Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma oni ne znaju fudbal da igraju,to je uzas sebicno,ne znaju za dupli pas,driblaju sami sebe,kad treba da plasiraju loptu oni je zveknu,kad treba da zveknu oni je plasiraju. Zivo me interesuje tacnost pasova igraca Partizana,nisam siguran da su imali 10 uspesnih dodavanja na mecu. A sto se tice Milosevica bolje da kupi prnje,bahati divljak samo unosi nervozu u ekipu,nista ih nije naucio.

    Comment


    • Ma mani fudbal kakav fudbal o cemu ti pricas kad nas kradu bezocno.....na stranu crveni za Sumu koji je zasluzen - utakmica je resena onog momenta kad pri vodjstvu od 2-1 za nas sudija ne sankcionise start poslednjeg igraca Vojvodine nad Sadikom.....to je trebalo da bude crveni karton za njih i ko zna kako bi se utakmica zavrsila. Mada nije ovo nista novo, sto se jace odupiremo i borimo oni ce jace da kradu i to je to......
      Last edited by tamonajugu; 30-08-20, 20:43.

      Comment


      • Dok god nama bili Kurta-Murta krivi nema ništa od nas. Pogledajmo ponekad u naše dvorište za promenu. Kakva je ovo grupa građana sklepana da pika fudbal ne bi imala uspeha na terminu. Na stranu kako je uz opravdano iskljucenog Sumu morao i Drina napolje, prvi je počeo i podvalio lakat, ali koliko ne znanja u našoj fudbalskoj filozofiji, to je za "verovali ili ne".
        Brdo loših pasova, igranja konstantno u nazad, loših odluka, prijema, postavljanja (prednjačio Vitas) ne pamtim da sam nekada gledao a nagledao sam se iha-haj fudbala. Mnogi su privatizovali Partizan pa pomislili da su vlasnici, tako se ponašaju, prime "bubamaru" i ne daju je nikome.
        Savo nema razloga da besni, gađa sudiju, šutira mikrofon ko najveći huligan, sam je kriv, za sve što mu se dešava. Niko ga nije vukao za kragnu izjaviti kako njemu pojačanja nisu preko potrebna, kako je prezadovoljan što je uprava zadržala gro ekipe, kako smo zreliji za jednu sezonu. Na terenu izgledamo ko da nemamo dva zajednička treninga kamoli toliko vremena što su proveli skupa.
        Bilo šta pisati, upirati prst krivnje je suvišno. Ono što ostaje posle još jedne blamaže, izgubljene sezone još u doba kupanja, je, čestitati komšijama treći uzastopni lovor. Zasluženo ili ne, drugo je pitanje, ali ne možemo pobeći od sadašnjosti koja nam ni malo nije svetla.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Sadik padne prosecno 50 puta na utakmici sam od sebe,ono nije bio faul,to mu u Evropi niko ziv ne bi svirao,pre toga sutira loptu u aut,trebao drugi zuti da dobije. Mi jednostavno nemamo igrace ni trenera ni upravu ni predsednika za bilo kakav rezultat kako kod nas tako i u Evropi. Ja ove igrace,trenera ne bih doveo ni u moj seoski klub da igraju a kamoli u Partizan,jedino je Zdjelar izuzetak. Svi komplet treba da lete iz Partizana. Kako sudija moze da nam bude kriv kad niko od igraca ne zna prvom do sebe da doda,a o duplom pasu driblingu da ne pricam. Slika i prilika igrackog kadra je onaj sut na kraju Sadika,sutira sa 20 metara,jedva lopta dosla do golmana.

          Comment


          • Partizan odavno obitava na staklenim nogama. Crni oblaci nekoliko godina nadvili se nad Humskom ulicom s pretenzijom da grune nešto što bi klub odvelo u još veće i veće sranje.
            Osovina Vučelić - prasac Vazura - latinski književnik Vuletić učinila sve što je u njihovoj moći ne bi li klub napravili na ništa, totalno devalvirali bogatu prošlost Partizana, dok su sebi napunili dobrano džepove tako da se daju pozamašne svote za auta, nekretnine i razne zakulisne radnje.
            Da smo navijači kao što više nismo, odavno bi sve kulminiralo upadom u kancelarije na Teleoptiku, bagra bi se "počastila" govnjivom motkom po bubrezima, gde bi iskijala za svaki maznuti evro od našeg Partizana.
            Sutra rano su šatro sazvali UO kluba. Kasno je da se pobunite na sve, upravo ste vi, vašim ćutanjem davali legitimitet ovakvim rabotama i ne jednakom tretmanu.
            Potpisujem da izgubimo sve jednu tekmu do kraja ako će to značiti da VVV grupacija ode jednom za svagda u istoriju i napusti naš voljeni klub.
            Džaba rezovi, džaba pojačanja ako dotični budu i dalje vedrili klubom.
            Zaključak je da je sve trulo u našem Partizanu...

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Sfintul - Moldavija....sami da smo birali ne bi bolje izabrali.

              Comment


              • i jel bila Miloseviceva konferencija za stampu?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Ma svi oni rade zajedno,sad je izasla vest da je Partizan ostecen,da je trebalo da se svira faul nad Sadikom. Ako je ono faul nad Sadikom onda je onaj start golmana Popovica penalcina ko kuca, i u jednom i u drugom slucaju bio je start na loptu s tim sto je ovaj fudbaler Vojvodine pametnije poleteo,Sadik celu utakmicu pada,saplice se o svoje noge,opasno me nervira,on ne igra fudbal,on pase travu celu utakmicu.
                  Konacno neki sudija koji je posteno odsudio utakmicu,cak je mogao i ranije Milosevica da iskljuci pa i Sadika za sutiranje lopte posle faula u aut drugi zuti,progledao kroz prste i sad da bi dali legitimitet onim baljezgarijama koje ce sutra da izadju od Milosevica i Vuletica neka sudijska komisija je videla da je Partizan ostecen.

                  Comment


                  • Idemo na Sarlou u gostima, Belgija....sanse su skoro podjednake, mozda vise u njihovu korist jer su domaicni. Bice neizvesno ako ne damo svoj maksimum i glupiramo se.

                    Comment


                    • Kako igramo, kakvo nam je stanje u klubu, Šarlroa ozbiljan zalogaj za nas.


                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ode Savo, izgleda Stanoje dolazi.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dobro je da nije Curcic,ovaj Stanojevic je bar trener za razliku od ove dvojice.

                          Comment


                          • Zajebao sam se i Stanojevic je trener kao i ova dvojica,on je uspeo s Partizanom da ispadne od Samroka. Citao sam neke komentare,kazu ljudi da je usemljen sa Bjekovicem i Damjancem,Terzicem,kum,zet,povezani su po svim rodbinskim linijama.

                            Comment


                            • Pa jel imaš svoje mišljenje oko Stanoja ili si prelistavao google pa našao podatak za Šamrok te promenio ploču.
                              Kad ti je irski šampion pandam nek ti se u glavi vrti i Brisel i čarobna noć kad nas je taj isti "grešnik" odveo drugi put u grupnu fazu najjačeg takmičenja.
                              I ne nasedaj na rekla-kazala priče koje kome kum, šurak, dever...

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Kad ce vise ova mrtva uprava da ode. Jebes ti ovo.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X