakva Roma,ne zna da trci,vecito pada,tehnike nema,nije prosto obucen za fudbalera. Nece taj otici iz Partizana,kao i ovaj Suma,ko je lud da kupi tu dvojicu,mozda samo ako Arape prevare,kad su mogli za Miletica,mogu i za ovu dvojicu.
                              Cak i da ste u pravu za ovu dvojicu,kad vec s njima nismo konkurentni ni u ovoj nasoj ligi,nemamo rezultata,valjda je bolje da pustimo nasu decu da igraju fudbal nego da gledamo strance kojima je uspeh ako sezonu zavrse na minus 15 u odnosu na Zvezdu.
                              Izvucemo Sarlroa,vec je pocela kuknjava kao da smo Bajern izvukli,mada kako igramo za nas su Bajern i ovi Moldavci,kuka se zato sto znaju da nemamo pojma s fudbalom,zato se stalno piskaraju saopstenja,nismo mi krivi,kriv je sudija,kriv je savez.
                              Da nisam gledao utakmice pa i da poverujem u to,vecina ljudi ni ne gleda tu nasu ligu,nego su nesposobni da naprave igrace iz omladinske skole,prodaju ih pre nego sto zaigraju za prvi tim,nesposobni su da dovedu pojacanja,trenera,sposobni su samo da se ugradjuju u transfere tih klinaca i onda kad se nadje neki Zivkovic koji nece da im oprosti lovu,krenu da ga pljuju po novinama.

                              Comment


                              • Taj padavicar i taj cirkuzant ce da nam donesu milione (verovatno vise od 10)...pa ti posle idi objasnjavaj tim klubovima da su pogresili posto bolje znas. I Leonardo je zavrsio kod arapa pa znaci li to da on ne zna fudbala ?
                                Idi pogledaj koja je Belgija na rang listi Uefa, idi pogledaj gde je Sarloa na tabeli, idi pogledaj koliko su ulozili u tim pa posle pricaj... Suma i Sadik su daleko od savrsenih igraca ali samo neko ko ne zna fudbal moze da kaze da je jedan od njih padavicar a drugi cirkuzant.... Pored Miletica i Vitasa sa dve leve noge neko vidi Sumu i Sadika kao problem Partizana....rekreativac klasican
                                Last edited by tamonajugu; 06-09-20, 12:57.

                                Comment

                                Working...
                                X