Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džabe se treneri menjaju dok se uprava baškari i baš ih briga...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Mislio sam da je bar trener za razliku od Milosevica,skroz sam mu zaboravio Samrok,ne mogu da pohvatam ko nas je kad trenirao,a sto se tice igre pod njim,mrtvo kao i uvek,sreca u onog Klea sto je ni iz cega znao da uglavi gol,pa nekako na srecu udjusmo u LS a tamo po obicaju smo bili kanta za punjenje.
      Takav kakav je,ja ne znam boljeg trenera za Partizan,jedino Mateus da se vrati iako covek nije trener,Svaba je to,zna se red,rad,disciplina.

      Comment


      • Nije mogao Kleo sam bez pomoći kolektiva doneti Ligu šampiona. A pod Stanojem smo tad ličili na tim. Što danas nismo.
        Ozbiljan minus mu je Šamrok, tu nema priče, sad džaba sve ako ga uprava ne časti sa ponekim pojačanjem pošto tim odavno vapi za osvežen igrački kadar.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Taj Mateus mozda covek nije trener,ali jedino smo pod njim mi igrali dobar fudbal u Evropi,a pamtim Partizan vise od 30 godina unazad,jos od vremena Golca tamo protiv Seltika,Groningena,Intera,jos bila SFRJ.
            Ovo sa Stanojevicem je bila sreca da prodjemo Anderleht,realno su nas razguzili ali nas Kleo izvukao,sto se pokazalo kasnije u grupi,ako me secanje dobro sluzi mislim da ni bod nismo uzeli.
            Videcemo sta ce sad da uradi ali igracki kadar je ocajan,prvo desni bek pa onda ostalo,stoperi,golman,ako odbranu ne namesti nemamo mi sta da trazimo ni ove godine kako kod nas tako i u Evropi.

            Comment


            • Kapiram da će Sale oformiti stručni štab i saradnike koji mu leže te da je Savinim odlaskom završena misija Radovana Ćurčića.
              Kako bi legla Stanoju saradnja sa Đumijem.
              Sale nije tvrdoglav ko Savo te bi mnoge Đumijeve inovacije na prvu prihvatio.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Taj Mateus mozda covek nije trener,ali jedino smo pod njim mi igrali dobar fudbal u Evropi,a pamtim Partizan vise od 30 godina unazad,jos od vremena Golca tamo protiv Seltika,Groningena,Intera,jos bila SFRJ.
                Ovo sa Stanojevicem je bila sreca da prodjemo Anderleht,realno su nas razguzili ali nas Kleo izvukao,sto se pokazalo kasnije u grupi,ako me secanje dobro sluzi mislim da ni bod nismo uzeli.
                Videcemo sta ce sad da uradi ali igracki kadar je ocajan,prvo desni bek pa onda ostalo,stoperi,golman,ako odbranu ne namesti nemamo mi sta da trazimo ni ove godine kako kod nas tako i u Evropi.
                Proći Anderleht sa Lukakuom i tada fantastičnim Busufom nikako se ne može pisati pod sreću. Prštalo je na obe strane svih 180' + još Briselskih extra -time.
                U pravu si. Nismo uzeli ni bod tada u grupi.
                Pod Lotarom je Partizan bio germanski fizički pripremljen. Grizli smo ko pitbulovi. Fascinantno da smo revanš na Sent Džejms Parku protiv Širera, Dajera i kompanjona igrali skoro bez izmene. Prva se mislim dogodila tek u produžetku. Govori dovoljno kako smo bili spremni.
                Saleta Stanojevića isto odlikuje da njegova fudbalska filozofija puno nade polaže u kondicionu spremu, ono što kod Save nije bio slučaj.
                Ako je već prihvatio da se vrati u brlog srpskog fudbala onda je valjda dogovorio sa VVV glavešinama da su mu potrebna POJAČANJA ne tipa igrača iz Napretka, Bačke ili Javora...


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-09-20, 15:26.

                Comment


                • Ja recimo vise pamtim utakmicu protiv Reala 0:0 u Beogradu gde smo ih razguzili sa sve Bekamom,Ronaldom,Zidanom,Raulom,verovatno najjaci tim Reala jos od vremena Di Stefana,ali tu bas nismo imali srece da uglavimo gol. Takav Partizan hocu da vidim,koji se nikoga ne plasi,igra dobar fudbal,pa tad nije sramota ni izgubiti,mislim da je jedini stranac tada bio Taribo Vest,jedan ali vredan,a ne kao ovo danas 4,5 stranaca,nijedan ne pravi razliku ni na nasim terenima.

                  Comment


                  • I zvanično novi trener je Stanojević.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Ja recimo vise pamtim utakmicu protiv Reala 0:0 u Beogradu gde smo ih razguzili sa sve Bekamom,Ronaldom,Zidanom,Raulom,verovatno najjaci tim Reala jos od vremena Di Stefana,ali tu bas nismo imali srece da uglavimo gol. Takav Partizan hocu da vidim,koji se nikoga ne plasi,igra dobar fudbal,pa tad nije sramota ni izgubiti,mislim da je jedini stranac tada bio Taribo Vest,jedan ali vredan,a ne kao ovo danas 4,5 stranaca,nijedan ne pravi razliku ni na nasim terenima.
                      Stranci bili Vest i Poljak Žonsa.
                      Sećam se kako je Mateus bio ljut po završetku što smo osvojili samo bod.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Kad se setim da smo pljuvali Cirkovica sto nije znao da centrira,ko bi rekao da ima od blata da ga pravimo,za sve naslednike na toj poziciji je licno Kafu,bar je brz i borben bio,ovo sad samo cekas kad ce Miletica da pretrce.

                        Comment


                        • Duljaj je izgleda pomocnik Stanojevicu,ako ih on ne natera da svaku utakmicu ginu na terenu onda to ne moze niko. To mi je omiljeni igrac Partizana,uvek maksimalno borben,na svakoj utakmici je kidao,nije odigrao los mec ja mislim u karijeri.

                          Comment


                          • Aca Stanojević želi Zeku Jojića!

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Gde Jojic igra,ja sam ga izgubio iz vida posle Dortmunda.

                              Comment


                              • Erdoganov Bašakšehir.

                                Comment

                                Working...
                                X