Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savo se u pisanoj formi oprostio od kluba gde se ulizački zahvalio VVV triju i direktoru Ilijevu.

    Razočarao si ponovo Savo.

    Zašto ne kažeš šta imaš reći...

    Comment


    • Dobar je Jojic igrac,ali sta rade s tom odbranom,zasto ne dovedu desnog beka i bar jednog normalnog stopera i golmana. Golman Popovic nista zivo nje odbranio,Stojkovic je golman za kladionice, gubi se u prostoru,onog treceg nisam video. Banjak ne ume da se postavi,deluje smotano,sam je sebe izbacio kod jednog gola Vojvodine,nije morao ni da ga dribla igrac Vojvodine.

      Comment


      • Kud pomeneš Banjaka koji jedini ima štofa a ne Vitasa čoveka koji ispadne u svakom delu dal na zemlji ili vazduhu. Partizanu treba jedan poseban čuvar koji će motriti na Vitasove gluposti.

        Videćemo u danima koje slede hoće li biti promena.

        Sačekajmo prvo sutra i promociju novog šefa.

        Comment


        • Obojica nisu igraci za Partizan,uvek prvo gledam strance jer oni su dovedeni valjda da prave razliku na terenu,od tog Banjka jedino sam video da je dobar u vazduhu,dobro kupi te lopte,ali kad je lopta na zemlji kao usporen film je,strasno mi smotano deluje. Vitasa nisam ni nesto pratio kako igra,vidim da stalno dobije karton i da ne zna da doda loptu,uvek kiksne katastrofalno na svakoj utakmici u dodavanju. Stvarno mi nije jasno kako oni zavrse u Partizanu,ranije odes u Crnu Goru pa dovedes Nisu Saveljica a sad dovode nekog Pesukica i jos jednog i obojica ne igraju.
          Treba da se forsiraju igraci iz nase skole,oni su pustili Bosnjaka koji je ja mislim bio i kapiten nasih omladinaca,pustili Cucina i onda uzimaju sve sto je dzabe i sto niko drugi nece.

          Comment


          • sledeci Stankovic odlazi. ima srece sto nasa liga nije jaka pa sami igraci mogu da se izbore. inace u evropi ima da otpadne i onda krece silazna putanja i u ligi.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              sledeci Stankovic odlazi. ima srece sto nasa liga nije jaka pa sami igraci mogu da se izbore. inace u evropi ima da otpadne i onda krece silazna putanja i u ligi.
              Ne zanima nas sta radi Stanković.


              Srećno Stanoju, ne znam šta mu je ovo trebalo, ali ajde.
              Last edited by mark !t zer0; 01-09-20, 20:34.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Novinar "crne hronike" kod Mitrovića na Pinku, Mladen Mijatović, na poziv Milorada Vučelića, imenovan za novog člana UO kluba.
                  Dospeli smo na najniže grane, definitivno...
                  Sledeći član biće Miki ili Janjuš, neko iz rijaliti sveta...

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Bas smo za crnu hroniku,dotle nas je Vucelic satro.

                    Comment


                    • Dein muž ja mislim, Dee ciganke.

                      Comment


                      • Srecan Miljkon svima koji slave!
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • U danu kad je 35. godina od pogibije Dragana Manceta, klub potpisuje najgoreg desnog beka u istoriji + objavljuje kako je neki novinarčić ubačen u UO kluba.
                            Crni Partizane šta te snađe...

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Zar ima i gori od Miletica,ja se ovog Miljkovica uopste ne secam. Cini mi se da je negde pisalo da ce da dovede za desnog beka naseg klinca koji igra tu negde u ovoj nasoj ligi Vlalukin,tako nesto slicno.

                              Comment


                              • Vlalukin je opcija i dalje.
                                Bio je katastrofalan bek. U vreme dok je Miljkoni zaduživao opremu kluba on je branio desnu a Lazeski levu stranu.
                                Kako se ne sećaš čuvene gluposti protiv Genka kad je kod 1-0 za nas u stilu Vidića na Svetskom Kupu iz čistog mira igrao rukom i dozvolio Belgijancima gol sa "kreča".

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X